„Vilkyškių pieninės“ pagrindinis akcininkas Gintaras Bertašius, kad verslą pradedant nuo nulio itin svarbus dalykas – komanda. Visi turi būti ryžtingi ir siekti bendro tikslo. „Be abejo, kažkiek sėkmė visada turi lydėti, bet mes turbūt tą sėkmę įsivaizduojame skirtingai. Ar stiklinė pusiau tuščia, ar pusiau pilna? Tai priklauso nuo mūsų požiūrio į vienus ar kitus dalykus. Vieną drąsiai galiu pasakyti, turi būti didelis optimizmas tuo, ką darai ir tikėjimas. Tai svarbu. Jei netiki ką darai, ko gero sėkmės neturėsi“, - tv3.lt naujienų portalui pasakoja jis.
G. Bertašius teigia, kad kiekvienam verslininkui svarbu uždirbti pirmąjį milijoną, o toliau kiekvienas verslininkas skirtingai žiūri. Pačiam jam – itin svarbus procesas: kaip veikla vystoma ir su kuo.
„Nėra tiek svarbu, kiek tų mln. uždirbsi. Jei kalbant apie dabartinį verslą, asmeniškai aš pradėjau tikrai neturėdamas milijonų. Prieš 24 metus. Bet kažką įmanoma padaryti. Turime begalę daug pasaulinių atvejų. Kiekvienam laikmečiui yra savo aktualesnės sritys. Pastaruoju metu daug IT.
Galvočiau, jei kalbant apie jaunimą, kad nišų galima rasti. Galbūt ir tradiciniuose versluose atsiras tie darbai, kurie šiandien ateina su IT sritimis. Manau, kad visada galimybė yra. Ir tereikia to noro, užsispyrimo daryti verslus. Tai nėra, kad buvo tada laikas geras, o dabar neįmanoma. Įmanoma. Kai kas vėliau pradėjo ir turi tikrai ne blogesnių, gal ir geresnių rezultatų. Ir amžiumi dar jaunesni. Tai nišų galima atrasti ir padaryti verslus, bet be galo reikia turėti didelį norą, siekti užsibrėžtų tikslų“, - pataria sėkmingas verslininkas.
Žinoma, be šių dalykų verslui svarbūs ir valdžios sprendimai, tai, kokia apsirenkama strategija ar sektorius, kaip valdomi kaštai, kokios technologijos naudojamos.
„Kadangi mes konkuruojame eksporto rinkoje svarbu ir įstatymai bei mokestinė bazė, pavyzdžiui darbo jėgos apmokestinimas ir kiti. Svarbu ir kokios energetikos išteklių kainos“, - sako pašnekovas.
Kitas Lietuvos milijonierius, lošimų bendrovės „Tete-a-tete“ vienas iš akcininkų Samoilas Kacas taip pat pasidalina patirtimi ir išskiria, kad itin svarbu vystant veiklą. Pirmiausia, tai – jėga iš aukščiau.
„Buvo ypatingai sunkių akimirkų. Pavyzdžiui 2008 m. krizė, kai ženkliai krito pajamos ir labai stipriai buvo pakelti mokesčiai. Buvo tikrai labai įtempta situacija ir tikrai aukščiausiasis matyt mums padėjo. Visi kartu su partneriais išplaukėme iš tos situacijos ir ėjome toliau.
Kitas dalykas – ilgametė patirtis. Ji duoda tam tikrų vaisių, rinka plėtojasi, nors šiek tiek lošimų rinka pradėjo stagnuoti. Visada sėdėjome tokioje augimo būsenoje, ji buvo mums sėkminga. Kadangi gana sparčiai vystėmės, o šito pagrindas yra patyręs kolektyvas – žmonės. Pergalės garantas yra žmonės, kurie pas tave dirba. Tai manau, kad čia komandos nuopelnas, kiekvienoje grandyje geri specialistai, geri verslo partneriai. Todėl mūsų bendrovei neblogai sekėsi ir kol kas sekasi. Dėl ko iš tikrųjų galime dalyvauti ir tokiuose projektuose kaip LKL“, - savo nuomonę išsako S. Kacas.
Vis dėlto verslininkas primena, kad daug daugiau verslas priklauso nuo valdžios sprendimų.
„Valdžios sprendimai daro įtaką visai Lietuvai ir, pagrinde, žmonėms. Jei jie verslui daro neprotingus reguliacinius sprendimus, pradedant įvairias mokesčiais ir baigiant pertekliniais reikalavimais, tai nukenčia Lietuvos žmogus finale, nes visi gyvena iš verslo biudžeto. Jei verslus smaugia, jie bėga iš čia, tai matome, kad ir žmonės automatiškai bėga.
Absoliuti nesąmonė, kad jei verslas bus spaudžiamas, tai žmogus gyvens geriau. Bandoma tokią mintį įbrukti. Žmonės pripratę prie sovietinės nomenklatūrinės tvarkos nesupranta pagrindų iš kur eina visa tai, ką gauna dirbdami. Valdžios sprendimai turi ir investuotojų elgesiui įtaką. O investicijos Lietuvoje, mano nuomone, kritiškai mažos. Vėl dėl to ir masinė emigracija vyksta“, - svarsto jis.
S. Kacas kalbėdamas prideda, kad viskas priklauso nuo požiūrio į verslą. Jei jį supranta kaip blogį, tai ir sunkesnes sąlygas valdžia nustato.
„Pavyzdžiui, loterijose visai kita situacija, kadangi jie reglamentuoti pagal Loterijų įstatymą. Pastarosios buvo ženkliai anksčiau legalizuotos nei lošimai, tai taip ir liko atskiras įstatymas, nors tai lošimo rūšis. Jiems sąlygos veikti rinkoje palankesnės. Nors realiai yra tik viena bendrovė „Olifėja“, kuri virš 99 proc. rinkos pasiima. Ir tai veikia pradedant nuo nepilnamečių leidimo naudotis paslauga iki reklamų“, - pasisakė lošimų verslo atstovas.
Apačioje pateikiame turtingiausiųjų TOP 300. Šį reitingą sudarę analitikai naudojosi visais viešai prieinamais informacijos šaltiniais: Registrų centru, Valstybinei mokesčių inspekcijai pateiktomis finansinėmis įmonių ataskaitomis bei asmenų pajamų ir turto deklaracijomis, kitų žiniasklaidos priemonių publikacijomis.
Be to, įvertinta įmonių veiklos istorija ilgesniu periodu, suskaičiuota, kiek dividendų buvo išmokėta akcininkams ir kur šis privatus kapitalas papildomai investuotas. Šio metodo prieš tai nenaudojo joks kitas leidinys.
Išsamiau aprašomi vieni įdomiausių milijonierių.
202. Andrius Rupšys, 16 mln. eurų, „Ruptela“
214. Aira Rupšė, 15 mln. eurų, „Ruptela“
Andrius Rupšys dar nuo vaikystės domėjosi verslu, lankėsi tėvo įmonėje. Galbūt tai pastūmėjo dar antroje klasėje sukonstruoti žaisliuką ir jį parduoti, o paauglystėje imtis kompiuterių surinkimo verslo.
„Metų vadovo“ apdovanojimą pelnęs A.Rupšys tik baigęs magistro studijas elektronikos inžinerijos srityje, ėmėsi verslo. Ir ne vienas, o su žmona Aira, kuri Top‘e užima 214 vietą su 15 mln. eurų turtu. Pastaroji taip pat kilusi iš verslininkų šeimos.
Taip 2007 m. veiklą pradėjo telekomunikacijų įmonė „Ruptela“, gaminanti programinę ir techninę GPS/Glonass sekimo ir stebėjimo įrangą, kuri skirta realiu laiku stebėti transporto priemones ir optimizuoti jų veiklą.
Dabar bendrovė turi padalinius 5 šalyse ir partnerių bei klientų tinklą 116 pasaulio valstybių.
„Norint pasiekti geriausius rezultatus, reikia geriausių žmonių. Stengiamės suteikti savo žmonėms visas galimybes save realizuoti ir už tai įvertiname. Nuolatos bandom, aišku, ir klystam, bet tik taip yra pasiekiami geriausi rezultatai“ – žiniasklaidai anksčiau sakė A.Rupšys.
203. Ramūnas Šiškauskas, 16 mln. eurų, krepšinis
Lietuvos krepšinio ir Eurolygos legenda 198 cm ūgio R. Šiškauskas dėl panašaus kūno sudėjimo ir žaidimo stiliaus gavo Baltų Pippeno pravardę. 1996 metais profesionalo karjerą Vilniaus „Sakalų“ komandoje pradėjęs kaišiadorietis 1998 metais apsivilko Vilniaus „Lietuvos ryto“ marškinėlius ir tapo sostinės ekipos lyderiu. Universalus puolėjas, galintis smeigti taiklų tritaškį per rankas ir prasiveržimu išdraskyti varžovų gynybą, 2004 metais pradėjo ragauti legionieriaus duoną. Iš pradžių Trevizo „Benetton“, paskui – Atėnų „Panathinaikos“. Karjerą krepšininkas baigė penkis sezonus atidavęs Maskvos CSKA ekipai.
Lietuvis laimėjo du Eurolygos titulus, dukart žaidė šio turnyro finale, laimėjo MVP titulą. Prie šių apdovanojimų dar reikėtų pridėti su Lietuvos rinktine iškovotą Sidnėjaus olimpiados bronzą, 2003 metų Europos čempionato auksą ir 2007 metų Senojo žemyno pirmenybių bronzą.
Paskelbęs apie karjeros pabaigą 2012 metų gegužės 21 dieną R. Šiškauskas visa dėmesį skyrė šeimai ir savo nekilnojamam turtui. „Dabar prasidėjo gyvenimas“, - džiaugėsi krepšininkas prisipažinęs, kad rimtais verslais neužsiima.
