„Yra japonų menas origami, kai žmonės iš popieriaus lanksto įvairius daiktus, aš iš popieriaus lankstau muziką“,- nekalbus ir lakoniškas prieš savo pasirodymą buvo Tomas Dobrovolskis. Ir iš tiesų jis grojo... popieriumi.
Tiksliau, visokiomis jo formomis: kartonu, atvirutėmis, paprasčiausio popieriaus lapu. „Muziką galima kurti viskuo ir iš visko“, - sakė Tomas. Pakliuvęs į kūrybingo ir talentingo menininko rankas, neįtikėtinai suskamba ir varinis gaublys, vanduo stikliniame akvariume, muziką skleisti ima popierius. Tomas surinko maksimalų žiūrovų balsų skaičių, o taip pat gavo didžiausią komisijos balų skaičių.
Sekmadienio vakarą pergale taip pat džiaugėsi ir jaunieji „Alemandos“ šokėjai. Lietuvos ir užsienio varžybose intensyviai dalyvaujantis kolektyvas „Alemanda“ vos tik pasirodęs projekte iškart sukėlė dviprasmiškų vertinimų. Tik trims komisijos nariams atrodė, kad šis jaunimas turėtų tęsti savo šlovės kelionę toliau. Gal dėl to, kad šokėjai per savaitę treniruojasi net devynis kartus, o gal dėl savo jaunystės ir begalinės meilės šokiui pusfinalyje „Alemanda“ triumfavo. „Nieko neturiu, ką pasakyti, labai gražiai jaunimas šoko“, – energingą salsos šokį komentavo Violeta Tarasovienė. Jaunieji šokėjai negalėjo nuslėpti savo džiaugsmo dėl komisijos padovanoto kelialapio į laidos finalą.
Pirmą kartą per projekto „2 minučių šlovės“ istoriją vienai dalyvei žiūrovai buvo ypač reiklūs ir negailestingi. Vilnietė Stela Kazarian sulaukė daugiau neigiamų žiūrovų balsų nei teigiamų ir savo pasirodymą laidoje baigė.
Po trijų pusfinalių „2 minučių šlovės“ olimpe tvirtai sėdi akordeono meistras Augustinas Rakauskas iš Kauno, lankstusis Kiros Hadgu iš Etiopijos, vilnietė Aušrinė ir jos šokio partneris šou Lordis, kauniečiai gatvės šokėjai „Double one“, multi instrumentalistas Tomas Dobrovolskis iš Vilniaus ir šokių studijos „Alemanda“ jaunieji šokėjai.
Internautai į projekto finalą delegavo kurčiuosius Laurą ir Ramūną ir Nemenčinės pažibą Mozę.
„2 minutės šlovės“ – sekmadieniais 19.30 val. per LNK.