Pagal dabartines prognozes, 2020-ais Kinijoje atsiras 30 mln. viengungių, kurie kinų kalba vadinami guanggun, arba „plikos šakos“. Tai yra 1979-ais įvestos gimstamumo kontrolės, dėl kurios šeimoms buvo leidžiama auginti tik vieną vaiką (pakeistos į „dviejų vaikų“ tik 2015-ųjų spalio 29), politikos pasekmė. Šiuo metu Kinijoje 100 naujagimių mergaičių tenka 117 berniukų.
Xie Zuoshi teigia, kad tokios išvados priėjo remiantis grynai ekonominiais skaičiavimais. Jis pažymėjo, kad prekės – šiuo atveju moterų – deficitas, priveda prie išaugusios prekės kainos. Turtingi vyrai gali tai sau leisti, o vargšams ji tampa neįperkama. Anot autoriaus, tai galima išspręsti, jeigu išskirti dviem vyrams vieną moterį.
„Esant tokiam kiekiui „guanggun“ trūksta moterų, ir jų vertė auga, – rašo profesorius. – Tačiau tai nereiškia, kad rinkos negalima koreguoti. Guanggun problema – iš esmės, pajamų trūkumo problema. Vyrai, turintys dideles pajamas gali surasti, nes gali daugiau mokėti. O ką daryti vyrams su mažomis pajamomis? Vienintelis sprendimas – jie turi dalintis vieną žmoną keliese.“ „Tai nėra tik mano paties išsigalvojimas. Kai kuriose nuošaliose ir neturtingose gyvenvietėse broliai jau veda vieną ir tą pačią moterį ir gyvena pilnavertį ir laimingą gyvenimą“, – pridūrė profesorius.