Su žmona Edita jis augina tris sūnus.
Nuo krepšinio vienas geriausių visų laikų geriausias Europos lengvųjų krašto puolėjų nenutolo – dalyvauja įvairiose krepšinio stovyklose, organizuoja savo vardo krepšinio turnyrus, yra LKF projekto „Talentų U15 karta“ ambasadorius.
206. Jonas Dastikas, 15 mln. eurų, „Lifosa“
Jau apie 18 metų „Lifosos“ vadovo pareigas einanti J. Dastikas dar ilgiau praleido laiko siekdamas 6io posto. Pradėjęs dirbti meistru, beveik 30 metų jis tapo įmonės generaliniu direktoriumi.
Savaitraštis „Veidas“ yra rašęs, kad J. Dastiką labai vertina „Eurochem“ vadovybė – su juo tariasia dėl svarbių sprendimų.
„Jeigu lipi kopėčiomis ir praleidi pakopą, tai paskui labai skaudžiai krinti. Aš praktiškai nepraleidau nė vieno laiptelio. Manau, kad norėdamas tapti geru tokio tipo gamyklos direktoriumi žmogus joje turėtų pradirbti bent 15 metų, nereikia lakstyti iš darbo į darbą. Jei, kaip dabar rekomenduojama, žmonės kas porą metų keistų darbą, tai per tiek laiko „Lifosoje“ net geru meistru netaptų“, - „Veidui“ sakė J. Dastikas.
Trąšas gaminanti bendrovė „Lifosa" įsikūrusi Kėdainiuose, jos i6takos siekia iki pat 1963 metų, tačiau 2002 m. kontrolinį akcijų paketą įsigijo Rusijos bendrovė „EuroChem“, tiekianti „Lifosai“ pagrindines žaliavas.
Tai nereiškia atsiribojimo nuo Lietuvos. Būtent prieš kelis metus „Lifosa“ padovanojo daugiafunkcį sporto ir pramogų kompleksą – Kėdainių areną.
207. Rūta Grušnienė, 15 mln. eurų, „Ultra Vires“
270. Ramunė Grušnytė-Mikalauskienė, 9 mln. eurų M-1
Radijo stotis „M-1“ transliaciją pradėjo 1989 m. Tai buvo pirmoji nevalstybinė komercinė radijo stotis Rytų Europoje. Jos sumanytojas Hubertas Grušnys žuvo 2006 metais pilotuodamas nuosavą lėktuvą Pociūnų aerodrome, kai dvimotoris lėktuvas „Diamond“ užkabino mechaninio prietaiso trosą, kuris išsviedžia sklandytuvus į orą.
Tuomet bendrovės akcijos atiteko jo žmonai Rūta ir dukrai Ramunei. Jaunesnioji dukra Giedrė – dar nepilnametė, tačiau spaudai yra teigusi, kad ateitį ir sietų su radijo verslu.
Rūta yra komentavusi, kad kelias, kuriuo radijo stotis turi eiti jau buvo suformuotas, tačiau drąsos prireikė ne tik naujiems sprendimams įmonėje, bet ir pačiai moteriai imtis vadovaujančios pozicijos.
Pati bendrasavininkė Ramunė Grušnytė - Mikalauskienė savo tėtį įvardija didžiausiu autoritetu.
„M-1“ radijo grupei priklauso stotys „M-1 plius“ ir „Lietus“.
211. Aloyzas Kuzmarskis, 15 mln. eurų, „Bega“
Pirmoji A. Kuzmarskio darbovietė buvo Baltijos laivų statykla, čia jis dirbo tekintoju. Vėliau sovietmečiu vadovavo viešbučiui, Sąjūdžio metais buvo Klaipėdos miesto vykdomojo komiteto pirmininko pavaduotojas. 1992 m.su partneriais įkūrė pirmąją privačiąją uosto įmonę „Bega“, valdo 26,5 proc. jos akcijų, yra bendrovės valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. „Begoje“ kraunami skysti ir birūs kroviniai. A. Kuzmarskis su verslininku Aidu Kavecku perėmė apleistą burlaivį „Meridianas“, jį restauravo, ir dabar laive veikia prabangus restoranas.
Į TOP 300 patenka ir verslininkai Vygirdas Albrechtas bei Valentinas Greičiūnas, kurių turtas dėka „Begos“ įvertintas mln. eurų.
217. Adolfas Šleževičius, 14 mln. eurų, žemės ūkis
A. Šleževičius daugumai turbūt pažįstamas ne iš milijonieriaus apibūdinimo, bet politiko. Dar LTSR pradėjęs eiti mėsos ir pieno pramonės ministro pavaduotojo pareigas, po nepriklausomybės 1993 m. kovo 10 d. tapo ministru pirmininku.
Nors teigiama, kad savo vadovavimo laiku stenėsi tęsti pradėtas reformas, 1996 m. teko atsistatydinti. Lietuvos akciniui inovaciniui bankui paskelbus bankrotą, kelios dienos prieš A. Šleževičius atsiėmė terminuotą indėlį. Generalinė prokuratūra bet iškėlė baudžiamąją bylą dėl piktnaudžiavimo tarnyba bei dėl neteisėtai priskaičiuotų, išmokėtų ir gautų padidintų palūkanų.
Vėliau vyras užsiėmė verslo konsultavimu bei technologijų prekyba.
218. Samoilas Kacas, 13 mln. eurų, „Tete-a-tete“
Naujienų portalui tv3.lt Samoilas Kacas papasakojo, kad lošimų koncepsiją dar 1989 m. pamatė Vokietijoje. Tai pabandė pritaikyti ir Lietuvoje.
„Lietuvoje veikla prasidėjo 1989 m., kaip bet kokia komercinė veikla buvo leidžiama. Nereikėjo licencijos, po to buvo laikinas įstatymas, po to nuo 1994 m. uždrausta, tada asociacija dirbo, kad legalizuotų lošimus ir galiausiai legalizuota 2001 m. Krizės metais 2009-2010 buvo labai sunkūs laikai, pakelti mokesčiai, trečdalis rinkos užsidarė. Padidintas PVM 3 proc.. Tai visi rodikliai ėjo žemyn. Rinka susitraukė ir atsigavo tik pernai. Po 8 metų. Tik automatams ir lošimų namams buvo dar labiau pasunkintos sąlygos. O, pavyzdžiui, loterijoms ne.
Taip bedirbdamas ir sulaukiau 64 metų. Tikrai ne aš vienas dirbau, bendraminčiai susidėjo. Geri darbuotojai atsidavę, žmogiški faktoriai labai svarbūs. Geri verslo partneriai – olandai gamintojai, kurie padėjo ir sudarė geras sąlygas išsimokėtinai pirkti įrangą. Tai užtikrino greitą plėtrą“, - pasakojo vyras.
„Tete-a-tete“ taip pat yra generaliniai LKL rėmėjai. Kaip Samoilas teigia, bendrovė remia ir kitas sporto šakas, kultūros renginius, vaikų sergančių onkologinėmis ligomis fondą.
„Nesame turtingiausi ir tai tikrai nėra didžiausia bendrovė Lietuvoje. Ir nėra tokia dideli pelnai, kurie yra koncernuose“, - užtikrina S. Kacas.
219. Virginijus Kantauskas, 13 mln. eurų „Biovela“
Iš Šilalės rajono kilęs verslininkas vien veterinarijos gydytojo diplomu nepasitenkino. Kartu su draugais aukcione įsigiję tuščią kolūkio valgyklą, įkūrė žuvies perdirbimo įmonę „Biovela“. O vėliau veiklą išplėtė ir iki mėsos perdirbimo.
Galbūt verslumo išmokė ir sunki vaikystė – penkis vaikus augino viena mama. Tad stengdamiesi vienas kitam padėti daug dirbo, taupė.
Savaitraštis „XXI amžius“ rašė, kad nors įmonėje geležinė tvarka, pats nėra piktas, tačiau mėgstantis konkretumą.
„Gal grubokas mano balsas, bet ne charakteris“, - žiniasklaidai sakė jis.
Įmonės ateitį planuojama patikėti į vaikų rankas. Ir sūnus, ir dukra užima aukštas pareigas, tačiau žiniasklaidai V. Kantauskas yra sakęs, kad sūnus Audrius iš karto direktoriumi netapo, perėjo visas įmonės darbo grandis.
225. Gintaras Bertašius, 12 mln. eurų, Vilkyškių pieninė
Prieš beveik 24 metus prasidėjusi „Vilkyškių pieninės“ istorija sėkmingai tęsiasi. G. Bertašius tv3.lt portalui pasakoja, tikrai nepradėjo verslo turėdamas milijonus. Viskas prasidėjo nuo nulio.
„Kiekvienas etapas turėjo savų spalvų ir niuansų. Mūsų istorija gal nuo kitų skiriasi tuo, kad atgimėme nuo nulio, neturėjome jokio palikimo. Verslą darėme senuose pastatuose, kur nebuvo jokios įrangos ir daugelis nežinojo kas ta pienininkystė, kadangi mano asmeninė profesija su tuo nesusijusi. Mūsų komandoje, kuri pradėjo prieš 24 metus, tik vienas buvo pienininkas. Šiai dienai jau visi tikri pienininkai“, - sakė G. Bertašius.
Pagrindinis „Vilkyškių pieninės“ akcininkas dar mokydamasis Leningrado kino inžinerijos institute, pats užsidirbdavo, kad tėvams nereikėtų rūpintis. Verslui padėjo ne tik įgimtas darbštumas, bet ir pozityvumas. G. Bertašius pats save įvardija optimistu.
