• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

2005–2008 m. valdininkų skaičius šalyje laipsniškai išaugo 17 proc. Vyriausybė giriasi, kad jai pavyko šią tendenciją pakeisti, ir dabar valstybės tarnautojų skaičius mažėja. Mažėja ir jų atlyginimų fondas. Visiems vienodai – 10 procentų. Ar tai teisinga? Juk dalis visuomenės tarnų nespėja suktis, o kita tik vaidina, kad yra patys reikalingiausi, o be jų Lietuva net sugriūtų. O gal Saulėlydžio komisija ar kita institucija prieš naikindama biurokratiją aiškinosi, kas yra biurokratas?

REKLAMA
REKLAMA

G.Kazakevičius: „Dabar, matyt, reikia pradėti kalbėti ne apie mažinimą, o apie geresnę kokybę. Reikia, kad valstybės tarnautojai atliktų savo pareigą ir tai mokesčių mokėtojams kuo mažiau kainuotų. Tai ir yra tikrasis optimizavimas, būdas pasiekti kokybę."

REKLAMA

R.Vainienė: „Neseniai vyko diskusija su finansų ministre. Ji pastebėjo, kad jeigu sumažinamas tik darbo užmokesčio fondas, visi biurokratai išeina nemokamų atostogų, dedasi didžiai pasiaukoję dėl Lietuvos, o paskui vėl grįžta. Tai jie taip ir darys ateinančius penkerius metus?"

V.Uspaskich'as: „Reikia paimti kokybės valdymo sistemą, kuri pritaikyta Europoje, apskaičiuoti valdininko darbą pagal laiką ir t.t., ir nustatyti valdininkų skaičių. Reikia susieti jų atlyginimą su minimaliu atlyginimu arba vidurkiu, kuris yra Lietuvoje, ir viskas".

E.Maldeikia: "Visoje Europoje yra trijų lygių savivalda. Pats geriausias principas. Mes panaikinome antro lygio savivaldą. Su džiaugsmu sakome, kad tai funkcijų perskirstymas."

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų