„Ji iš karto susvirduliavo, šiek tiek trūko koordinacijos. (...) Kuo daugiau šnekėjome, tuo labiau mačiau, kad ponia neblaivi: akys apsiblausę, kvapas iš burnos – toksai, kaip būna žmogus pagiriotas. Per tą šneką supratau, kad negalima to reikalo palikti ir iškviečiau policiją“, – teismo posėdyje kalbėjo vairuotojas Adomas Sabaliauskas.
Pasak jo, D.Gineikaitė pabrėžė, kad jai nereikia viešumo, siūlė pinigus. Vairuotojo teigimu, jokio burnos skalavimo skysčio geriant jis nematė. Pati kaltinamoji anksčiau teigė, kad jai nustatytas neblaivumas galėjo atsirasti dėl burnos skalavimo skysčio.
Jos teigimu, burnos skalavimo skysčio ji vartojo 15–20 minučių prieš pūsdama į alkotesterį, o skystį jai teko nuryti, nes nenorėjo jo išspjauti gatvėje.
Taip pat posėdyje apklaustas vyriausiasis patrulis Kęstutis Kelmelis, atvykęs į avarijos vietą, kai policija gavo pranešimą apie avariją ir galimai neblaivų vairuotoją.
„Moteriškė akivaizdžiai matėsi, kad yra išgėrusi. (...) Paklausiau jos, ar vartojo alkoholio. Sakė, kad jokio alkoholio nevartojo. Iš trečio karto jai alkotesteriu nustatytas girtumas“, – kalbėjo pareigūnas. Jo teigimu, pirmus du kartus alkotesteriui pritrūko oro.
Pareigūnas teigė, kad jam nekilo abejonių dėl moters neblaivumo.
D.Gineikaitei byla iškelta dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo, nulėmusio turto sugadinimą. Avarija įvyko gruodžio 19 dieną Kaune. Policijos pareigūnai jai nustatė vidutinį girtumą.
Sausio 11 dieną Specialiųjų tyrimų tarnyba pranešė, kad tyrimo metu pareigūnai rado ir paėmė du kraujo mėginius, iš kurių viename ekspertai nustatė daugiau kaip vieną alkoholio promilę, o kitame alkoholio nerasta.
D.Gineikaitė jos prašymu buvo atleista iš pareigų.