Ar kaip ir kiti dideli verslai šis taps šeimos verslu? G. Bertašius žiniasklaidai yra sakęs, kad kol kas tai neplanuojama. Tiek dukra, tiek sūnus turi kitų planų.
Kalbėdamas apie šiuos metus G. Bertašius išskiria, kad pieno pramonė gyvena ir dirba ciklais. Nuo 1993 metų jau išgyventi trys nuosmukiai. Paskutinis nuosmukis baigėsi praeitų metų rudenį, susibalansavo pieno produktų pasaulinėse rinkose pasiūla ir paklausa, automatiškai pradėjo kilti produktų kainos.
„Gaudami didesnes pajamas ir žemdirbiams galime daugiau mokėti, kaip didžiausią kaštų dalį. Tai mums svarbu, kad pieno ūkis vystytųsi, o jis gali vystytis, kai gauna pakankamas pajamas. Vertinant tai, kad nuosmukis pasibaigė, tikėtina, kad šie metai turėtų būti geri, tikrai ne tokie prasti kaip pirmasis pusmetis praeitų metų“, - mintimis pasidalino G. Bertašius.
226. Laura Blažytė, 12 mln. eurų „Vikonda“
Laura Blažytė – Jolantos Blažytės ir Viktoro Uspaskicho dukra. L. Blažytė yra baigusi Vilniaus Gedimino technikos universitete kūrybinių industrijų specialybę. Vikondai priklauso ir statybų įmonė „Vikstata“, „Krekenava“, „Kėdainių konservų fabrikas“.
227. Inga Gusiatina 12 Investicijos, energetika „Stemma Group“
Pagrindinis investicijų, logistikos srityje veikiančios „Stemma Group“ akcininkas Martinas Gusiatinas yra Ingos tėtis. Iki 2008 m. jam priklausė ir kontrolinis „Klaipėdos smeltė“ akcijų paketas. Vėliau įmonė buvo parduota tarptautinei kompanijai. Pati Inga yra labdaros ir paramos fondo „Gerumo Versmė“ direktorė. Fondo steigėjas – tas pats verslininkas, Klaipėdos miesto savivaldybės politinis veikėjas Martinas Gusiatinas.
237. Dalius Trumpa, 12 mln. eurų, „Rokiškio pienas“
Antano Trumpos sūnus, AB „Rokiškio sūris“ akcininkas, o nuo 2006 m. liepos mėnesio ir bendrovės valdybos pirmininkas. Anksčiau Dalius Trumpa verslo patirties tėčio kompanijoje sėmėsi būdamas valdybos pirmininko pavaduotoju bei gamybos direktoriumi. Be Daliaus, A.Trumpa turi dar vieną sūnų ir dukrą, tačiau jų šeimos verslas netraukia.
Pats Dalius Trumpa, „Rokiškio sūrio“ įpėdinis tv3.lt naujienų portalui teigia, kad norint ateityje perimti verslą reikia pradėti viską nuo žemiausių pareigų. Tik taip galiam suprasti įmonės veiklą.
„Mokslus pradėjau dar Tarybų Sąjungoje, tai niekas negalvojo, kad „Rokiškio sūris priklausys mano tėčiui. Man patiko specialybė, kurią baigiau, buvo lengva pasirinkti ir pritaikyti žinias „Rokiškio sūriui“. Anksti pradėjau dirbti sūrinėje, nuo pačių žemiausių pareigų, netapau iš karto direktoriumi. Dirbau kaip visi žmonės ir savo darbu tėčiui įrodžiau, kad galiu būti tuo, kuo esu dabar“, – sako Antano Trumpos sūnus Dalius.
Pašnekovas sako, kad tikrai sunku nuspręsti, kokia bus įmonės ateitis, nes šeimų verslo tradicijos Lietuvoje nėra.
„Ir teisinės bazės nėra, kaip verslą palikti šeimoje. Šeima didėja, viskas keičiasi ir negalima sakyti, kad taip bus amžinai. Jei paimti šeimos įmonių didelių nėra labai daug pasaulyje, bet tos kurios išlikusios, jos yra labai didelės. Iš tikrųjų „Rokiškio sūrio“, „Žemaitijos pieno“ patirtis rodo, kad šeimos verslas yra efektyvus“, – mano D. Trumpa.
Visgi portalui tv3.lt jis atskleidžia, kad tikisi, jog „Rokiškio sūris“ ir ateityje išliks šeimos rankose.
239. Donetas Karčiauskas, 11 mln. eurų, „Sostena“
Sovietmečiu ir pirmaisiais nepriklausomybės metais avalynės fabriko „Lituanica“ realizavimo skyriaus viršininku dirbęs D. Karčiauskas dabar vadovauja vienai didžiausių prekybosnaujais automobiliais grupių – „Sostena“ yra „Volvo“, „Renault“, „Dacios“, „Jaguar“, „Lando Rover“ atstovė Lietuvoje.
Vilniuje bendrovė taip pat valdo verslo centrą, o kita su D. Karčiausku susijusi įmonė „Doriteksas“ Kaune turi viešbutį, kuris įtrauktas į tarptautinį „Accor“ tinklą.
Verslininkas yra urugvajaus garbės konsulas Lietuvoje.
245. Ona Balžekienė, 10 mln. eurų, „Audimas“
Iš 11 vaikų šeimos kilusi moteris, dar besimokydama aukštojoje mokykloje ėmėsi darbo „Audime“. Pradėjo savo karjerą nuo laborantės, siuvimo cecho technologės pozicijos. Vien pasiekimų įmonėje ir užsitarnautos valdybos narės posto moteriai neužteko, tad pasuko ir politikos keliu. Priklauso Kauno politikių klubui „Milda“, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui, Kauno miesto tarybai.
Pati O. Balžekienė žiniasklaidai yra teigusi, kad pinigai visgi nėra laimė. Jie atima dėmesį iš sutuoktinio, vaikų.
250. Česlovas Vytautas Karbauskis, 10 mln. eurų, „Agrokoncernas“
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko ir Seimo nario Ramūno Karbauskio tėtis turtuolių sąraše atsidūrė būtent sūnaus įmonės dėka. Pats Č. Karbauskis buvo kolūkio pirmininku, Tarybų Sąjungos knygų bičiulių draugijos prezidiumo narys bei LTSR deputatas.
Kaip spaudai R. Karbauskis yra pasakojęs, pats tėtis mėgdamas teatrą šiuo pomėgiu užkrėtė ir jį: vykdavo į spektaklius Maskvoje. Po 3 metų, R. Karbauskiui įkūrus įmonę, prie jos prisijungė ir Č. Karbauskis. Jis būtent ir įvardijamas dešiniąja R. Karbauskio ranka.
Be to, per 2016 m. Seimo rinkimus tiek jis, tiek Jurga Karbauskytė LVŽS parėmė maksimalia leidžiama suma – 7000 eurų.
252. Valentinas Milaknis, 10 mln. eurų, „Alna Group“
Informacinių technologijų verslo pradininkas Lietuvoje V. Milaknis 1989 m. įkūrė programavimo kooperatyvą, kuris yra „Alna Group“ ištakos. Amžių sandūroje verslininkas pasuko į politiką, dešimtoje Andriaus Kubiliaus vadovaujamoje Vyriausybėje ėjo ūkio ministro pareigas. 2001-2003 m. buvo Lietuvos radijo ir televizijos generalinis direktorius, po to grįžo dirbti į savo įkurtą bendrovę, kuriai dabar vadovauja sūnus Tomas. Pastarojo turtas taip pat įvertinas 10 mln. eurų. Po tiek pat turi ir dukra Justina Milaknytė bei žmona Zofija Milaknienė.
257. Donatas Motiejūnas, 10 mln. eurų, krepšinis
Žinomas Lietuvos krepšininkas pastaruoju metu itin įsisuko žiniasklaidos dėmesio centre dėl kontraktų su NBA komandomis. 2007 m. debiutavęs Kauno „Žalgiryje“, krepšininkas per 22 minutes surinko 15 taškų. Potencialą pastebėjo ir Lietuvos rinktinė. Iš pradžių žaidęs su jaunių ir jaunimo rinktinėmis iškovojo Europos krepšinio čempionatuose sidabro medalius, nuo 2013 m. prisijungė ir prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės.
Per savo pirmąjį LKL sezoną tapo naudingiausiu LKL reguliariojo sezono I rato žaidėju. Iki 2011 m. pražaidęs Europos klubuose - Trevizo „Benetton“ ir Gdynės „Asseco Prokom“, įžengė į NBA naujokų biržą, kur buvo pasirinktas 20 šaukimu Minesotos „Timberwolves“ komandos. Tačiau dar kitą dieną perleistas Hiustono „Rockets“ klubui.
2012 m. liepos 6 d. pasirašė ilgalaikį 4 metų kontraktą su Hiustono „Rockets“ klubu. 2012–2013 m. NBA sezone Motiejūnas rinko po 5,7 taško bei 2,1 atkovotų kamuolių. Dar geresnis sezonas jo laukė kitais metais, 2014–2015 m., kuomet rinko po 12 taškų bei 5,9 atkovotų kamuolių. Deja krepšininkas patyrė traumą ir jam sezonas baigėsi.
2016 metų pabaigoje prasidėjo tikra drama tarp lietuvio ir „Rockets“ klubo. D. Motiejūnas sutiko su 37 mln. JAV dolerių Bruklino „Nets“ kvalifikaciniu pasiūlymu, bet „Rockets“ apribotąjį laisvąjį agentą išsaugojo, nes pateikė tokios pat vertės sutartį. Tiesa, pasinaudojo taisyklėmis ir „nurėžė“ visas premijas, taip paliekant 31 mln.
