Nuvykę į minėtą kaimą, pareigūnai prie daugiabučio gyvenamojo namo ir šalia stovinčio greitosios pagalbos automobilio rado sumuštą 21-nerių metų paramediką suplėšyta liemene ir šalia besiskeryčiojantį neblaivų vyrą, kuriam buvo nustatytas sunkus girtumas.
Paaiškėjo, kad 39 metų peleniškis, paskambinęs Bendrojo pagalbos centro telefonu, paprašė skubios medikų pagalbos. Tačiau atvykę medikai išgirdo, kad jam jokia pagalba nereikalinga. Vyras buvo akivaizdžiai neblaivus. Matyt, alkoholis vyrui sukelia nostalgiją specialiosioms tarnyboms, nes neblaivus jau ne pirmą kartą surenka Bendrojo pagalbos centro telefono numerį, nors jokia pagalba realiai jam nereikalinga. Prieš ketvertą metų vyras sumokėjo 300 eurų baudą už melagingą policijos iškvietimą. Tada jis pranešė, kad jam smurtu grasina sesers vyras. Tačiau atvykusiems pareigūnams vyras pareiškė, jog pagalba jam nereikalinga ir pripažino, kad spec. tarnybą iškvietė melagingai. Jam buvo nustatytas sunkus girtumas.
Dabar, vasario 4-ąją, jam irgi nustatytas sunkus girtumas – 2,73 prom. Negana to, kad vyras išsikvietė medikus, kai jų pagalba jam buvo iš viso nereikalinga, jis prieš vieną jų ėmėsi smurto.
Nuo alkoholio apsvaigusiam peleniškiui pasivaideno, kad išeidami medikai pasisavino jo telefoną. Tad pasivijęs juos laiptinėje prieš 22 metų paramediką paleido savo kumščius, suplėšė drabužius. Į incidentą iškviestiems Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnams jis aiškino, kad jo telefoną medikai kažkur numetė. Iš tikrųjų ryšio priemonė niekur numesta nebuvo, pareigūnai jį surado viename kambaryje gulintį ant stalo.
Su teisėsauga nuolat reikalų dėl savo elgesio išgėrus turintis 39 metų vyras buvo išvežtas į areštinę. Šį kartą jam gresia ne tik administracinė atsakomybė dėl melagingo greitosios pagalbos iškvietimo, bet ir baudžiamoji atsakomybė. Vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo paramedikui. Už tai baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų.