Jurbarko „Šviesa“ redakcijai apie šią nemaloniai nuteikiančią veiklą pasakojusi jurbarkietė tikino nebegalinti ramiai apsipirkti, nes, pasak jos, romų tautybės moterys reikalaute reikalauja pinigų.
„Buvo įvykis ne vien man didžiojoje „Maximoje“, kai reikalavo pinigų ne tik iš manęs, bet ir iš kitų pirkėjų, o apsauga net nekreipia dėmesio, kad akivaizdžiai vyksta sukčiavimas“, – pasipiktinimo neslėpė jurbarkietė.
Atvyko ir policija
Dėl identiškos situacijos moteris kreipėsi ir į „Norfa“ parduotuvių administraciją, kuriai pranešė apie vykdomus sukčiavimus. Tačiau iki šiol tikina jokios reakcijos nesulaukusi.
„Kovo 12 d. parduotuvėje prie manęs priėjo į „čigonę“ panaši, apie 30 metų moteris, kuri neva nekalba ir pakišo paskaityti lapą, kuriame parašyta, kad prašo pinigų paremti Šakiuose aklųjų ir kurčiųjų įkūrimo centrą. Glostė mano rankas ir maldavo pinigų.
Primygtinai prašė paaukoti pinigų, gestikuliuodama rankomis. Mano klausimas – ką veikia apsauga? Nes šita persona priėjo ne vien prie manęs ir prie kitų pirkėjų.
Paskambinau į 112 ir pranešiau apie įvykį, kuris yra užfiksuotas. Paskui, kai pareikalavau iš jų asmens dokumento, paklausiau, kam jos čia atstovauja, iškart iš „Norfos“ nuvarė prie „Lidl“ ir ten sukčiavo. Iškviečiau policiją, bet kol pareigūnai atvyko, moterys jau buvo dingusios“, – sakė jurbarkietė.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!