Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Na, nėra ko kabinėtis dėl vienos kitos klaidelės, - svarbu, kad iš esmės turinys teisingas. Turėčiau tik pastabą dėl susidūrimų kosminėje erdvėje, - jų galėjo mažiau būti, jei objektas skriejo ne juostoje tarp Marso ir Jupiterio, o kažkur kitur; be to dalis mažesnių kosminių impaktų žymių gali sudegti ir dingti per susidūrimą su Žemės atmosfera.
Sensacija: mano keturmetis anūkas paspirtuku varo didesniu greičiu!
Ismokite rašyti,ne erdvėja ,o erdvėje ,paprasta gramatika ,o rasinejate nesąmones .
Alio, Runkeliai su TV3 ženklu. Gal galite bent antraštes be klaidų?
Toks įspūdis, kad parašę mažutį straipsnį nei rašybos,nei loginių klaidų net netikrina. Atrodo gan debiliškai. Lyg rašinėtų 10 metų vaikas.
Baikit žole rukyt
as priblokstas
Blt, " keliavo erdvėja" rašoma: "keliavo erdvėje". Blt, su "e" raide.
Cituojam šaltinį: "Researchers also analysed security and dashboard camera videos of the meteor and found that it entered the Earth’s atmosphere at a nearly vertical angle at a speed of 14.6kmps." Kmps - tai kilometrai per sekundė, gerbiami žurnalistai. ;)
@ZJ O jiems, su jų išsilavinimu tas pats km/h ar km/s. Net elementarių rašybos klaidų straipsniuose pilna. Šurikinis intelektas valdo. Gėda tokių mass media vadovams, matyt nedaug kuo ir skiriasi nuo šurikinio persoalo.
Labai neįtikėtina 14.6 per valandą
@Vaidas Aiškiai prašyta, kad tokiu greičiu keliavo du milijonus metų iki mūsų planetos.
@Justas savo bukumo . Būtent 14,6km\s,o ne absurdiškus 14 km per val. Pasiromėkite bent minimaliai astronomija . Šviesos greitis yra 300tukstančių kilometrų per sekundę (7,5 kartų aplink pasaulį) Tai tokiu greičiu skrisdamas,artimausią Andromedos galaktiką pasiektumėte po 2,5mln.metų.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų