Pilnaties savaitė bus rami ir neagresyvi, priešingai, nei daugelis kitų – puikus metas mokslams ir darbams, o ir pasijusime geriau, ypač sergantys viena ar kita liga.
Netikėtumų nepažers
V. Budraitytė patikina, jog didelių išsišokimų šią savaitę nebus, viskas minkštės ir švelnės, net žmonių pasipiktinimas nebus toks stiprus ir kiek nurims. Taip pat, nors visur skamba klausimai apie ribojimus dėl pandemijos, astrologė patikina, jog bent jau šį mėnesį jų tikėtis nereikėtų.
„Šita savaitė bus sąlyginai rami, protestai bus minkštesni ir minkštesni kol kas, iki mėnesio pabaigos. Iš tikrųjų, šitas mėnuo sąlyginai yra ramesnis, netgi jeigu tie apribojimai ir bus, tai bus ne nuo dabar, o nuo gruodžio mėnesio, nes būtent šita pilnatis yra labai neagresyvi“, – aiškino pašnekovė.
Savaitę, prasidėjus pilnačiai, jausitės darbingi ir aktyvūs, palankus metas ir kūrybingiems asmenims, nes jiems šis laikas bus itin sėkmingas:
„Pakankamai geros dienos ir protiniam darbui, ir įsiminti, egzaminus laikyti, ir nuotaikos geresnės.“
Geros žinios ir sergantiems – pasijusite geriau, visos sveikatos problemos jei ne pasimirš, tai bent jau sumažės. Taip pat ir tiems, kurie turi dvasinių, psichologinių ligų, šis metas nepaaštrins problemų, o jas suminkštins.
„Žmonės, kurie sunkiai serga, turėtų pasijusti žymiai geriau, tarp kitko, netgi žmonės, kurie turi dvasinių ligų, turėtų pasijausti ramiau, jeigu, pavyzdžiui, nerimas kankina, nes per pilnatį žmonių, kurie yra jautresni, psichika labai reaguoja į tam tikrus dirgiklius ir žmonės, kurie dirba su žmonėmis tai labai gerai žino, kad į kalendorių nereikia žiūrėti, kad žinoti, kada yra pilnatis“, – kalbėjo V. Budraitytė.
Linksminkitės, bet su viena sąlyga
Astrologė turi ir kitų optimistiškų žinių – pilnaties savaitę turėtų mažėti susirgimų skaičius, o nuo 22 dienos jie turėtų dar labiau mažėti, nes bendrai visi jausis geriau.
Nors šie metai Skorpionams, Jaučiams, Vandeniams ir Liūtams yra itin nepalankūs ir nesėkmingi, per šią pilnatį jų laukia pagerėjimas:
„Visiems viskas bus gerai, nereikia pergyventi. Tarp kitko, netgi Skorpionams, nors šie metai jiems yra sudėtingi, šią savaitę turės geresnę. Šį kartą jokių išskirtinių dalykų, Liūtams irgi šią savaitę, nors ir sunkus emocinis fonas, Liūtams sudėtingas metas, bet jie sulauks gerų žinių.“
Šios pilnaties metu galite labiau atsipalaiduoti ir leisti sau daugiau, pavyzdžiui, pasimėgauti skaniu maistu ar pasilinksminti, keliauti į vakarėlius, tačiau, pabrėžia V. Budraitytė, su viena sąlyga – jeigu prasidėjus Adventui pradėsite save riboti.
„Reikia daugiau pavalgyti, pasilinksminti kiek įmanoma, nes ateina 30 diena, nes nuo Andriejaus dienos prasideda adventas tradiciškai ir turėsim save riboti ir reikia nebijoti to žodžio, ribojimai mūsų sveikatai yra labai geri“, – paaiškino ji.
Tiems, kurie daugiau prižiūrės save ir ims sąmoningai riboti, laikytis pasninko, tai vėliau atsilieps ir jūsų sveikatai, ir bendrai savijautai:
„Tie, kurie nusiteikę nuo 30 dienos riboti save, jie bus sveikesni, nesirgs, o jeigu sirgs, labai lengvom formom visų ligų, o tie, kurie neribos savęs – kodėl po naujų metų visi pradeda sirgti? Po švenčių, persivalgo, prisikaupia organizme toksinų, nuodų, o kadangi 30 dienų niekas nepasninkavo keturias savaites iki Kalėdų, paskui rezultatas toks, koks yra.“
Paaiškino, kodėl reikia save riboti
Juk ir įprastai gyvenime penkias ar šešias dienas dirbame, o vieną-dvi dienas ilsimės, darome dirbtinę pauzę, kad pailsėtume. Lygiai taip pat ir su pasninkavimu ir savęs ribojimu – astrologė pabrėžia, jog negebėjimas savęs riboti ir atnešė visus kitus apribojimus, kuriuos turime dabar.
„Kadangi pasaulis nustojo pasninkauti, pasninkai yra tik formalūs, netgi islamo religijoj tai jau yra tik formalumas, nes jie 30 procentų daugiau maisto sunaudoja per Ramadaną negu eilinę dieną, tai yra, iš tikrųjų, ne pasninko, o ėdimo mėnuo, kaip ir pas mus.
Mano nuomone, tai yra kosminis ribojimas, nes žmonės nustojo save riboti – nėra pasninko, anksčiau trečiadienį ir penktadienį, iki Kalėdų, iki Velykų pasninkas, dar sekmadienį dirbt negalima, o dabar pas mus to nėra, nes mes visa tai susiedavom su religija, o ne su savo sveikata“, – kalbėjo pašnekovė.
Nebūtina savęs visiškai apriboti ir atsisakyti visko, pakaks bent kiek sumažinti suvalgomo maisto kiekį, būti ramiau ir santūriau, stengtis nepaleisti vadelių.
„Nebijokit, pamėginkit papasninkauti, pamėginkit save riboti. Nesakau, kad kraštutinumus, bet jeigu valgai kilogramą mėsos per savaitę, gal suvalgyti 200 gramų mėsos. Aš suprantu, kad įprastai save riboti yra labai sudėtinga, ypač tokioj įtampoj, bet kviečiu pamėginti“, – ragina V. Budraitytė.
Žavėjausi tavimi nuo vaikystės.