Daugiau nei pusvalandį per 30 žmonių pralaukė pilietinės demonstracijos, turėjusios prasidėti.Kaune, Laisvės alėjoje, prie Įgulos bažnyčios, pradžios, tačiau nesulaukę praeivių susidomėjimo demonstracijos organizatoriai išsiskirstė.
Renginį iš šalies stebėjo tik vienas policijos pareigūnas. Akcijos organizatoriai net nematė reikalo išskleisti su savimi atsineštų plakatų.
Vienas garbaus amžiaus kaunietis Eltos korespondentei apgailestavo „Ką darysi, mūsų žmonės nusivylę, niekuo jau nebetiki. Norėjom taikiai išreikšti savo poziciją dėl didelių šildymo kainų, dėl teisėtvarkos, bet šį kartą nepavyko".
Anot renginio organizatorių, tai turėjo būti protesto akcija prieš vis blogėjančią ekonominę ir socialinę padėtį bei neveiklią Lietuvos teisėsaugą ne tik Drąsiaus Kedžio nužudymo, bet ir daugelio kitų rezonansinių bylų atžvilgiu.
Šį kartą akciją– „Teisingumo maršai" Kaune rengiami nuo praėjusių metų spalio– organizavo 6 nevyriausybinės organizacijos: judėjimai „Drąsiaus kelias" ir „Vytis", asociacija „Teisėtvarka" ir Teisingumo sąjunga, Visuomeninė piliečių sąjunga bei Tautos ateities forumas.
Eltos paklausta, ar ši protesto akcija nėra susijusi su kieno nors politiniu siekiu pasidemonstruoti prieš savivaldos rinkimus, "Drąsiaus kelio" valdybos pirmininkė Audronė Skučienė atsakė:
„Nei Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė, nei kas nors kitas iš "Drąsiaus kelio" vasario mėnesį vyksiančiuose savivaldos rinkimuose nekandidatuoja. Gal kažkas ir naudojasi mūsų vardu, to nežinau, bet mūsų protesto tikslai nėra politiniai",– garantavo A. Skučienė.
„Teisingumo kelio" organizatoriai teigia, kad ilgiau negalima tylėti ir abejingai stebėti, kaip teisėsauga demonstruoja neveiklumą ir bejėgiškumą, užsimerkia prieš šimtus milijonų litų tautai kainavusias aferas. Tipišku išnaudotojiškos santvarkos, kuri vis labiau įsigali Lietuvoje, pavyzdžiais demonstruotojai laiko išaugusias šilumos, maisto, aukštojo mokslo kainas, nepakeliamai didelius mokesčius, taip pat– bankininkų ir oligarchų klanų įsigalėjimą, žmonių skurdinimą bei žeminimą.