Karalius Karolis III ir jo žmona Camilla kelias pastarąsias dienas praleido oficialiajame trijų dienų valstybiniame vizite pas Japonijos imperatorių ir imperatorienę.
Šios savaitės pradžioje imperatorius Naruhito ir jo žmona imperatorienė Masako kartu su karališkąja šeima pasirodė Arklių gvardijos parade, kur buvo iškilmingai pasveikinti ir apžiūrėjo garbės sargybą. Vėliau jie išvyko į Bakingemo rūmus, taip pažymėdami pirmąjį oficialų valstybinį vizitą.
Kūno kalbos ekspertas Darrenas Stantonas, kalbėdamas „Betfair Roulette“ vardu, atskleidė, kodėl, jo manymu, karalius atrodė „atsipalaidavęs“ ir „patenkintas“, o jo žmona išvykos metu atrodė „pasitikinti savimi“ ir „besijaučianti patogiai“, rašoma mirror.co.uk.
Ištyrė kūno kalbą
Ekspertas teigė, kad Karolis III, perėmęs karalienės Elžbietos II protokolus ir pritaikęs juos „šiuolaikinei monarchijai“, „atrado savo kaip karaliaus kelią“. Jis pridūrė, kad karalius Karolis ir jo žmona Camilla atrodo „susigyvenę vienas su kitu“. Anot jo, jie „pasitiki vienas kitu“ ir „gerai jaučiasi“.
Darrenas sakė: „Karalius Karolis III atrodo labai atsipalaidavęs ir patenkintas, jo laikysena labai panaši į užtikrinto žmogaus povyzą. Jis atrodo pasitikintis savimi ir ne toks nervingas palyginus su kitais pasirodymais.
Karoliui III prireikė dešimtmečių, kad išsiugdytų savo atsparumą, tačiau jis neabejotinai tapo stipriu vyru. Pagrindinis skirtumas, kurį dabar matome, yra tas, kad jis rado savo vietą karališkojoje šeimoje.
Jis perėmė protokolus, kuriuos jam įskiepijo karalienė Elžbieta II, ir žino, kas tinka šiuolaikinėje monarchijoje. Tai įtvirtina jį pasaulinėje arenoje kaip diplomatą ir visuomenės veikėją, kuris įkvepia pasitikėjimą visiems aplinkiniams.
Taip pat matėme, kaip Camilla įsitraukė ir kalbėjosi su imperatorienėmis. Iš jos kūno kalbos matyti, kad ji visiškai pasitiki savimi ir jaučiasi patogiai. Apskritai, atrodo, kad ši pora sutaria ir eina koja kojon, kai kalbama apie jų karališkuosius vaidmenis.“
Besitęsianti draugystė
Vakar Karolis III ir Camilla atsisveikino su Japonijos imperatoriumi ir imperatoriene. Kaip žinoma, prieš kelionę atgal į Japoniją imperatorius Naruhito nuvyko į Vindzoro pilį pagerbti karalienės Elžbietos II jos poilsio vietoje – karaliaus Jurgio VI atminimo koplyčioje Šv.
Vėliau jis apsilankė Kew soduose Londono vakaruose, kur apžiūrės vidutinio klimato namus, susipažino su Tūkstantmečio sėklų banko projektu ir Bonsai skulptūrų instaliacija.
Artimi Čarlzo santykiai su imperatoriumi tęsiasi dešimtmečius, nes jie bendravo, kai Japonijos monarchas devintajame dešimtmetyje studijavo Oksfordo universitete. Tuo metu abu vyrai kartu mėgavosi opera ir žvejyba.