• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kalbama, kad vienam karališkosios šeimos nariui yra numatytas svarbus vaidmuo, kuomet princas Williamas taps karaliumi.

Kalbama, kad vienam karališkosios šeimos nariui yra numatytas svarbus vaidmuo, kuomet princas Williamas taps karaliumi.

REKLAMA

Viena iš karališkosios šeimos dirbančiųjų narių dėl savo sunkaus triūso ir tarptautinės įtakos užsitarnavo „slaptojo ginklo“ vardą, kuri ją atvedė 2024 m. svarbiam vizitui į Ukrainą, rašoma mirror.co.uk.

Paskutiniais metais didžiojoje dalyje oficialių vizitų dalydavo kiti vyresnieji šeimos nariai, tačiau vienas iš jų buvo tituluojamas šeimos „slaptuoju ginklu“, kurį labai vertina tiek karališkosios šeimos vadovai, tiek britų visuomenės nariai.

Nuopelnų neprisiima

Laikraštis „The Times“ rašo, kad Williamas ir Kate „puikiai sutaria“ su Edinburgo hercogiene Sophie ir jos vyru Edinburgo hercogu princu Edvardu. Rūmų šaltinis laikraščiui sakė, kad jų poros palankumas gali reikšti, jog, kai Williamas galiausiai užims sostą, jų abiejų bus paprašyta atlikti svarbius vaidmenis atstovaujant karališkąją šeimą.

Pranešama, kad Williamas norės, kad jo teta ir dėdė imtųsi vadovauti svarbiausioms sritims, o Sophie tapo ypač žinoma ir vertinama dar 1999 m., kai oficialiai prisijungė prie šeimos. Ši darbšti karališkoji moteris, atliekanti daugybę pareigų karališkosios šeimos vardu, sulaukė pagyrų.

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, žurnalo „Majesty“ redaktorė ir Edvardo biografė Ingrid Seward sakė, kad karališkoji šeima prieštarauja tam, kad jai būtų priskiriami vien tik vyresniojo nario nuopelnai.

REKLAMA

Ji sakė laikraščiui „Times“: „Ji buvo viena iš pirmųjų „pašaliečių“, atėjusių į karališkąją šeimą ir supratusių, kad svarbiausia, kad visi „jie“ dirbtų kartu kaip komanda. Ji tikrai supranta ir nenori, kad ją girtų.“

Sophie įkūnijo „švelniosios galios“ reikšmę ir pastaraisiais metais padėjo plėsti karališkosios šeimos įtaką užsienyje, ypač pernai nuvykusi į Ukrainą aplankyti kovotojų ir vyriausybės atstovų.

REKLAMA
REKLAMA

Grįžusi ji savotiškai atmetė didelius pagyrimus, savo straipsnyje laikraščiui „Times“ pagirdama „drąsius žmones“ Ukrainoje.

Ji sakė: „Daugelis žmonių kalbėjo, kokia drąsi buvau, kad nuvykau. Visgi, taip nėra. Drąsūs žmonės yra tie, kurie patyrė didžiulį smurtą ir išgyveno, drąsūs yra tie, kurie pranešė apie prieš juos įvykdytus nusikaltimus.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų