Maišiagalos piliakalnis
Didingą istoriją menanti Maišiagala kviečia apsilankyti anuomet Vilniaus apsaugos pilių žiedui priklausiusį piliakalnį, pasigrožėti nuo jo atsiveriančiu kraštovaizdžiu bei atminti Lietuvos Didįjį kunigaikštį Algirdą.
Į gana statų beveik 18 metrų aukščio Bonos pilimi dar vadinamą piliakalnį Dūkštos upelio dešiniajame krante galima įkopti specialiai įrengtais mediniais laiptais. Nuo čia atsiveria dailių apylinkių vaizdai.
Bradeliškių piliakalnis
Didžiausias Neries regioniniame parke Bradeliškių piliakalnis yra geriausiai ištyrinėtas archeologų ir puikiai pritaikytas lankytojams. Jį rasite įspūdingame Dūkštos upelio slėnyje, o modernios technologijos nukels į protėvių laikus.
Trakų salos pilis
Galvės ežero karūna kartais vadinama Trakų salos pilis lankytojus sotina ne tik šlovinga Lietuvos valstybės praeitimi, bet ir kultūrinės veiklos turtinga dabartimi.
Trakų pusiasalio pilis
Trakų pusiasalio pilis, liudijanti ekonominę bei karinę Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės galią, anuomet buvo viena iš didžiausių ir svarbiausių gynybinių pilių.
Trakų piliakalnis
Aukščiausia Trakų pusiasalio vieta – Aukų kalnas – žavi nuo čia atsiveriančiu kraštovaizdžiu, savita senovės piliakalnio istorija bei kviečia pajusti kasmet atgaivinamą viduramžio gyvenimo atmosferą.
Senųjų Trakų piliavietė
Pagarbos duoklę žymiems Lietuvos valdovo nuopelnams duoda Vytauto Didžiojo kelias, vedantis į kunigaikščio gimtinę – Senųjų Trakų pilį.
Senųjų Trakų link veda istorijos mylėtojų dabar pamėgtas kelias. Minint 570-ąsias kunigaikščio mirties metines, Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija įrengė simbolinį Vytauto Didžiojo kelią.
Į šį projektą įsitraukė ir Senųjų Trakų bendruomenė. 2000 m. visuomenei pristatytas kelias – tai maršrutu Trakai–Senieji Trakai išsidėsčiusios devynios stotelės, devyni koplytstulpiai, simbolizuojantys svarbius Vytauto Didžiojo gyvenimo įvykius, jo nuopelnus.