Jenkinsui ir jo partneriams, Jeremy Hodges ir Dr. Alan Mayfield, jų šeima neatrodo neįprasta. Savo knygoje Jenkins rašo: „ Faktas, kad Piper turi tris tėčius – jokia naujiena.
Mane patį augino trise – mama, tėtis ir pamotė, o tai juk nieko nestebina. Kai kurie įsivaizduoja, kad mes nestabilūs, darome beprotiškus dalykus, kad tai vien tik seksas ar kažkas panašaus. Iš tiesų, tai normalus įprastas gyvenimas“, – rašo Jenkins savo knygoje.
Su psichiatru Mayfield Jenkinsas susipažino baigdami rezidentūrą Bostone ir jie kartu gyveno aštuonerius metus, o tada atsirado Hodges, dirbantis zoologijos sodo ligoninėje. Pradžioje tai tebuvo draugystė, vėliau atėjo meilė. Po penkerių metų romantiškoji trijulė pradėjo rimtai svarstyti tėvystės galimybę, draugams pasiūlius padovanoti nepanaudotus embrionus.
Per sekančius metus šeima išleido virš 120,000 dolerių teisinėms išlaidoms, sutartims, implantacijoms bei testams. „ Homoseksualūs žmonės netampa tėvais netyčia, tai suplanuotas veiksmas ir, deja, komplikuotas“, – teigia Jenkins.
Pirmiausia, jiems reikėjo rasti surogatinę motiną, kuria pasisiūlė tapti jų draugė Delilah. Po to sekė teisiniai reikalai. Reikėjo įsivaikinti embrionus, kad kiekvienas tėtis turėtų lygias tėvų galimybes. Atvejis buvo retas – paprastai trečiąjį asmenį į gimimo liudijimą įrašo po vaiko gimimo, o ne gimimo metu. Deja, vienas embrionų nebuvo tinkamas, antrojo nepavyko tinkamai implantuoti ir visą procesą reikėjo pradėti iš naujo. Šį kartą juos išgelbėjo draugė Meghan, padovanojusi trijulei savo kiaušinėlius.
Ir tada prasidėjo dar keblesni teisiniai procesai. „Turėjome sudaryti sutartis tarp kiekvieno tėvo ir surogatinės motinos, po to teko sutartis perrašyti, o viena teisininko darbo valanda kainuoja 500 dolerių, teko mokėti keturiems teisininkams, sudarant tėvystės sutartį. Panašios sutarties jokiai mišriai porai niekada nebūtų reikėję pasirašyti.“, – pasakoja Jenkins.
Trijulė išsikovojo savo teisę gauti unikalų gimimo liudijimą prieš pat dukrytės gimimą. „Jei mums nebūtų pasisekę, kažkuris iš mūsų trijulės nebūtų turėjęs jokių teisių – jei išsiskirtume, jis neturėtų jokios teisinės atsakomybės, negalėtų dalyvauti priimant sprendimus ar lankyti vaikelio. Šeimai tai būtų labai didelė rizika“, – rašo Jenkins.
Kliūčių buvo ir medicinos sistemoje. Iškilus nesitarimų dėl rizikos pavojų, teko atsisakyti dirbtinio apvaisinimo klinikos gydytojos paslaugų paaiškėjus faktams, kad ji atsisakė teigti paslaugas vienai homoseksualų porelei, kurios atvejis gydytojai pasirodė „per daug komplikuotas“.
Tačiau visi vargai ir skausminga kova buvo ne veltui. Nei dukrytei, nei tėčiams nekyla jokių problemų. „Aš vadinamas Papa, Alanas – Dada, O Jeremis – Tėveliu. Alanas šauniausiai skaito knygas, pakeisdamas kiekvieno veikėjo balsą ir akcentą, Jeremis yra kūrybingasis tėtis, sukuriantis įspūdingiausius maudynių efektus vonioje ir paruošiantis ypatingiausius priešpiečius vaikams, o Jeremis yra visos šeimos virtuvės šefas ir namų tvirtovės kūrėjas, rašo nypost.com
Dabar Piper lanko pradinę mokyklą ir nepaprastai didžiuojasi savo trimis tėveliais.