Tarp WA kontinentinio lengvosios atletikos turo „auksinių“ varžybų Hengele (Olandija) dalyvių buvo trys lietuviai.

Mykolas Alekna numetė diską 69.07 m (69.07 – 67.39 – 64.54 – x – 68.80 – x) ir tapo varžybų nugalėtoju.

Martyno Aleknos trys pirmieji bandymai buvo nesėkmingi ir jis liko be rezultato. Antrą vietą užėmė praėjusių metų „Deimantinės lygos“ čempionas australas Matthew Denny (68.17). Trečias buvo šiemet Europos vicečempionu netikėtai tapęs austras Lukasas Weisshaidingeris (66.82).

Gabija Galvydytė 800 m bėgime finišavo šešta – 2 min. 00.29 sek., greičiau ji yra bėgusi tik du kartus. Bėgimą laimėjo britė Keely Hodgkinson (1:57.36), aplenkusi Prudencę Sekgodiso (1:58.75) iš Pietų Afrikos Respublikos bei australę Abbey Caldwell (1:58.79).

Visi 3 varžybose dalyvavę lietuviai ruošiasi Paryžiaus olimpiadai.