Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (1/0) pradėjo naują Eurolygos sezoną ir namuose susikovė su „Barcelona“ (0/1) krepšininkais. Andrea Trinchieri auklėtiniai pirmavo didžiąją rungtynių dalį ir galiausiai iškovojo pergalę 74:67 (21:14; 22:17; 7:17; 24:19).

44

Kauniečiai startavo su gera energija ir išnaudojo jau pirmąsias pasitaikiusias progas (4:2). Gerą rimtą pagavęs taškus rinko Ignas Brazdeikis, o tritaškiais varžovus baudė Dovydas Giedraitis, Sylvainas Francisco ir Deividas Sirvydis. Per pirmąjį ketvirtį „Žalgiris“ susikrovė 7 taškų persvarą, kurios svečiams sumažinti nepavyko (21:14).

Antrojo kėlinio pradžia nebuvo labai aktyvi abiem komandoms ir rezultatas kurį laiką laikėsi toks pats. Visgi netrukus tai pakeitė I. Brazdeikis, kuris ir toliau demonstravo solidų žaidimą.

Kiek vėliau svečiai ėmė tirpdyti savo atsilikimą, o tuo metu komandą užvedinėti ėmė du taiklius tritaškius smeigęs Arnas Butkevičius (37:26). Andrea Trinchieri auklėtiniams iki ilgosios pertraukos pavyko susikrauti 12 taškų persvarą (43:31).

Po pertraukos kauniečiai gavo šaltą dušą, kai trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 6:0. Žalgiriečiai ilgai strigo puolime, o likus dviem kėlinio minutėms juos ir svečius skyrė vos vienas metimas (48:46). Nieko sėkmingesnio A. Trinchieri nesusikūrė iki pat kėlinio pabaigos ir į lemiamą kelinį keliavo turėdami jau tik dviejų taškų pranašumą (50:48).

Lemiamą atkarpą jau žalgiriečiai pradėjo septyniais taškais paeiliui bei trečiojo kėlinio rezultatyvumą pakartojo per dvi minutes – 57:48. Dar vieną varžovų šturmą atlaikyti padėjo du Sylvaino Francisco dvitaškiai paeiliui – 64:58.

Netrukus gynėjas pridėjo ir tolimą metimą. Paskutinę mačo minutę pradėjo netaiklus I.Brazdeikio metimas ir Justino Andersono dvitaškis – 69:65. Ilgą „Žagirio“ ataką užbaigė rungtynes uždaręs S.Francisco tritaškis.

„Žalgiris“: Sylvainas Francisco 19 (4/6 tritaškių), Ignas Brazdeikis 17 (5 atk. kam., 7/11 dvitaškių), Deividas Sirvydis 8, Dovydas Giedraitis 7, Tyrone'as Wallace'as, Mattas Mitchellas (6 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius po 6.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 12 (6 rez. perd.), Jabari Parkeris (1/5 tritaškių) ir Kevinas Punteris po 11, Willy Hernangomezas 8.

Ulanov į aikštelę, Žalgiris žemyn, Ulanov ant suolo, Žalgiris aukstyn
gal ir rytas kada nors ka nors laimes kokioje nors europineje taureje, kad ir treciaruseje. tik reikia palaukti. ir ilgokai:)