• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu anksti ketvirtadienį atvyko į Budapeštą.

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu anksti ketvirtadienį atvyko į Budapeštą.

REKLAMA

Ši jo kelionė į Europą – pirmoji nuo 2023 metų – surengta nepaisant Tarptautinio baudžiamojo teismo (TBT) jam išduoto arešto orderio. 

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pakvietė B. Netanyahu į savo šalį praėjusį lapkritį, kitą dieną po to, kai TBT išdavė arešto orderį dėl įtariamų karo nusikaltimų Gazos Ruože. 

V. Orbanas pažadėjo, kad Vengrija nevykdys orderio, nors yra TBT narė, ir teigė, kad teismo sprendimu „kišamasi į vykstantį konfliktą (...) politiniais tikslais“.

„Sveiki atvykę į Budapeštą, Benjaminai Netanyahu!“ –  feisbuke parašė vengrų gynybos ministras Kristofas Szalay-Bobrovniczky (Kristofas Salajus-Bobrovnickis), B. Netanyahu pradėjus vizitą po sutikimo Budapešto oro uoste.

B. Netanyahu buvo sutiktas su karinėmis iškilmėmis. Vėliau jis surengs derybas su V. Orbanu.

Bendra spaudos konferencija numatoma apie 12 val. 30 min. vietos (13 val. 30 min. Lietuvos) laiku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų