Kauno „Žalgirio“ (3-0) komanda toliau neklumpa šiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone. Šįkart svečiuose 89:76 (27:19, 24:19, 20:23, 18:15) buvo įveiktas Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (0-2).

„Žalgiris“ kurį laiką neturės Brady Maneko, kuris dėl čiurnos traumos jau praleido ir šį mačą.

Gerą toną rungtynėms žalgiriečiai uždavė nuo rungtynių pradžios, kai po Igno Brazdeikio tritaškio pirmavo 18:6. Deividas Sirvydis ir Sylvainas Francisko skirtumą augino (25:10), tiesa, iki ketvirčio pabaigos „Nevėžis-Optibet“ pašvelnino rezultatą – 19:27.

Šeimininkų bandymai artėti buvo atremti, nes tritaškius pataikė D.Sirvydis ir Lukas Lekavičius – 45:31. Tuo tarpu po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ artėjo prie triuškinamo pranašumo atžymos – 61:38. Tiesa, Amitas Ebo buvo kėdainiečių vedlys pirmyn, tad atsilikimas tirpo perpus (55:65), o po trijų ketvirčių „Nevėžis-Optibet“ atsiliko 61:71.

A.Ebo ir Leslie Nkereuwemas toliau išlaikė kėdainiečių viltį gyvą (66:73), o pastarasis netrukus skirtumą rėžė iki vos 5 taškų – 70:75. Liko žaisti dar daugiau nei 5 minutės, I.Brazdeikis su Dovydu Giedraičiu rinko žalgiriečiams reikalingus taškus – 81:73. Galiausiai Tyrone‘o Wallace‘o tritaškis šeimininkams paliko tik nedidelį šansą (87:76), kurio jie neišnaudojo.

„Nevėžis-Optibet“: Amitas Ebo 24 (7/11 trit., 7 rez. perd.), Leslie Nkereuwemas 13 (5 atk. kam.), Josephas Girardas 11, Fahrudinas Manjgafičius ir Darylas Doualla – po 9.

„Žalgiris“: Tyrone‘as Wallace‘as 23 (3/4 trit.), Ignas Brazdeikis 17, Deividas Sirvydis 16, Dovydas Giedraitis ir Sylvainas Francisco – po 7.