Tuo nepatenkintas D.Motiejūnas nepasirodė medicininėje apžiūroje, todėl abi pusės sėdo prie derybų stalo ir susitarė dėl 35 mln. vertės kontrakto, rašė krepsinis.net. Vis dėlto sandoris taip ir neįvyko dėl mįslingų aplinkybių ir „Rockets“ atsisakė teisių į šį žaidėją.
„Niekas nesitikėjo, kad po tokio kelių milijonų dramos Motiejūnas pasirašys veterano minimumo kontraktą“, – rašoma „Cbssports.com“ straipsnyje.
Šį jis pasirašė už 1,1 mln. JAV dolerių su Naujojo Orleano „Pelicans“ klubu.
Visai neseniai išbėgęs į aikštelę D. Motiejūnas pademonstravo marškinėlius su lietuviškai užrašyta jo pavarde. Tai pirmas toks atvejis NBA tarp Lietuvos krepšininkų. Per ketverius metus Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) krepšininkas uždirbo 6,6 mln. dolerių.
263. Aivaras Stumbras, 10 mln. eurų, „Windlit“
Verslininkas Aivaras Stumbrus Lietuvoje labiau žinomas kaip politiko Rolando Pakso žentas. Būtent dėl šių ryšių, viešojoje erdvėje ne kartą sklandė kalbos, dėl šių pažinčių A. Stumbras laimėjo konkursą Pagėgiuose statyti vėjo jėgaines. Visgi tai likimo tik kalbomis, jokie tyrimai nebuvo pradėti.
Pats A. Stumbras tada 15min.lt teigė, kad jo turto dydis išburtas tarsi iš kavos tirščių, bet tikslesnio skaičiaus neįvardijo. Be energetika užsiimančios įmonės „Windlit“, jis taip pat valdo konsultacijų paslaugas teikiančią „Oakwill“ bei kompiuteriais ir programine įranga besiverčiančia „Relit“.
266. Bronius Bradauskas, 9 mln. eurų, „Lamantinas“
Į Seimą šiuose rinkimuose nepatekusio vieno ryškiausių socialdemokratų partijos veikėjų B. Bradausko įmonė „Lamantinas“, teikianti laidavimo paslaugas atliekant muitinės procedūras, šiame draudimo verslo segmente neturi sau lygių ir užima beveik du trečdalius rinkos. Pirmą 2016 m. pusmetį bendrovė uždirbo 380 tūkst. eurų grynojo pelno.
Verslininko sūnus Dainoras, baigęs ekonomikos studijas Vilniaus universitete, siekė karjeros valstybės tarnyboje, o nuo 2015 m. eina Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigas.
Neseniai Finansų ministerija atliekant tyrimą dėl galimo Dainoro Bradausko tarnybinio nusižengimo nušalino jį nuo pareigų. Pats B. Bradauskas įvardijo, kad tai susiję su „Vilniaus prekyba“. Tačiau šiuo metu kalbama ir apie sąsajas su „MG Baltic“.
274. Arvydas Macijauskas, 9 mln. eurų, krepšinis
Pravarde Macas žinomas lietuvis – jau buvęs krepšininkas. Savo debiutą padarė su nacionaline rinktine 2002 m. kovoje prieš Ukrainą. Lietuvai laimėjo, o jis pats pelnė 12 taškų.
Iki 2006 m. Japonijoje vykusio Pasaulio vyrų krepšinio čempionato krepšininkas iš viso rinktinėje buvo žaidęs 21 rungtynes, vidutiniškai pelnydamas po 16,2 taško. 2005 m. pabaigoje jis įžengė į NBA lygą, žaidė New Orleans/Oklahoma City Hornets. 2006 m. grįžo į Europą, kur pasirašė 9 mln. eurų sutartį su Pirėjo Olympiacos ir tapo brangiausiu krepšininku Europoje.
2006 metų Pasaulio krepšinio čempionate Japonijoje su Lietuvos rinktine užėmė 7 vietą. 2006 m. rugsėjį A. Macijauskas patyrė sunkią Achilo sausgyslės traumą ir negalėjo sportuoti net 6 mėnesius. Vėliau į aikštelę grįžo, tačiau 2008 m. vėl patyrė traumą treniruodamasis Klaipėdoje. Tai sužinojęs klubas padavė A. Macijauską į teismą dėl sutarties pažeidimo, siekdamas nutraukti su juo sutartį ir nemokėti likusios sutarties dalies. Teismas užsitęsė, paaiškėjo, kad klubui nereikės sumokėti 4,4 mln. eurų.
2010 m. Macas buvo įtrauktas į išplėstinį Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatų sąrašą,tačiau tų pačių metų vasarą pranešė, kad dėl nugaros išvaržos baigia karjerą.
Praeitais metais buvęs krepšininkas vėl pasirodė žiniasklaidos akirayje pranešęs, jog investuoja į nekilnojamąjį turtą, Vilniaus senamiestyje ketina statyti viešbutį. Jis turėtų įsikurti buvusiame Higienos instituto pastate Etmonų gatvėje, šalia „Lėlės“ ir Jaunimo teatrų.
„Mes svarstome tai turėti kaip šeimos verslą“, - BNS tada sakė A.Macijauskas, paklaustas, ar planuojama sudaryti sutartį su kuriuo nors tarptautiniu viešbučių tinklu.
Išsamiau apie būsimą verslą jis komentuoti nenorėjo ir patarė klausti projektuotojos. A.Macijauskas pastatą iš Turto banko įsigijo pernai lapkritį už 1,23 mln. eurų, skelbė Turto bankas. Jo įmonė „Atlantic Invest“ ketina renovuoti dviaukštį pastatą su mansarda ir jame įrengti 24-28 viešbučio kambarius, nurodoma Vilniaus savivaldybės puslapyje, kur skelbiamas viešbučio projektinis pasiūlymas.
283. Anatolijus Faktorovičius, 8 mln. eurų, „Practica Capital“
Nuo 1993 m. medicininę įrangą gaminančią bendrovę „Viltechmeda“ su partneriais plėtojęs A. Faktoravičius 2008 m. visas savo akcijas pardavė JAV įmonei „Moog Medical Devices Group“. Dar dvejus metus jis vadovavo bendrovei, tačiau vėliau netikėtai jam teko pasitraukti iš pareigų. Veiklus vyras kurį laiką ilsėjosi, bet, kaip pats sakė spaudai, vien žaisti golfą greitai atsibodo.
2011 m. jis su partneriais įkūrė rizikos kapitalo įmonę „Practica Capital“, kur investuoja į pradedančiąsias įmones, konsultuoja jaunus verslininkus.
284. Robertas Javtokas, 8 mln. eurų, krepšinis
Vidurio puolėjas, „Kauno Žalgirio“ krepšininkas praeitais metais po vasaros olimpinių žaidynių pareiškė baigęs karjerą Lietuvos rinktinėje. Jis žaidė Vilniaus „Lietuvos ryte“, Atėnų „Panathinaikos“, Maskvos „Dinamo“, Maskvos „Chimki“, Valensijos „Power Electronics“, o nuo 2011 m. Kauno „Žalgiryje“.
Prieš 14 metų po kraupios motociklo avarijos jo karjera buvo pakibusi ant plauko. Gydytojai teigė, kad krepšininkas niekada nebežais, tačiau tiek Robertas, tiek jo draugais ir artimieji neprarado tikėjimo, kad krepšininkui pavyks grįžti į aikštę.
Išskirtiniame naujienų portalo tv3.lt interviu žinomas krepšininkas pasakojo, kad už pirmąj atlyginimą žaidžiant krepšinį Šiauliuose gaudavo 20 talonų ar litų, už kuriuos tik ledų buvo galima nusipirkti.
„Kai perėjau žaisti į „Lietuvos rytą“, tai po dviejų atlyginimų pirmas pirkinys buvo automobilis „Saab“. Apie tokią mašiną tuomet nieko nebuvau girdėjęs. Tėtis išrinko ir likau patenkintas. Tada man buvo 20 metų. Prieš tai vairuodavau tėčio automobilį. Tai su „chebra“ iki Palangos važiuodavome arba į kokį klubą. Bet vakarais tėtis stengdavosi mažiau duoti tą automobilį. Saugojo, kad nieko nenutiktų“, - pasakoji jis.
Viena jo taip ir neišsipildžiusių svajonių – žaidimas NBA.
294. Anonimas, 8 mln. eurų, Loterijos laimėtojas
2015 m. Tai vienintelis turtuolis sąraše atsidūręs dėka laimingo loterijos bilieto. Nors nemažų laimėjimų, apie mln. eurų yra ir daugiau Lietuvoje, vienintelis žaidėjas yra išlošęs 7 mln. 643 tūkst. eurų loterijoje „Eurojackpot“. Apie jį žinoma tiek, kad bilietas buvo pirktas Kaune. Tai didžiausias kada nors Lietuvoje laimėtas loterijos prizas.
Tuomet žiniasklaida rašė, kad laimingasis žaidė su kompiuterio parinktais skaičiais. Jis atspėjo penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių ir kartu su dar dviem žaidėjais iš Ispanijos ir Vokietijos pasidalino rekordiškai išaugusį antrąjį „Eurojackpot“ prizą – daugiau kaip 22 milijonus 930 tūkstančių eurų.
