Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
ei ar šitas šmikis eis kariauti
sankcictas,nors vieną eurą savo rankom kaži esi uždirbęs
ar tik laižydamas kitiems
Kas iš jos tyčiojasi ar girdėjau kad eilinį žmogeli kas nors laiduoti ir apskųsti nutartį kad jis angelas prisivyrei košės dabar srebk dar tuos politikus dar griežčiau reikia bausti nes tik įlenda į politiką ir užaugina sparnus angelo būtų pamoka kitiems prieš sesdami už vairo pagalvoti apie pasekmes
svarbu...

Net (apie) 65 % gyventojų nepritaria "NT mokesčiui" apskritai. Apklausos nuoroda:
-> facebook • com/groups/672409578647715/permalink/688759387012734
Ir tai šaunu, kad tiek daug suvokia, kad žmogaus turtas neliečiamas, nepaisant to ji/s neturtingas, pasiturintis ar turtingas.

Matau vienintelį “VNTM“ įvedimo tikslą: NT atėmimą, ir manau, kad mes galime jį sustabdyti: BOIKOTŲ pagalba.

Aš boikotuoju: AKROPOLIUS, OZĄ, SENUKUS, kavines, restoranus, picerijas (išskyrus „GUSTUKO“), knygynus, pramogas, šventes ir visą kitą - ne pirmo būtinumo (neperku: kvepalų, saldainių, barankų ir t. t.), būtinus dalykus, kiek galiu, gaunu iš kaimo žmonių, internetu, LENKIJ0S, ANGLIJ0S, kai nėra tokių galimybių iš N0RF0S, LlDL0 - iki NT "mokestis" bus panaikintas apskritai.

****Ką darote JŪS?!****

Rekomendacijos:
-> Prokuratūra jau pasiruošusi atiminėti NT:
facebook • com/nida • grunskiene/posts/pfbid02QBGJSVjuei7kt85swSHaBxX2iqbYHcX3zMiWam9QhCEPjfGKGxKGMCrXW1UuyYW7l
-> Tiems kas manote, kad “VNTM“ JŪSŲ nepalies (GRAFAS): facebook • com/reel/4082197268715919
-> Elementari logiką: facebook • com/reel/1556864284988104
-> Valstybės politiką - naikinti lietuvių tautą | facebook • com/reel/3046688105497001

#BoikotasNePirmoBūtinumoDalykųIkiBusPanaikintasNT“mokestis“Apskritai
``'''
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų