Sebas turi daug „TikTok“ sekėjų, kurie stebisi jo neįprastu pasirinkimu, o komentarų sulaukia įvairių – nuo susižavėjimo iki nuostabos, kodėl jis taip daro.
Turinio kūrėjas penkias valandas skrenda į darbą iš Hamburgo į Kanarų prieplauką ir tai daro daugumą darbo dienų. Jis ne tik skrenda lėktuvu, bet ir keliauja keturiais traukiniais, rašo mirror.co.uk.
Daugelis nesupranta, kodėl jis išeikvoja tiek laiko vien tam, kad nuvyktų į darbą kitoje šalyje, vietoj to, kad persikraustytų gyventi į Jungtinę Karalystę, tačiau jis turi paaiškinimą, kodėl taip pasirinko – ne dėl to, kad sutaupytų pinigų, nes Londone gyventi brangu, o dėl meilės, nes jo partnerė gyvena Vokietijoje, Hamburge.
Viename iš vaizdo įrašų Sebas pasakojo, kaip išėjo iš savo biuro Kanarų prieplaukoje 17 val. ir po valandos dviem traukiniais nuvyko į Hitrou oro uostą. Tada, likus valandai iki skrydžio, jis pasiėmė maisto ir nuėjo į lėktuvą.
„Vėl Europos žemėje, Vokietijoje“, – pasakė jis atvykęs į Hamburgą, nors jam teko skubėti, kad iš trečiojo traukinio spėtų į ketvirtą.
@sebdubya My Monday morning commute 🇩🇪➡️🇬🇧 #commute #travel #BA #Hamburg #London #LetsGo #Slow ♬ Feeling Good - Jimi Ashmore
Vienas iš jo kelionių tikslų – pagerinti asmeninį laiko, per kurį jis vyksta į darbą ir grįžta iš jo, rekordą. Kol kas rekordas yra keturios valandos ir 57 minutės.
Vis dėlto Sebas ne kiekvieną dieną keliauja iš vienos šalies į kitą ir kartą per mėnesį Londone būna keturias dienas – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.
Viename vaizdo įraše jis pasakojo: „Kiek laiko man šiandien prireiks keliauti iš Hamburgo (Vokietija, žemyninė Europos dalis) į Londoną (Anglija). Taigi, yra pirmadienio rytas.
Londone praleisiu tris naktis, o mano kelionė į darbą ir atgal šį rytą prasidėjo 4.34 val. ryto Vokietijos laiku, t. y. viena valanda anksčiau nei Jungtinėje Karalystėje.
Į stotį atvažiavau dviračiu, tada sėdau į traukinį, įšokau į kitą traukinį ir apie 5.33 val. pasiekiau oro uostą.“
Daugelis žmonių nesupranta tokio pasirinkimo, o vienas asmuo „TikTok“ komentavo: „Vaikine, prašau, kad išvengtumėte viso šio lėkimo, tiesiog persikraustykite į Londoną“, o kitas rašė: „Ar jūsų darbas padengia kelionės išlaidas, nes nesuprantu tokio pasirinkimo“.