„Jie bėgo keturiese. Trise bėgo, o mano ketvirtam – jis kaip ir bėgo – gal bandė grįžti, bet nespėjo tiesiog“, - TV3 pasakojo berniuko mama.
Berniukas pavakarę visai šalia namų su draugais bėgo per šiuos bėgius ir buvo nutrenktas greitojo elektrinio traukinio. Smūgis buvo labai stiprus ir mirtinas.
Nelaimės metu berniuko motinos nebuvo namuose, jos brolis turėjo greitai grįžti. Viskas įvyko vos per kelias akimirkas.
„Labai geras vaikas buvo, labai, pasakiškas, nuoširdus, 4 metukų be tėvo liko“, - sakė žuvusio berniuko prosenelė Pranė.
„Kaip tik rūkiau pavėsinėje. Žiūriu stovi električka, žmonės aplink vaikšto, žiūriu guli sesers anūkas. Širdis nelaikė, nieko neliko.“, - TV3 pasakojo Palemono gyventojas Vytautas.
Vaikas visą gyvenimą gyveno prie pat geležinkelio ir žinojo traukinių keliamą pavojų, tačiau nesugebėjo išvengti nelaimės. Šiuo taku jis vaikščiodavo kone kasdien – į mokyklą, pas draugus ir atgal namo. Berniukas ėjo šiuo vietinių jau seniai pramintu taku, nors pervaža – visai netoli, o Palemono geležinkelio stotis – už kilometro. Vietos gyventojai prisipažįsta ir patys čia vaikštantys ir į gimnaziją daug vaikų traukia šiuo trumpiausiu, bet itin pavojingu taku, kertančiu net tris geležinkelio linijas.
„Labai daug kas, ir pats negerai darau, aplink tik per pervažą, daug gyventojų, į autobusą eina, kelias į gelžkelį“, - teigė Vytautas.
„Vaikščioja ir dar jaunesni. Ir visai senukai su lazda ir neblaivus. Tokia jautri vieta, žvejai eina“, - sakė Palemono gyventojas Rimantas.
Tragedijos sukrėsti Palemono gyventojai prašo, kad čia būtų įrengta požeminė perėja arba tiltas.
„Būtų gerai tiltas ar požeminė perėja, dėl susisiekimo. Žmonės eis aplink tvorą, jei bus užtverta“, - įsitikinęs Vytautas.