Dabar viena tokia taisyklė gali paveikti princą George'ą ir jo seserį, princesę Charlotte, ir atspindėti jo tėvo ir dėdės, princo Williamo ir princo Harry, patirtį prieš daugelį metų.
Pagrindinė karališkoji tradicija, skirta monarchijos giminei apsaugoti, nurodo, kad tam tikri šeimos nariai negali keliauti tuo pačiu lėktuvu.
Šiuo metu princas Williamas gali laisvai keliauti su trimis savo vaikais, tačiau jiems užaugus tai keisis.
Žurnalo „HELLO“ laidoje „A Right Royal Podcast“ Grahamas Laurie, kadaise dirbęs karaliaus Karolio III pilotu, papasakojo apie reglamentą ir jo pasekmes princui Williamui, kai jam 1994 m. sukako 12 metų. Princui George 12 sukaks kitų metų liepą.
Laurie pasidalijo su tinklalaidės šeimininkais: „Įdomu tai, kad skraidėme visi keturi: princas, princesė, princas Williamas ir princas Harry, kol Williamui sukako 12 metų.“
„Po to jis turėjo turėti atskirą lėktuvą, o visus keturis kartu skraidinti galėjome tik tada, kai jie buvo maži, gavę raštišką Jos Didenybės leidimą.
Kai Williamui sukako 12 metų, jis įprastai skrisdavo 125 lėktuvu iš Nortolto, o mes išskrisdavome 146 lėktuvu su kitais trimis.“
Princui George'ui netrukus gali tekti skraidyti atskirai nuo tėvo dėl unikalios taisyklės, kuria siekiama apsaugoti paveldėjimo liniją. Dar nenuspręsta, ar jaunasis karališkasis karalius ir toliau keliaus su motina ir broliais bei seserimis, o jo tėvas skris kitu lėktuvu, ar jis skris vienas, praneša „Mirror“.
Šis neįprastas apribojimas nustatytas siekiant apsaugoti monarchijos ateitį. Nors monarchas gali duoti leidimą pažeisti šią taisyklę, paprastai to daryti nerekomenduojama, nes bet kokia galima avarija gali iš karto destabilizuoti monarchijos ateitį.
Nors šiais laikais lėktuvų katastrofos įvyksta retai, trys karališkosios šeimos nariai tragiškai žuvo aviakatastrofose.
Princo Philipo sesuo, princesė Cecile, žuvo 1937 m. avarijoje, karalienės dėdė, Kento hercogas princas George'as, žuvo 1942 m., o jos pusbrolis, Glosterio princas Williamas, žuvo 1972 m. per aviacijos šou.
Tačiau tai ne vienintelė svarbi karališkosios šeimos kelionių taisyklė. Kaip ir jo motina prieš tai, karalius visada keliauja su kraujo atsargomis ir gydytoju.
Kitas būtinas daiktas, kurį privalo susikrauti kiekviena karališkoji moteris, yra juoda suknelė. Kaip pagarbos ženklą, visi karališkosios šeimos nariai gedėdami privalo dėvėti juodą suknelę.
1952 m. mirus jos tėvui, karaliui Jurgiui VI, karalienė buvo išvykusi į karališkąją kelionę Kenijoje ir netikėtai grįžusi į Jungtinę Karalystę su savimi neturėjo juodos suknelės. Londono oro uoste į jos lėktuvą buvo atgabenta tinkama gedulinga apranga, kad ji galėtų persirengti prieš išlipdama iš lėktuvo.