K. Pūkas yra pateikęs nedarbingumo pažymą, teisme jam atstovauja gynėjai, žurnalistus informavo Konstitucinio Teismo atstovė spaudai Giedrė Maksimaitytė.
Posėdyje taip pat dalyvauja K. Pūko apkaltos komisijai Seime vadovavusi parlamentarė Dovilė Šakalienė bei komisijos biuro darbuotojai.
Uždarame posėdyje savo paaiškinimus pateiks ir nuo K. Pūko priekabiavimo galimai nukentėjusios liudytojos.
Seimui pradėjus apkaltos procesą K. Pūkui, Konstitucinis Teismas turi pateikti išvadą, ar parlamento specialiosios tyrimo komisijos išvadoje nurodyti Seimo nario veiksmai prieštarauja Konstitucijai.
Seimas dar gegužę kreipėsi į KT išvados dėl K. Pūko veiksmų, tačiau procesas iki šiol nebuvo pradėtas dėl Seimo nario ilgalaikės ligos.
Dėl parlamentaro ligos strigo ir Seime nagrinėjamas generalinio prokuroro Evaldo Pašilio prašymas panaikinti K. Pūko neliečiamybę byloje dėl galimo seksualinio priekabiavimo ir ginklo laikymo taisyklių pažeidimo.
Prokurorai teigia, kad keturių nukentėjusiųjų liudijimai ir per ikiteisminį tyrimą gauti duomenys leidžia pagrįstai manyti, jog šių metų sausio–vasario mėnesiais K. Pūkas galėjo seksualiai priekabiauti prie pagal tarnybą priklausomų ir kitaip priklausomų asmenų.
K. Pūkas į Seimą išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą daugiamandatėje apygardoje. K. Pūkas teigia, kad su juo dėl pažiūrų susidorojo politiniai oponentai.