Federika, kuri už Džiuzepės ištekėjo praėjusių metų birželį, iš pradžių net neįtarė, kad jos vyras buvo apsisukimo ore priežastis.
Jis tapo nereaguojantis ir du gydytojai, kurie taip pat buvo lėktuve, 35 metų vyrui darė dirbtinį kvėpavimą. Įgula taip pat bandė jį gaivinti naudodama defibriliatorių, rašo mirror.co.uk.
Skrydžio metu mirė vyras
Kai skrydis nusileido 11.35 val. ryto, į lėktuvą įlipo greitosios pagalbos medikai ir suteikė tolesnę pagalbą, tačiau jo išgelbėti nepavyko, nepaisant visų, kurie stengėsi padėti. Kai penktą mėnesį nėščia Federika suprato, kas atsitiko jos vyrui, ji susmuko ir turėjo būti nuvežta į ligoninę.
Skrydis iš pradžių buvo skirtas Lamezia Terme tarptautiniam oro uostui. Džiuzepė dirbo „Ferrero“ fabrike Alboje. Jis buvo kilęs iš Filogaso, bet su žmona, kilusia iš Pizzo, gyveno Cuneo mieste. Prieš nelaimę pora skrido lėktuvu aplankyti giminaičių. Laikraštis „Mirror“ kreipėsi į „Ryanair“ dėl komentarų.
Sausio mėn. „Ryanair“ lėktuvas buvo priverstas leistis avariniu būdu po to, kai lėktuvui skrendant 38 000 pėdų aukštyje staiga mirė britų keleivis.
Keleiviai liko pasibaisėję stebėdami, kaip vyrui buvo daromas dirbtinis kvėpavimas, o po to konstatuota jo mirtis. Tragedija įvyko po to, kai keliautojai Malagoje (Ispanija) įlipo į lėktuvą ir tikėjosi grįžti į Mančesterio oro uostą.
Tačiau sausio 7 d. pilotas buvo priverstas nukreipti lėktuvą į Bordo (Prancūzija). Teigiama, kad dėl nerimą keliančio incidento vienas žmogus dėl streso prarado sąmonę, o vaikai esą buvo pasimetę ir sutrikę.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!