Turtingiausiųjų TOP žiūrėti visą sąrašą
-
500 Robertas Mačenskas
„Energijos kodas“ 2 mln. € -
499 Linas Skardžiukas
„Kautra“ 2 mln. € -
498 Vladas Sakalauskas
„BOD Group“ 2 mln. € -
497 Algirdas Rukšėnas
„Eksma“ 2 mln. € -
496 Romaldas Rabačius
„Virmalda“ 2 mln. € -
495 Pranas Paškevičius
„Lytagra“ 2 mln. € -
494 Gintautas Pakusas
„Kautra“ 2 mln. € -
493 Algis Pakarna
„PME Capital“ 2 mln. € -
492 Mantas Okuličius
„PME Capital“ 2 mln. € -
491 Julius Niedvaras
„Jamentana“ 2 mln. € -
490 Andrejus Michailovas
„Eksma“ 2 mln. € -
489 Jūratė Merkeliūnė
Valstybės pareigūnė 2 mln. € -
488 Raimondas Matula
Valstybės pareigūnas 2 mln. € -
487 Henrikas Matiukas
„PME Capital“ 2 mln. € -
486 Ričardas Malinauskas
„Hesona“ 2 mln. € -
485 Jonas Mačiulis
2 mln. € -
484 Arminas Lydeka
2 mln. € -
483 Algirdas Liaudanskis
„Trevena“ 2 mln. € -
482 Vilius Laurinavičius
„Druskininkų rasa“ 2 mln. € -
481 Danutė Kviliūnienė
Kauno verslo rūmai 2 mln. € -
480 Eglė Kvaraciejūtė-Ivanauskienė
„Pieno žvaigždės“ 2 mln. € -
479 Gedeminas Kundrotas
„Galinta ir partneriai“ 2 mln. € -
478 Vladislovas Kubilickas
„Pakruojo agrochemija“ 2 mln. € -
477 Monika Klovaitė-Jasiukaitienė
„Pieno žvaigždės“ 2 mln. € -
476 Nidas Kiuberis
„Coffee Inn“ 2 mln. € -
475 Mykolas Katkus
„Viešųjų ryšių partneriai“ 2 mln. € -
474 Romualdas Jonaitis
„Argus“ 2 mln. € -
473 Antanas Jasas
„LL investicijos“ 2 mln. € -
472 Paulius Jankūnas
2 mln. € -
471 Virginijus Jankauskas
„Pieno žvaigždės“ 2 mln. € -
470 Adomas Grigaitis
„Litagra“ 2 mln. € -
469 Romualdas Gylys
2 mln. € -
467 Egidijus Dapšas
„Mitoda“ 2 mln. € -
466 Egidijus Černius
2 mln. € -
465 Vitas Černiauskas
„Eksma“ 2 mln. € -
464 Bronius Čepaitis
Lygumų ŽŪB 2 mln. € -
463 Audrius Butkūnas
„Panevėžio keliai“ 2 mln. € -
462 Algimantas Bulevičius
Padovinio ŽŪB 2 mln. € -
461 Rūta Bieliauskienė
„Kamineros grupė“ 2 mln. € -
460 Renata Baronaitė-Mugenienė
Valstybės pareigūnė 2 mln. € -
459 Tomas Balsys
„Lytagra“ 2 mln. € -
458 Tamara Avsiukevič
„Elgama“ 2 mln. € -
457 Marius Žutautas
„Agrowill Group“, „Eastern Agro Holdings“ 3 mln. € -
456 Giedrius Zdanys
„Blue Bridge Baltic“ 3 mln. € -
455 Ąžuolas Volkas
„Autokausta“ 3 mln. € -
454 Almantas Variakojis
„Alva Group“ 3 mln. € -
453 Nijolė Variakojienė
„Alva Group“ 3 mln. € -
452 Laura Tumaitė
„Kamineros grupė“ 3 mln. € -
450 Danas Šidlauskas
„East West Agro“ 3 mln. € -
449 Andrius Šedžius
„Manukas“ 3 mln. € -
448 Norimantas Stankevičius
„Grigeo Grigiškės“ 3 mln. € -
447 Algimantas Smičius
„AAA Holdingas“ 3 mln. € -
446 Vytautas Silevičius
„Doleta“ 3 mln. € -
445 Evaldas Sauliūnas
„Kauno stiklas“ 3 mln. € -
444 Narūnas Sakalauskas
„Autokausta“ 3 mln. € -
443 Rūta Rutkelytė
3 mln. € -
442 Vladimiras Rybakovas
„Baldai jums“ 3 mln. € -
441 Virginijus Rabačius
„Virmalda“ 3 mln. € -
440 Tomas Pučkis
„Mestilla“ 3 mln. € -
439 Norbertas Pranckus
„Birštono mineraliniai vandenys“ 3 mln. € -
438 Žilvinas Povilonis
Ž. Povilonio firma 3 mln. € -
437 Aldutė Popovienė
„Eika“ 3 mln. € -
436 Vladimir Podčašinskij
„Amber Oil“, „Jumps“ 3 mln. € -
435 Patricija Petkevičiūtė
„Druskininkų rasa“ 3 mln. € -
434 Zita Paškevičienė
„Lytagra“ 3 mln. € -
433 Donatas Montvila
„Kietaviškių gausa“ 3 mln. € -
432 Indrė Mišeikytė
„Invalda INVL“ 3 mln. € -
431 Nijolė Meškauskienė
„Baldai jums“ 3 mln. € -
430 Tadas Langaitis
„Webmedia Group“ 3 mln. € -
429 Gediminas Kvietkauskas
„East West Agro“ 3 mln. € -
428 Mindaugas Kuzminskas
3 mln. € -
427 Juozas Kriaučiūnas
„Autokausta“ 3 mln. € -
426 Rimantas Kraujalis
„Eksma“ 3 mln. € -
425 Irena Kraujalienė
„Eksma“ 3 mln. € -
424 Vilija Kondrotienė
„Eksma“ 3 mln. € -
423 Raimondas Kondrotas
„Eksma“ 3 mln. € -
422 Aurelijus Kliukas
„Heliovalda“ 3 mln. € -
421 Robertas Kanapka
„Energo life“ 3 mln. € -
420 Vytautas Jokužis
„Elinta“ 3 mln. € -
419 Kęstutis Jasiūnas
„Eksma“ 3 mln. € -
418 Tomas Januška
„Autokausta“ 3 mln. € -
417 Dalytė Gumauskienė
Padovinio ŽŪB 3 mln. € -
416 Kęstutis Glaveckas
3 mln. € -
415 Vladislavas Dabkevičius
„Grigeo Grigiškės“ 3 mln. € -
414 Vladimiras Curko
„Elgama“ 3 mln. € -
413 Ričardas Čepas
„RC Holding“ 3 mln. € -
412 Dalius Butkus
„Blue Bridge Baltic“ 3 mln. € -
411 Gintautas Butkevičius
„Makveža“ 3 mln. € -
410 Šarūnas Birutis
3 mln. € -
409 Vaidas Barakauskas
„Indeco: Investment and Development“ 3 mln. € -
408 Jonas Bakšys
„Mestilla“ 3 mln. € -
407 Adomas Žadeika
„Achemos grupė“ 4 mln. € -
406 Arūnas Zubas
„Mestilla“, „Linas Agro“ 4 mln. € -
405 Vigantas Vėbra
„Skubios siuntos“ 4 mln. € -
404 Gytis Sologubas
„Soliris“ 4 mln. € -
403 Saulius Račkauskas
4 mln. € -
402 Erastas Petrauskas
„Bega“ 4 mln. € -
401 Rimantas Perveneckas
„Apranga“ 4 mln. € -
400 Audris Lučiūnas
„Paysera“ 4 mln. € -
399 Gintaras Kviliūnas
Kauno verslo rūmai 4 mln. € -
398 Raimondas Kurlianskis
„MG Baltic Investment“ 4 mln. € -
397 Saulius Kulvietis
„Irec Baltic“ 4 mln. € -
396 Darius Dzidzevičius
„SKP stiklas“ 4 mln. € -
395 Genovaitė Butkūnienė
„Panevėžio keliai“ 4 mln. € -
394 Stasys Brundza
4 mln. € -
393 Šarūnas Breivė
„Irec Baltic“ 4 mln. € -
392 Irmantas Beržinskas
„Legrana“ 4 mln. € -
391 Viktoras Adomaitis
Vakarų medienos grupė 4 mln. € -
390 Romas Zakarevičius
„Stikliai“ 5 mln. € -
389 Darius Vyšniauskas
Šiaulių bankas 5 mln. € -
388 Egidija Vaicekauskienė
„Nematekas“ 5 mln. € -
387 Rima Urbaitienė
„Arvi“ 5 mln. € -
386 Paulius Trimonis
„Contestus“ 5 mln. € -
385 Eglė Šimoniūtienė
„Pizza Jazz“ 5 mln. € -
384 Angelė Šimoliūnienė
„Panevėžio keliai“ 5 mln. € -
383 Roma Šimaitienė
„Lytagra“ 5 mln. € -
382 Kęstutis Šerpytis
„Lietuvos draudimas“ 5 mln. € -
381 Sergejus Strebkovas
„Tete-a-tete“ 5 mln. € -
380 Antanas Stankus
„Švytis“ 5 mln. € -
379 Linas Sologubas
„Soliris“ 5 mln. € -
378 Valdas Sirutkaitis
„Šviesos konversija“ 5 mln. € -
377 Genovaitė Sinskienė
„Euterpė“ 5 mln. € -
376 Titas Sereika
5 mln. € -
375 Julija Safjan
„Tete-a-tete“ 5 mln. € -
374 Vytas Vincas Petrošius
„Vaga“ 5 mln. € -
373 Danutė Pažemeckienė
„Žemaitijos pienas“ 5 mln. € -
372 Julius Novickis
„Vilniaus Narutis“ 5 mln. € -
371 Nadiežda Novickienė
„Vilniaus Narutis“ 5 mln. € -
370 Gitana Mačienė
„Armitana Property“ 5 mln. € -
369 Vladas Lašas
„Skubios siuntos“, „Elinta“ 5 mln. € -
368 Viktoras Krolis
„Tete-a-tete“ 5 mln. € -
367 Dainius Kreivys
„Catus“ 5 mln. € -
366 Stasys Kekys
„Liukrena“ 5 mln. € -
365 Aivaras Kavaliauskas
„Mikrovisatos valda“ 5 mln. € -
364 Arnas Jurskis
„Arimex“ 5 mln. € -
363 Džiugas Grigaliūnas
„Litagra“ 5 mln. € -
362 Audrius Kęstutis Gražėnas
„Centrako“ 5 mln. € -
361 Židrūnas Garšva
„Dextera“ 5 mln. € -
360 Nerijus Eidukevičius
„Kauno tiltai“ 5 mln. € -
359 Sigitas Daugėla
„SKP stiklas“ 5 mln. € -
358 Olius Danyla
„Akmenės cementas“ 5 mln. € -
357 Aleksandras Ciupijus
„Stikliai“ 5 mln. € -
356 Ana Ciupij
„Stikliai“ 5 mln. € -
355 Raimundas Bolšaitis
„SKP stiklas“ 5 mln. € -
354 Saulius Bieliauskas
„Celsis“ 5 mln. € -
353 Vytautas Banys
„Vėtrūna“, „Versina“ 5 mln. € -
352 Arvydas Žilevičius
„Baltic Realty Adviser“ 6 mln. € -
351 Romualdas Žadeika
„Achemos grupė“ 6 mln. € -
350 Saulius Valunta
„Serfas“ 6 mln. € -
349 Jolanta Tumienė
„Kamineros grupė“ 6 mln. € -
348 Arūnas Tuma
„Kamineros grupė“ 6 mln. € -
347 Ramūnas Šilinis
„Renostera“, „Kauno keliai“ 6 mln. € -
346 Jaunius Stonkus
6 mln. € -
345 Alfredas Stončius
„Vlantana“ 6 mln. € -
344 Rytis Sologubas
„Soliris“ 6 mln. € -
343 Vytautas Samsonas
„Umaras“ 6 mln. € -
342 Egidijus Rimantas Petrauskas
„Bega“ 6 mln. € -
341 Kostas Noreika
„Paysera“ 6 mln. € -
340 Robertas Neimontas
„Daumantai LT“ 6 mln. € -
339 Vytautas Montvila
„Akmenės cementas“ 6 mln. € -
338 Ramūnas Malinauskas
„Arvi“ 6 mln. € -
337 Romualdas Majeras
6 mln. € -
336 Arminas Mačys
„Armitana“ 6 mln. € -
335 Regina Kvaraciejienė
„Pieno žvaigždės“ 6 mln. € -
334 Arūnas Kuraitis
„Kleta“ 6 mln. € -
333 Linas Kubilickas
„Pakruojo agrochemija“ 6 mln. € -
332 Antanas Kelpša
6 mln. € -
331 Rymantas Juozaitis
ENG 6 mln. € -
330 Naglis Jaruševičius
„Rūdupis“ 6 mln. € -
329 Ričardas Jarmalavičius
„Publicum Group“ 6 mln. € -
328 Gintautas Gumauskas
6 mln. € -
327 Augenijus Gudžiūnas
„Agrovet“ 6 mln. € -
326 Saulius Grinkevičius
„Daumantai LT“ 6 mln. € -
325 Vilius Gražys
„Panevėžio keliai“ 6 mln. € -
324 Mindaugas Butkus
6 mln. € -
323 Vytautas Mykolas Blažys
„Panevėžio keliai“ 6 mln. € -
322 Česlavas Antonovičius
ARX 6 mln. € -
321 Milda Žilevičienė
„Baltic Realty Adviser“ 7 mln. € -
320 Raimondas Vitkauskas
7 mln. € -
319 Jonas Vankevičius
„Agrorodeo“ 7 mln. € -
318 Gintaras Staniulis
„Tete-a-tete“ 7 mln. € -
317 Viktorija Rasutė Danutė Staniulienė
„Tete-a-tete“ 7 mln. € -
316 Deimantė Staniulienė
„Tete-a-tete“ 7 mln. € -
315 Aleksandras Smaginas
„Pieno žvaigždės“ 7 mln. € -
314 Vidmantas Rasimas
7 mln. € -
313 Marina Pozniakova
„BT Invest“ 7 mln. € -
312 Laimutis Pinkevičius
„Ranga Group“ 7 mln. € -
311 Milda Petrus
„Neptūno vandenys“ 7 mln. € -
310 Vitoldas Norkus
7 mln. € -
309 Vilius Navickas
„V&J Consulting“ 7 mln. € -
308 Česlovas Morozas
7 mln. € -
307 Sigitas Kuršis
„Nemuno vaistinė“ 7 mln. € -
306 Vytautas Krikščiūnas
7 mln. € -
305 Vladas Korsakovas
„Sportland“ 7 mln. € -
304 Voldemaras Klovas
„Pieno žvaigždės“ 7 mln. € -
303 Petras Karoblis
7 mln. € -
302 Jurga Karbauskytė
„Agrokoncernas“ 7 mln. € -
301 Jonas Jusys
„Livila“ 7 mln. € -
300 Laisvūnas Gudjurgis
7 mln. € -
299 Rimvydas Griguola
„Ivuana“ 7 mln. € -
298 Valentinas Greičiūnas
„Bega“ 7 mln. € -
297 Gintautas Dominas
7 mln. € -
296 Ričardas Butkus
„Sanitex“ 7 mln. € -
295 Vygirdas Albrechtas
„Bega“ 7 mln. € -
294 ANONIMAS
8 mln. € -
293 Mindaugas Zakaras
„MT Group“ 8 mln. € -
292 Petras Sabalys
KDS grupė 8 mln. € -
291 Mindaugas Platukis
„Kautra“ 8 mln. € -
290 Vladimiras Orechovas
„Dujotekana“ 8 mln. € -
289 Rimantas Meška
„Kaunas city hotel“ 8 mln. € -
288 Ričardas Matijošaitis
„Haupas“ 8 mln. € -
287 Zita Marijona Juodeikienė
8 mln. € -
286 Vladas Gurskis
„Celsis“ 8 mln. € -
285 Jonas Gurskis
„Celsis“ 8 mln. € -
284 Robertas Javtokas
8 mln. € -
283 Anatolijus Faktorovičius
„Practica Capital“ 8 mln. € -
282 Zigmantas Dargevičius
„Mea Familia“ 8 mln. € -
281 Semionas Bondarevas
„Astra“ 8 mln. € -
280 Vytautas Barzda
8 mln. € -
279 Vidmantas Abromas
8 mln. € -
278 Vaidas Šimaitis
„Baltijos pirkliai“ 9 mln. € -
277 Vytautas Šidlauskas
„Linas Agro“, „Mestilla“ 9 mln. € -
276 Sigitas Petraitis
9 mln. € -
275 Arūnas Maksvytis
9 mln. € -
274 Arvydas Macijauskas
9 mln. € -
273 Remigijus Lapinskas
„Seven Entertainment“ 9 mln. € -
272 Eglė Kazlauskienė
„Olifėja“, „Lotelita“ 9 mln. € -
271 Donatas Kazlauskas
„Olifėja“, „Lotelita“ 9 mln. € -
270 Ramunė Grušnytė-Mikalauskienė
M-1 9 mln. € -
269 Armantas Gintautas
„Achemos grupė“ 9 mln. € -
268 Virgilijus Eidimtas
„Kvistija“ 9 mln. € -
267 Almutas Dumašius
„Hidrostatyba“ 9 mln. € -
266 Bronius Bradauskas
„Lamantinas“ 9 mln. € -
265 Anridas Vinkleris
„Vaivorykštė“ 10 mln. € -
264 Kęstutis Verslovas
„Transis“ 10 mln. € -
263 Aivaras Stumbras
„Windlit“ 10 mln. € -
262 Arvydas Salda
Šiaulių bankas 10 mln. € -
261 Virmantas Puidokas
„Panevėžio keliai“ 10 mln. € -
260 Antanas Pranculis
„Nominus“ 10 mln. € -
259 Darius Nedzinskas
„Danhaus LT“ 10 mln. € -
258 Alvydas Naujėkas
„Vėjų spektras“ 10 mln. € -
257 Donatas Motiejūnas
10 mln. € -
256 Edmundas Montvila
„Akmenės cementas“ 10 mln. € -
255 Justina Milaknytė
„Alna Group“ 10 mln. € -
254 Valentinas Milaknis
„Alna Group“ 10 mln. € -
253 Tomas Milaknis
„Alna Group“ 10 mln. € -
252 Zofija Milaknienė
„Alna Group“ 10 mln. € -
251 Antanas Linkus
„Alga“ 10 mln. € -
250 Česlovas Vytautas Karbauskis
„Agrokoncernas“ 10 mln. € -
249 Saulius Garbaravičius
„Rigel Capital Partners“ 10 mln. € -
248 Igoris Čalovas
„Upstream Investment“ 10 mln. € -
247 Regimantas Buožius
ACME 10 mln. € -
246 Arūnas Bartusevičius
„Atea Baltic“ 10 mln. € -
245 Ona Balžekienė
„Audimas“ 10 mln. € -
244 Dalia Balsienė
„Lytagra“ 10 mln. € -
243 Edmundas Armoška
„Maldis“ galerija 10 mln. € -
242 Romualdas Raudonis
„Lanksti linija“ 11 mln. € -
241 Tautvydas Misiūnas
„Achemos grupė“ 11 mln. € -
240 Aldona Mikšienė
„Šiaulių plentas“ 11 mln. € -
239 Donetas Karčiauskas
