• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dėvėtų drabužių pirkimas – vis labiau populiarėjantis užsiėmimas. Jis leidžia žmonėms ne tik sutaupyti lėšų, tačiau taip pat atrasti originalių, vienetinių daiktų. Visgi, ne visiems pavyksta lengvai aptikti kokybiškus drabužius.

7

Dėvėtų drabužių pirkimas – vis labiau populiarėjantis užsiėmimas. Jis leidžia žmonėms ne tik sutaupyti lėšų, tačiau taip pat atrasti originalių, vienetinių daiktų. Visgi, ne visiems pavyksta lengvai aptikti kokybiškus drabužius.

REKLAMA

Patarimais, kaip lengviau surasti vardines prekes pasidalijo daugiau nei 25 tūkstančius sekėjų „Instagram“ socialiniame tinkle turinti Augustė Barbora Budrienė, dar žinoma kaip „kuistukų fėja“.

Geriausia ieškoti rytais

Nors A. Budrienė mano, kad kokybiškiems drabužiams atrasti svarbus buvimas laiku ir vietoje, tačiau ji pasidalijo ir laikais, kuomet šansai aptikti originalius drabužius didesni.

Geriausia apsilankyti dėvėtų rūbų parduotuvėse tuomet, kai į parduotuves atvežamas naujų prekių asortimentas. Tuomet pasiūla didesnė ir galima atrasti daugiau vertingų daiktų. Nors A. Budrienė mano, kad gali pasisekti vertingų drabužių rasti ir tuomet, kai jie kainuoja po eurą.

REKLAMA
REKLAMA

Dar vienas svarbus faktorius – paros laikas. Pašnekovė yra pastebėjusi, kad rytais būna daugiau žmonių. Tuo metu parduotuvės yra papildomos naujomis prekėmis.

REKLAMA

„Lobių“ galima rasti ir Vilniuje

Pasakodama apie miestų situaciją „kuistukų fėja“ pastebėjo, kad ne tik mažesniuose miestuose galima aptikti vertingų prekių.

A. Budrienė pasidalijo situacija, jog visai neseniai, būdama Vilniuje, vyko į vieną iš „Humanos“ tinklo parduotuvių.

„Tikrai mačiau ne vieną firminį, kokybišką drabužį ar daiktą, – pasakoja ji. – Ką noriu pasakyti, kad sostinėje irgi galima rasti lobių“.

REKLAMA
REKLAMA

Anksčiau pašnekovė manė, kad Vilniaus „Humanose“ „viskas iššluota“: drabužius atsirenka parduotuvių darbuotojai arba kokybiškus rūbus parduotuvių tinklas parduoda per savo elektroninį puslapį.

Tačiau stebėdama savo „Facebook“ socialiniame tinkle sukurtą grupę, kurioje grupės narės dalijasi savo atrastais vertingais drabužiais, ji priduria: „Tikrai yra ką ten pirkti“.

Kokybę išduoda medžiaga

Pašnekovė, kalbėdama į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant originalių drabužių, teigė, kad tai yra įgūdis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mano net žvilgsnis būna susiformavęs, kad ieškau gerų daiktų, tad visa kita lieka fone“, – pasakojo A. Budrienė.

Tačiau taip pat ji pasidalijo keliais išskirtiniais gerų drabužių bruožais: vertingi drabužiai nuo kitų skiriasi audiniu, kokybiškesnėmis siūlėmis, sunkesnėmis metalinėmis detalėmis, prekės ženklu. Taip pat neretai turi graviruotus logotipus.

REKLAMA

„Kartais sutinku sau nepažįstamą prekės ženklą, tai pagal drabužio kokybę jau spėju, kad jis vertingas“, – paieškų ypatybėmis dalijosi „kuistukų fėja“.

Verta pirkti ne tik dėl kainos

A. Budrienė mano, kad dėvėto drabužio pirkimas yra pranašesnis už naujų daiktų įsigijimą. Ji pasidalijo priežastimis, kodėl siūlo rinktis šias prekes.

Visų pirma, pašnekovė įvardijo tvarumą. Ji galvoja, kad dėvėto drabužio pirkimas leidžia žmogui nepirkti papildomų naujų prekių ir suteikia galimybę pratęsti daikto kelionę.

REKLAMA

Taip pat A. Budrienė pastebėjo, kad nauji drabužiai jos nebedomina. „Kai nusiperku dėvėtą drabužį, tai žinau, kad jis turi savo istoriją, – dalijosi ji, – ypač jei tai tikras vintažinis drabužis, kuriam yra 40 ar net 50 metų“.

Dar vienas aspektas – dėvėtų drabužių parduotuvėse galima rasti originalių daiktų, kurių daugiau niekas neturi.

„Toje pačioje „Vintage Humanoje“ yra rūbų, kurie išskirtinių spalvų, raštų ir dizainų“, – atskleidė „kuistukų fėja“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Be to, daugelį dėvėti drabužiai žavi savo kainomis. A. Budrienė kalbėjo, jog nors šiuo metu dėvėtų drabužių parduotuvėse kainos pakilę, tačiau jose vis tiek galima rasti nebrangių prekių.

Apie greitosios mados parduotuves A. Budrienė pastebėjo, kad jose „netgi „nutampyti“ kašmyriniai megztukai būdavo pardavinėjami po 50 eurų“. Kai tuo tarpu padėvėtų drabužių parduotuvėse kašmyrinius megztukus galima rasti už 6-7 eurų kainą.

Taip, kažkada nusipirkau prancūzišką rankų darbo megztinį už 1 litą. Truputėlį patvarkiau ir nuėjau į darbą : "šefienė" pasiūlė 200 litų, kad tik parduočiau. Žinoma, kad nepardaviau ! Megztiniu džiaugiuosi jau beveik 20 metų : jis mane vis dar šildo ( ir kelia aplinkinių ponių pavydą ! ) vėsų rudenį ar šaltą žiemą...
Štai neseniai nusipirkau beveik naują striukę-paltą už 6 eurus... Kelios dienos prieš tai rodžiau vyrui panašų drabužį "tik" už 130 euriukų ! Nepirkau tuomet, nes nelabai patiko kokybė. O čia "šast" tarsi iš dangaus nukrito kokybiškas, gražus daiktas... Vadinasi, verta kartais susilaikyti nuo netgi reikalingų pirkimų : jei daiktas TIKRAI reikalingas, jis pats "ateis" pas tave...
plika, pescia ir su vibratorium
Kartais tų naujų drabužių kokybė labai apgailėtina. Gražu iki pirmo skalbimo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų