Pirmojo Eurolygos turo rungtynes Tel Avivo „Maccabi“ startiniame penkete pradėjęs Tamiras Blattas pateisino trenerio Odedo Kattashaso pasitikėjimą. Nors kaip pagrindinis ekipos įžaidėjas šią vasarą buvo įsigytas lietuvis Rokas Jokubaitis, tačiau pirmose Eurolygos rungtynėse daugiau žaidė T. Blaattas.

Izraelio ekipa šventė pergalę 89:82 prieš Vilerbano ASVEL, o legendinio trenerio Davido Blatto sūnus pratęsė įspūdingą sportinę formą, kurią demonstravo ir vietinėse pirmenybėse.

Taikliarankis 191 cm gynėjas per 29 minutes surinkęs 21 tašką (4/5 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 1/1 baudos metimo), 2 atkovotus, 2 prarastus ir perimtą kamuolį, 12 rezultatyvių perdavimų, 3 išprovokuotas pražangas ir 36 naudingumo balus.

Tuo tarpu R. Jokubaitis žaidė 15 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.) ir surinko 2 naudingumo balus.

Kitose Eurolygos rungtynėse Tel Avivo ekipa spalio 9 dieną žais išvykoje su „Monaco“.

Į simbolinį pirmojo turo geriausių žaidėjų penketuką taip pat pateko „Maccabi“ aukštaūgis Jasielis Rivero („Maccabi“, 24 naud.), Tyrique’as Jonesas (Belgrado „Partizan“, 28 naud.), Alpha Diallo (Monako „AS Monaco“, 26 naud. ), Wade’as Baldwinas (Stambulo „Fererbahče“, 26 naud.) ir