„Sostena“ 11 mln. € -
238 Stede’as Wyville’is-Ingramas
ACME 12 mln. € -
237 Dalius Trumpa
„Rokiškio pienas“ 12 mln. € -
236 Stepas Telešius
ACME 12 mln. € -
235 Rytis Šūmakaris
„Novaturas“ 12 mln. € -
234 Stanislovas Stončius
„Vlantana“ 12 mln. € -
233 Mindaugas Sinkevičius
„Catus“ 12 mln. € -
232 Ugnius Radvila
„Novaturas“ 12 mln. € -
231 Tomas Palšis
ACME 12 mln. € -
230 Vidas Paliūnas
„Novaturas“ 12 mln. € -
229 Kęstutis Maksimavičius
„Veikmė“ 12 mln. € -
228 Petras Ivanauskas
„Lygumų ŽŪB“ 12 mln. € -
227 Inga Gusiatina
„Stemma Group“ 12 mln. € -
226 Laura Blažytė
„Vikonda“ 12 mln. € -
225 Gintaras Bertašius
Vilkyškių pieninė 12 mln. € -
224 Daiva Banienė
„LJB Investments“ 12 mln. € -
223 Martynas Ugianskis
„Dirbtinis pluoštas“ 13 mln. € -
222 Kęstutis Tubutis
„Kemi“ 13 mln. € -
221 Valdas Trinkūnas
„SPA Vilnius“ 13 mln. € -
220 Mindaugas Plūkas
„Azovlitas“ 13 mln. € -
219 Virginijus Kantauskas
„Biovela“ 13 mln. € -
218 Samoilas Kacas
„Tete-a-tete“ 13 mln. € -
217 Adolfas Šleževičius
14 mln. € -
216 Regina Jodkienė
„Liukrena“ 14 mln. € -
215 Nijolė Bartusevičienė
KDS grupė 14 mln. € -
214 Aira Rupšė
„Ruptela“ 15 mln. € -
213 Raimundas Petrikas
Kauno automobilių turgus 15 mln. € -
212 Vincas Montvila
„Akmenės cementas“ 15 mln. € -
211 Aloyzas Kuzmarskis
„Bega“ 15 mln. € -
210 Rimantas Jasiukėnas
„Kauno keliai“, „Agrekas“, „Palangos statyba“ 15 mln. € -
209 Vaidotas Jankauskas
„Du broliai“ 15 mln. € -
208 Marijus Gumbrevičius
„Gelsva“ 15 mln. € -
207 Rūta Grušnienė
„Ultra Vires“ 15 mln. € -
206 Jonas Dastikas
„Lifosa“ 15 mln. € -
205 Rolandas Činčius
„Norfos mažmena“ 15 mln. € -
204 Ksaveras Balčėtis
„Panevėžio keliai“ 15 mln. € -
203 Ramūnas Šiškauskas
16 mln. € -
202 Andrius Rupšys
„Ruptela“ 16 mln. € -
201 Andrius Linkus
„Alga“ 16 mln. € -
200 Julius Kvaraciejus
„Pieno žvaigždės“ 16 mln. € -
199 Rimgailė Kučinskienė
„Arvi“ 16 mln. € -
198 Justas Kučinskas
„Arvi“ 16 mln. € -
197 Diana Kacienė
„Tete-a-tete“ 16 mln. € -
196 Algirdas Juozapavičius
„Šviesos konversija“ 16 mln. € -
195 Šarūnas Broga
„Paysera“ 16 mln. € -
194 Alfonsas Armalas
„Šiaulių plentas“ 16 mln. € -
193 Darius Songaila
17 mln. € -
192 Gintas Petrus
„Neptūno vandenys“ 17 mln. € -
191 Kęstas Kriaučionis
„Achemos grupė“ 17 mln. € -
190 Sigitas Kavaliauskas
„Mikrovisatos valda“ 17 mln. € -
189 Jonas Jokubauskis
„Jozita“ 17 mln. € -
188 Violeta Gureckienė
„Mitnija“ 17 mln. € -
187 Kęstutis Beržinskas
„Hidroenergetika“ 17 mln. € -
186 Aleksandras Afanasjevas
„Pajūrio gintaras“ 17 mln. € -
185 Darius Vaičiulis
„Spaineta“ 18 mln. € -
184 Janita Januškauskaitė-Plungė
„Kika“ 18 mln. € -
183 Andriejus Paleičikas
„Vaizga“ 18 mln. € -
182 Renata Paleičikaitė-Polujanskienė
„Vaizga“ 18 mln. € -
181 Kristina Paleičikaitė
„Vaizga“ 18 mln. € -
180 Vidmantas Šelmys
„Nota Bene“, „Nota grupė“ 18 mln. € -
179 Paulius Miežys
„Nota Bene“, „Nota grupė“ 18 mln. € -
178 Borisas Mazuchas
„Galinta ir partneriai“ 18 mln. € -
177 Kęstutis Lesevičius
„Nota Bene“, „Nota grupė“ 18 mln. € -
176 Renatas Grubliauskis
„Naftėnas“, „Largitas“ 18 mln. € -
175 Valius Fatėnas
„Nota Bene“, „Nota grupė“ 18 mln. € -
174 Antanas Bosas
Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija 18 mln. € -
173 Petras Bartkus
„Nemuno vaistinė“, „CGP Management“ 18 mln. € -
172 Valdemaras Valkiūnas
„Voldemars“ 19 mln. € -
171 Vidmantas Martikonis
Nekilnojamojo turto fondas 19 mln. € -
170 Inga Malinauskienė
Baltijos ir Amerikos klinika 19 mln. € -
169 Viliumas Malinauskas
„Hesona“ 19 mln. € -
168 Nijolė Paulina Bučienė
„Invalda privatus kapitalas“ 19 mln. € -
167 Tatjana August
„August ir ko“ 19 mln. € -
166 Nerijus Raudonis
„Venipak“ 20 mln. € -
165 Virginijus Ramanauskas
„Enerstena“ 20 mln. € -
164 Rimvydas Povilaitis
„Audimas“ 20 mln. € -
163 Arvydas Povilaitis
„Audimas“ 20 mln. € -
162 Algimantas Mituzas
„Akmenės cementas“ 20 mln. € -
161 Marijus Mazuchas
„Galinta ir partneriai“ 20 mln. € -
160 Šarūnas Marčiulionis
20 mln. € -
159 Stasė Levickienė
„Žvalguva“ 20 mln. € -
158 Antanas Mindaugas Levickas
„Žvalguva“ 20 mln. € -
157 Aušra Lebedienė
„Žvalguva“ 20 mln. € -
156 Ilja Laursas
„Nextury Venture“ 20 mln. € -
155 Vidmantas Dambrauskas
Birių krovinių terminalas 20 mln. € -
154 Simonas Vytis Anužis
„Akmenės cementas“ 20 mln. € -
153 Alvydas Sadeckas
„Ekskomisarų biuras“ 21 mln. € -
152 Jolanta Piasecka
„Sanitex“ 21 mln. € -
151 Janina Muraškienė
„Olifėja“, „Lotelita“ 21 mln. € -
150 Antanas Muraška
„Olifėja“, „Lotelita“ 21 mln. € -
149 Mindaugas Mizaras
Spaudos įmonių grupė 21 mln. € -
148 Tomas Liubertas
„Ekskomisarų biuras“ 21 mln. € -
147 Irmantas Kubilius
„Irdaiva“ 21 mln. € -
146 Česlovas Skiedra
„Achemos grupė“ 22 mln. € -
145 Linas Kleiza
22 mln. € -
144 Juozas Virmantas Jurgaitis
„Achemos grupė“ 22 mln. € -
143 Algirdas Ivanauskas
„Achemos grupė“ 22 mln. € -
142 Valdas Buivydis
„Hoptrans“ 22 mln. € -
141 Arūnas Žemaitis
„Ogmios“ grupė 23 mln. € -
140 Šarūnas Jasikevičius
23 mln. € -
139 Alvydas Žabolis
„Zabolis Partners“ 24 mln. € -
138 Birutė Andriuškaitė
„Vičiūnai“ 24 mln. € -
137 Arvydas Sabonis
25 mln. € -
136 Algirdas Pašukevičius
„Urmas“ 25 mln. € -
135 Valdas Lebeda
Lygumų ŽŪB, „Žvalguva“ 25 mln. € -
134 Dalia Lapinskienė
„Agrorodeo“ 25 mln. € -
133 Robertas Lapinskas
„Agrorodeo“ 25 mln. € -
132 Valdas Krasnickas
„Urmas“ 25 mln. € -
131 Darius Kasparaitis
25 mln. € -
130 Vidmantas Janulevičius
„BOD Group“ 25 mln. € -
129 Nemunas Dagilis
„Nordic Idea“, „Baltijos polistirenas“ 25 mln. € -
128 Idrakas Dadašovas
„Penki kontinentai“ 25 mln. € -
127 Giedrius Barysas
„GB Group“ 25 mln. € -
126 Eduardas Plauška
„Achemos grupė“ 26 mln. € -
125 Eugenijus Arvydas Janulaitis
„Fermentas“, „J investicijos“ 26 mln. € -
124 Piotras Vojeika
„Dujotekana“ 27 mln. € -
123 Henrikas Egidijus Neliubšys
„Sanitex“ 27 mln. € -
122 Dainius Zubrus
28 mln. € -
121 Vytas Volkevičius
„Hoptrans Holding“ 28 mln. € -
120 Žilvinas Vasiliauskas
„Kauno keliai“, „Agrekas“, „Palangos statyba“ 28 mln. € -
119 Marius Jakulis-Jasonas
„AAA Holdingas“ 28 mln. € -
118 Alvydas Bieliauskas
