2010.07.09 Vichy parko automobilių stovėjimo aikštelėje įvyko D1Sport slalomo 5 etapas. Nepraleidome progos ir patys ten sudalyvaut. Gausus būrys žiūrovų ir skambanti muzika kėlė dalyvių nuotaikas, tačiau gana paini trasa su klaidų neatleidžiančiais šaligatvio bortais ne itin kėlė susižavėjimą.
Kažkas pasiklydo, kažkas sugebėjo įveikti trasą gražiai ir greitai, kažkas bortelius paženklino ratlankių žymėmis, tačiau iš principo buvo smagu. Keletas kadrų iš įvykio vietos.
Pirmą vietą bendroje įskaitoje ir RWD klasėje laimėjo slalomo organizatorius Kastytis Alekna (Nissan 200sx s14). Mūsų subjektyvia nuomone, tai atrodo keistoka... Na bet organizatorius pats nusistato savo renginiui standartus.
Antra vieta bendroje įskaitoje atiteko Sauliui Sirutkaičiui su Honda CRX. Jis taip pat užėmė ir pirmą FWD klasės vietą.
Dominykas Danys su Opel Astra bendroje įskaitoje liko trečias ir antras FWD klasėje.
Merginų klasėje pirmą vietą užėmė Tatjana Liachovič (Audi 80).
Sveikiname nugalėtojus ir laukiame sekančio etapo!