Nuo rugsėjo 1 dienos darbuotis už oficialų atlygį galės pradėti keli iki 55 proc. darbingumo teturintys kauniečiai. Jie pakeis budinčius policijos pareigūnus, stebinčius, kokį vaizdą iš miesto gatvių, aikščių ar kitų viešų vietų perduoda Kaune įrengtos 55 vaizdo kameros.
Kauno miesto savivaldybė, siekdama socialiai pažeidžiamus Kauno gyventojus integruoti į darbo rinką ir gerindama miesto viešojo saugumo situaciją, nusprendė įsigyti vaizdo stebėjimo kamerų transliuojamo vaizdo Kaune stebėjimo paslaugas.
Sudarydama sutartį su neįgaliaisiais, savivaldybė siekia gerinti neįgaliųjų užimtumą ir integraciją į darbo rinką, be to, stiprinti viešosios tvarkos užtikrinimą Kauno mieste. Dėl tokio paslaugų teikimo Kauno miesto savivaldybė pasirašys sutartį su UAB "Lyderio akademija" ir individualia įmone "Eurotela", besirūpinančiomis ir neįgalių žmonių darbo užimtumu. Pagal sutartį, negalią turinys žmonės (po du per pamainą) visą parą stebės vaizdo kamerų transliacijas ir nedelsiant informuos pareigūnus, jei užfiksuos galimą įstatymo pažeidimą.