Šio renginio metu vyko neformalios diskusijos ir dalijimasis patirtimi apie naujausias aktualijas. Dalyviai praplėtė pažinčių ratą, keitėsi gerąja patirtimi.
Nors „HR popietė“ organizuojama pirmą kartą, dalyvių skaičius pranoko lūkesčius. Renginyje dalyvavo virš 40 verslo atstovų ir akademinės bendruomenės narių.
Šio renginio organizatorė, KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto Žmonių išteklių vadybos studijų krypties programų vadovė Rasa Lalienė teigia, jog idėja rengti tokio pobūdžio renginį gimė dar rudenį. „Norėjosi, kad verslo atstovai, žmonių išteklių vadybos programos dėstytojai ir studentai susitiktų ir pasidalintų visiems aktualia informacija, todėl bendravimas, tinklaveika, ryšių užmezgimas ir buvo pagrindinė šio renginio idėja“.
R. Lalienės teigimu, į Žmonių išteklių vadybos programą yra įtraukiami verslo atstovai, kurie atvyksta į paskaitą, su studentais dalinasi savo patirtimi, įžvalgomis bei prisideda prie programos vystymo. „Norėjome, kad būtų sinergija tarp studijų, dėstytojų ir verslo, todėl buvo pasirinkti trys pranešimai – savo įžvalgomis dalinosi antros pakopos studentės, dėstytoja ir verslo atstovė“, – teigia pašnekovė.
KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto profesorė Asta Savanavičienė pristatė savo atliktą tyrimą „Talentų valdymas vs. Karas už talentus“. Žmonių išteklių vadybos programos magistrantės Edita Aušrinė Čiplytė ir Olga Denisova pristatė žaidybinimo (angl. gamification) taikymą žmonių išteklių valdyme. Verslo atstovė, „Ernst & Young Baltic“ vyr. personalo specialistė Rasvydė Gustaitė pristatė konkrečias iniciatyvas apžvelgiant personalo valdymo sritis tema „Nuo tarptautinių iki lokalių žmonių išteklių valdymo iniciatyvų: EY patirtis“.
Neabejojama, kad jau tradicija tapsiantis renginys „HR popietė“ padės užmegzti ir palaikyti patikimus ir ilgalaikius santykius.