• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Spalio 31-osios naktį, Vilniuje įsikūrusi Disco muzikos ambasada, kartais įvardijama ir kaip „nightlife playground“, klubas „Roller“ 22 val. duris atvers naktinio gyvenimo ir muzikos gurmanams bei naujų potyrių ieškotojams.

REKLAMA
REKLAMA

Specialiai šiam vakarui į kūrybingas įvaizdžio dizainerių rankas perduotas klubas „Roller“ vienai nakčiai pasipuoš nauju, vintažiniu - disco rūbu. Dažniausiai išgirdus “Vintage”, asociacijose iškyla kelių dešimtmečių ar šimtmečių senumo mados: 8-ojo dešimtmečio futuristinė ryškiaspalvė suknelė, 9-ojo dešimtmečio Ray-Bans akiniai – taip pat autentika, menanti praėjusius dešimtmečius.

REKLAMA

Vieniems vintažas reiškia antikvariatinius drabužius, kitiems – tai yra drabužiai, kuriuos nešiojo jų tėvai ar seneliai, dažnam tai – sveriami ar dėvėti (arba „liaudiškai” vadinami „iš labdaryno”), tačiau labai aukštos kokybės drabužiai, kuriuos nešioja tik itin dideli stileivos ar meniškos sielos žmonės. Tai – nebūtinai sena, nudriskusi ir (ne)madinga rūbų detalė, o daugiau asmeniškas, individualus ir sukeliantis nostalgiškus atsiminimus drabužis. Galbūt todėl jis ir yra vadinamas "Vintage", nes, taip tam tikru būdu gali „sugrįžti” atgal į praeitį, bet tuo pačiu likti ten, kur esi.

REKLAMA
REKLAMA

“Žodis Vintage man siejasi su senu, gerai išlaikytu vynu. Pats terminas atsiradęs tada, kai vynas pradėtas pilstyti į butelius. Jeigu žvelgtume į tai, kaip į aprangos stilių, šiuo terminu vadinamas 1920-1960-ųjų laikotarpis. Dar galima paminėti, jog 1990 m. šis stilius buvo populiarus bohemoje. Pereinant prie Disco, atsidurtume, kada dar buvo 1960-1970-ieji” – šypsodamasi pasakojo viena iš Helovyno stilių kuriančių įvaizdžio dizainerių, Skirmantė Kazlaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vakaro aprangos kodas „vintage with a touch of your favorite fetish“ suteiks progą pasirausti drabužių spintoje beieškant „freaky disco“, „old school“, “vintage” detalių vakaro kostiumui. Iš dalies bus derinama tai, kas iš pažiūros nesuderinama, tačiau tai padaryti įmanoma. Pagelbėtų pasiklausti mamos ir tečio kokius pagrindinius drabužių akcentus propogavo grupių “ABBA” ir “Boney M” nariai – viską sumaišyti, įpinti kažą savito ir atkeliauti į Roller Helovyną.



Siūlomi Helovyno aprangos variantai:

REKLAMA

1. Blizgios medžiagos skarelė ant galvos; nėriniuota bliuzelė su įsegta sendinta sage prie kaklo; pieštuko formos sijonas iki kelių; blizgios tamprės ir „senelės“ batai, kurie gali būti surišti ryškia juostele per apačia ant pėdos.

2. Mikrofono tipo plaukų šukuosena; dideli ryškūs aksesuarai ausyse ir perlų vėrinys ant kaklo; 1960-ųjų trumpa suknelė; pusilgės arba trumpos pirštinaitės; juodos arba geometrinių raštų tamprės; pėdkelnės ir ilgaauliai batai labai storu kulnu bei buku priekiu.

3. Didelė, plati skrybelė; neįliemenuota lengvai krentanti, be rankoviu suknelė; kailio apykaklė; ryskūs, iš plastmasės pagaminti dideli aksesuarai; nėriniuotos kojnės ir blizgūs disco stiliaus batai.

4. Beretė; bliuzelė arba marškinukai su surišamu kaspinu priekyje; pusilgės arba trumpos pirštinaitės; aukštintu liemeniu trumpi šortai su didelėmis sagomis; neriniuotos pėdkelnės; tamprės ir pilno, aukšto pado batai.

5. Mikrofono tipo arba palaidi plaukai su juostele ant galvos; ryškūs atlasiniai marškiniai; klasikinio kirpimo kelnės aukščiau kauliuko; blizgancios puskoijnės ir „senelio/prosenelio“ batai.

REKLAMA

Žinoma, reikėtų nebijoti improvizuoti, būti drąsiems ir novatoriškiems. Įdėjų kūrybai pasisemti galima iš "The Rocky Horror Picture Show", nuotaikingo 75-ųjų miuziklo, Helovyno motyvais, pasijuokiančio iš žymiausių to laikotarpio režisierių filmų, meno kūrinių, bei kupino linksmos muzikos priverčiančios dainuoti kartu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kitoks Helovyno įvaizdis nėra vienintelė detalė perkeliama iš Londono į Vilnių. Spalvingoje klubo atmosferoje keliausime per įvairių laikotarpių muzikos stilius: nuo 80-ųjų Disco iki Fidget house, kurį galima drąsiai vadinti nauju reiškiniu Lietuvoje. Renginio metu su Fidget supažindins didžėjus, prodiuseris Vytis Gruzdis (DJ Aout6), šį stilių atsivežęs tiesiai iš madingiausių Londono klubų.

REKLAMA

Aout6 darbų sarašas papuoštas remiksais visų mylimų Mario Basanov ir Vidžio su Jazzu įrašytai „Who's Shot The Silence“ ir legendinio Larry Tee bei Perez Hilton „My Penis“ Taip pat rugsėjį Anglijos įrašų kompanijoje „Stripped Digital“ išleistas debiutinis Aout6 EP pavadinimu „Stolen“.

REKLAMA

Kartu su Aout6 dviejose skirtingos muzikos erdves gros Lietuvoje puikiai žinomi atlikėjai – DJ Nostra („Partyzanai“), „Lunatiq“, susidedantys iš DJ Habby ir DJ Smalltownboy ir kt. Grojant Fidget‘ui video projekcijas pristatys inovatyvūs audiovizualinio meno meistrai „Fullscreen“ VJs, Laimono Zako ir Rimvydo Lingės duetas, nuo 2007 m. kuriantis „vaizdą“ įvairiems Lietuvos festivaliams bei vakarėliams.

Bilietus įsigyti galėsite tik renginio dieną, klube „Roller“, Smetonos g. 5, Vilnius. Renginio pradžia 22 val. Bilieto kaina – 20 Lt. Su teisingu aprangos kodu į klubą pateksite nemokamai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų