„Studio 9“ surengto stilingo vakaro metu G. Gelgotas dėkojo savo įkvėpėjams ir mokytojams bei su savo įkurtu orkestru atliko keletą kūrinių. Vienas jų – naujausias kompanijos darbas, G. Gelgoto autorinis kūrinys „Don't Ignore The Cosmic Ocean“. Šio kūrinio interpretaciją pateikė ir vakaro svečiai „The Artrace“.
Vakaro metu knygos „Gettin' Closer“ autorius pasidalino savo įkvėpiančiomis mintimis, kurias ir sudėjo į pirmąją knygą.
„Žmonės, kai įsigyja kompaktą, dažnai klausia, kaip tau mintis gimė parašyti „Robotą„ ar kokį kitą kūrinį. Tai aš visada sakau, kad tiesiog jaučiu poreikį tą daryti, sėdu, darau ir padarau. Mano didysis įkvėpimas yra žmonės ir žmogus. Visa tai, ką darau su muzika, ką darome su „NI&Co“, yra mano svajonė. Iš tiesų tai yra noras parodyti, kad žmogus gali daugiau, kad reikia daryti visokius „crazy“ dalykus. Svarbiausia, kad visada sakytume tai, ką norime pasakyti. „NI&Co“ ir yra ta vieta, kuri atstovauja tai drąsai. Gal aš daug apie tai nežinau, bet nujaučiu, kad gyvenimas yra trumpalaikis projektas. Nesinorėtų jo pabaigti mintimi, kad „ai, nelabai išėjo„. Manau, šita knyga bus mažas mažas krislelis, kuris bent jau man, mano kelyje simbolizuoja... Na, kad tiesiog užsinorėjau parašyti knygą ir parašiau. Ir tai yra tai, ką aš visada noriu rodyti savo darbais ir muzika“, - sakė G. Gelgotas.
Knyga yra gausiai iliustruota fotografijomis, piešiniais. Ją taip pat galima įsigti ir anglų kalba.
Viena mėgstamiausių G. Gelgoto citatų, kuri jo pirmojoje knygoje kartojama keletą kartų, paprasčiausiai ir taikliausiai nusako tiek knygos turinį, tiek paties jaunojo kūrėjo mąstyseną.
„Niekada nepradėk kūrinio – leisk jam prasidėti. Niekada neversk kūrinio turėti dinamikos – visada leisk jam turėti savo pakilimus ir nusileidimus. Niekada nepabaik kūrinio, bet suteik sąlygas jam baigtis."
Muzikantas, kompozitorius jau keletą metų yra žinomas ne tik Lietuvoje. Išsipildžius jo svajonei būti kviečiamam į festivalius užsienyje, jis su orkestru dažnai koncertuoja Vokietijoje ir kitose šalyse, novatoriškomis ir įkvėpiančiomis idėjomis įnešdamas gaivaus vėjo į klasikinės muzikos pasaulį.