„Lietkabelis“, „International METBALTA Invest Group“ 28 mln. € -
117 Birutė Kantauskienė
„Biovela“ 29 mln. € -
116 Vygandas Blandis
„Imlitex Holdings“ 29 mln. € -
115 Renatas Augustinas
„Imlitex Holdings“ 29 mln. € -
114 Jonas Valančiūnas
30 mln. € -
113 Kazys Paulikas
„Nesė Group“ 30 mln. € -
112 Vilius Kavaliauskas
„Enercom Capital“ 30 mln. € -
111 Algirdas Liudvikas Žilinskis
„Žilinskis Co“ 32 mln. € -
110 Jonas Dumašius
„Hindrostatyba“ 32 mln. € -
109 Vida Piskarskienė
„Šviesos konversija“ 33 mln. € -
108 Algirdas Butkus
Šiaulių bankas 33 mln. € -
107 Antanas Trumpa
„Rokiškio sūris“ 34 mln. € -
106 Vytautas Švirinas
„Verslo draugai“ 35 mln. € -
105 Antanas Stončius
„Vlantana“ 35 mln. € -
104 Mečislovas Randomanskas
„Verslo draugai“ 35 mln. € -
103 Jonas Pilkauskas
„PME Capital“ 35 mln. € -
102 Jonas Jagminas
„Agroaves Group“ 35 mln. € -
101 Nerijus Dagilis
„Neries investicijos“, „Baltijos polistirenas“ 35 mln. € -
100 Danas Tvarijonavičius
„Amilina“ 36 mln. € -
99 Gvidas Drobužas
„Panevėžio keliai“ 36 mln. € -
98 Antanas Guoga
Lošimų strateginė grupė 37 mln. € -
97 Edvardas Liachovičius
„ME investicija“, „Girteka logistics“ 39 mln. € -
96 Zbignevas Gulbinovičius
„Blue Bridge Baltic“ 39 mln. € -
95 Gediminas Žiemelis
„Avia Solutions Group“ 40 mln. € -
94 Aurelijus Rusteika
„Topo grupė“ 40 mln. € -
93 Arūnas Listavičius
„MG Baltic“ 40 mln. € -
92 Remigijus Juodviršis
„Panevėžio keliai“ 40 mln. € -
91 Viktoras Butkus
„Fermentas“ 40 mln. € -
90 Vladas Algirdas Bumelis
„Biotechpharma“, „Biosantara“ 42 mln. € -
89 Vytautas Vainikonis
„GP grupė“ 43 mln. € -
88 Kęstutis Stabingis
„Eugesta“ 43 mln. € -
87 Viktorija Kenstavičienė
„Norvelita“, „IN Group“ 43 mln. € -
86 Adomas Balsys
„Lytagra“ 43 mln. € -
85 Vladas Stončius
„Vlantana“ 44 mln. € -
84 Gintautas Pangonis
„Grigeo Grigiškės“ 44 mln. € -
83 Vidmantas Kučinskas
„Arvi ir ko“ 44 mln. € -
82 Romualdas Danielius
„Šviesos konversija“ 44 mln. € -
81 Audrius Barasnevičius
„Daisena“ 44 mln. € -
80 Loreta Skorupskienė
„Boslita ir ko“ 45 mln. € -
79 Pranas Dailidė
„Dojus“ 45 mln. € -
78 Remigijus Milašius
„IDW metalas ir mediena“, IDW 46 mln. € -
77 Audrius Menkevičius
„Amalva“ 47 mln. € -
76 Rimantas Rėklaitis
„Achemos grupė“ 49 mln. € -
75 Linas Strėlis
„LS Capital“ 50 mln. € -
74 Inga Kozel
50 mln. € -
73 Gintaras Kateiva
„Litagra“, Šiaulių bankas 50 mln. € -
72 Žydrūnas Ilgauskas
50 mln. € -
71 Vytautas Bučas
„Invalda privatus kapitalas“ 50 mln. € -
70 Mindaugas Bagdonavičius
VP grupė 50 mln. € -
69 Kęstutis Stragys
„Ave-Matrox“ 53 mln. € -
68 Robertas Dargis
„Eika“ 53 mln. € -
67 Saulius Butkus
„Sanitex“ 54 mln. € -
66 Darius Šulnis
„Invalda INVL“ 55 mln. € -
65 Vilius Kaikaris
„Šiaurės vilkas“ 56 mln. € -
64 Jolanta Blažytė
„Vikonda“, „Vėjo galia“ 56 mln. € -
63 Igoris Udovickis
Birių krovinių terminalas 57 mln. € -
62 Arūnas Laurinaitis
„Achemos grupė“ 58 mln. € -
61 Valerijus Stankevičius
„Helios GAZ“ 59 mln. € -
60 Alvydas Banys
„Invalda INVL“, „LJB Investments“ 59 mln. € -
58 Jonas Garbaravičius
„JG Investment Management“, „Rigel Capital Partners“ 60 mln. € -
57 Rūta Bagdonavičienė
„Gintarinė vaistinė“ 60 mln. € -
56 Algirdas Pažemeckas
„Žemaitijos pienas“ 61 mln. € -
55 Raimondas Karpavičius
„Marijampolės pieno konservai“ 61 mln. € -
54 Renatas Vaitkevičius
„Aibė“ 62 mln. € -
53 Raimondas Tovilavičius
„Skuba“ 62 mln. € -
52 Sigitas Paulauskas
„Vakarų medienos grupė“ 62 mln. € -
51 Vytautas Rinkevičius
„Ryterna“ 64 mln. € -
50 Gintautas Kūlokas
„Fatalitas“ 64 mln. € -
49 Andrius Kiznis
„Lietpak“ 64 mln. € -
48 Alvydas Barsteiga
„Nemuno vaistinė“, „CGP Management“ 64 mln. € -
47 Rolandas Vingilis
„MG Baltic“, „MG Valda“ 65 mln. € -
46 Rimandas Stonys
„Dujotekana“ 65 mln. € -
45 Virginijus Strioga
„E energija“, „E Energy Invest“ 66 mln. € -
44 Juozas Magelinskas
„Megrame“, „Vilma“ 67 mln. € -
43 Tadas Karosas
„LTk Capital“ 69 mln. € -
42 Rimas Varanauskas
„Freda“ 70 mln. € -
41 Jonas Tučinskas
„Nemuno banga“, „Dzūkijos šilas“ 70 mln. € -
40 Darius Krasaitis
„DK investicijos“ 70 mln. € -
39 Tautvydas Barštys jaunesnysis
„KG Group“ 72 mln. € -
38 Jordanas Kenstavičius
„Norvelita“ 73 mln. € -
37 Ignas Staškevičius
VP grupė 75 mln. € -
36 Zigmas Petrauskas
„Klaipėdos terminalo grupė“ 75 mln. € -
35 Gintaras Marcinkevičius
„Mart Inn“ 75 mln. € -
34 Jonas Sirvydis
„Achemos grupė“ 79 mln. € -
33 Marija Kaminskienė
„Achemos grupė“ 79 mln. € -
32 Kęstutis Martinkėnas
„Modus grupė“ 81 mln. € -
31 Martinas Gusiatinas
„Stemma Group“, „Amber Wind“ 87 mln. € -
30 Benas Gudelis
„Fragrances International“, „Lietuvos rytas“ 87 mln. € -
29 Irena Ona Mišeikienė
„Invaldos“ įmonių grupė 90 mln. € -
28 Julius Numavičius
„Mart Management“ 91 mln. € -
27 Kęstutis Juščius
„Baltic Champs Group“, „Agrowill Group“ 92 mln. € -
26 Pranas Kiznis
„Lietpak“ 96 mln. € -
25 Liudas Skierus
„Vičiūnai“, „Plungės kooperatinė prekyba“ 98 mln. € -
24 Artūras Rakauskas
„Kesko Senukai“ 104 mln. € -
23 Vladas Numavičius
VP grupė 115 mln. € -
22 Stanislawas Michniewiczius
„Sanitex“ 115 mln. € -
21 Gintautas Jaugielavičius
„Icor“ 120 mln. € -
20 Linas Samuolis
„Icor“ 120 mln. € -
19 Andrius Janukonis
„Icor“ 120 mln. € -
18 Visvaldas Matijošaitis
„Vičiūnai“ 121 mln. € -
17 Tautvydas Barštys
„KG Group“ 124 mln. € -
16 Darius Zubas
„Linas Agro Group“, „Mestilla“ 125 mln. € -
15 Arvydas Avulis
„Hanner“ 130 mln. € -
14 Arūnas Martinkevičius
SBA koncernas 135 mln. € -
13 Viktorija Lubytė
„Achemos grupė“ 140 mln. € -
12 Jūratė Žadeikienė
„Achemos grupė“ 142 mln. € -
11 Raimondas Tumėnas
„BT Invest“ 145 mln. € -
10 Ramūnas Karbauskis
„Agrokoncernas“ 145 mln. € -
9 Ivanas Paleičikas
„Vaizga“ 150 mln. € -
8 Augustinas Rakauskas
„Kesko Senukai“ 156 mln. € -
7 Dainius Dundulis
„Norfos mažmena“ 210 mln. € -
6 Mindaugas Marcinkevičius
VP grupė 220 mln. € -
5 Mindaugas Raila
„Girteka logistics“ 350 mln. € -
4 Žilvinas Marcinkevičius
VP grupė 370 mln. € -
3 Lyda Lubienė
„Achemos grupė“ 470 mln. € -
2 Darius Mockus
„MG Baltic“ 575 mln. € -
1 Nerijus Numavičius
VP grupė 1.35 mlrd. €