Jis teigė apie tai informavęs ir koalicijos partnerį, „Nemuno aušros“ lyderį Remigijų Žemaitaitį bei paragino susivienodinti retoriką.
„Tiesą pasakius, informavau Remigijų, kad Vyriausybė kiekvieną mėnesį turės išvažiuojamąjį posėdį į regionus ir jeigu jau jis pasakos kažkokius dalykus, tai geriau tegu pasakoja juos neiškraipydamas ir nemeluodamas, nes mes atvažiavę turėdami pilną informaciją taip pat žmonėms papasakosime“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė ministras pirmininkas.
„Tai jau geriau tos versijos tegu sutampa, kad paskui žmonės nemanytų, jog kažkas meluoja“, – pridūrė jis.
R. Žemaitaičio apsilankymuose pas rinkėjus nuskambėję pareiškimai apie gynybos finansavimą ir kitas temas sulaukė dalies politikų kritikos.
Dėl vienos savo išvykų „aušriečių“ lyderis nedalyvavo koalicinės tarybos posėdyje trečiadienį, kur valdantiesiems buvo pristatyti Vyriausybės planai keisti dalį mokesčių. Be to, dėl vizito užsienyje R. Žemaitaitis praleido partijų lyderių susitikimą su prezidentu Gitanu Nausėda, kur svarstytas finansavimas gynybai.
G. Paluckas sakė nesureikšminantis koalicijos partnerio nedalyvavimo.
„Man svarbiausia, kad būtų balsai ant stalo, kai reikės priimti sprendimus. Jeigu tų balsų ant stalo nebus, vadinasi, nebus ir kitų sprendimų, kurie jau labiau aktualūs kitiems koalicijos partneriams“, – ketvirtadienį teigė premjeras.
„Taip kad čia visada yra tam tikras derybinis procesas dedant ant stalo pasiūlymus, visas kortas ir mėginant sulygti dėl platesnio klausimų rato, net jeigu vienas ar kitas nėra iki galo skanus. Taip jau kartais būna“, – pridūrė jis.
Valdančiąją koaliciją sudaro socialdemokratai, „Nemuno aušra“ ir Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!