Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užtikrintai žaidė Jonavoje ir šventė triuškinančią pergalę prieš „CBet“ klubą – 93:72. Po rungtynių žalgiriečių strategas Andrea Trinchieri nebuvo patenkintas komandos pasirodymu pirmajame kėlinyje.

„Startavo lėtai. Jonava mus sustabdė savo fiziškumu. To neturėtų būti. Pirmas kėlinys buvo labai blogas, o kiti trys – geri. Kontroliavome atkovotus kamuolius. Buvome solidūs, debiutavo ir Tyrone‘as Wallace‘as.

Savo darbą, manau atlikome. Žinoma, turime dar daug dalykų gerinti: judėjimą, baudų metimus ir galiausiai rungtynes kontroliavome 30 minučių. Galima sakyti, kad šiek tiek žengėme į priekį..

Pirmajame kėlinyje buvo daug kontakto. Pirmoje mačo dalyje buvo minkšti ir nepasinaudojome lengvais metimais. Jei norime būti sėkmingi, negalime būti minkšti. Tai yra esminis dalykas“, – sakė A.Trinchieri

Treneris taip pat įvertino Tyrone‘o Wallace‘o debiutas. Krepšininkas per 14 minučių pelnė 10 taškų.

„Jis parodė savo talentą. Jis dar nėra prisitaikęs prie gynybos sistemų, bet jis stengiasi. Svarbiausia, kad jis pagaliau jau gali žaisti. Žinoma, jam trūksta ritmo ir supratimo, kaip žaisti su komandos draugais“, – kalbėjo italas.