• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vladimiras Putinas visada ant rankos segi laikrodį. Tačiau kodėl jis nešioja laikrodį ant dešinės rankos, o ne ant kairės, nors nėra kairiarankis?

Vladimiras Putinas visada ant rankos segi laikrodį. Tačiau kodėl jis nešioja laikrodį ant dešinės rankos, o ne ant kairės, nors nėra kairiarankis?

REKLAMA

Anksčiau V. Putinas laikrodį nešiodavo ant kairiojo riešo, bet staiga pakeitė savo pasirinkimą, rašo fishki.net.

Buvo daug spėlionių ir spekuliacijų, kodėl įvyko šis pokytis, nes Rusijos federacijos prezidentas yra svarbi politinė figūra. Tad su kuo susijęs toks pokytis?

Paaiškino tikrąją priežastį

Dar Boriso Jelcino laikais, kai Vladimiras Vladimirovičius svarstė galimybę užimti vyriausiojo kariuomenės vado postą, jis susitiko su ponia Djačenko, kad gautų išsamią informaciją apie savo tinkamumą tarnybai iš pirmųjų lūpų.

Tada Djačenko pasakė, kad Putinas yra tinkamas kandidatas ir nėra prie ko prikibti, net jei jis nešiotų laikrodį ant kito riešo. Manoma, kad V. Putinas po šio įvykio laikrodį pradėjo nešioti ne ant kairės, bet ant dešinės rankos, rašo 1rre.ru.

REKLAMA
REKLAMA

Yra ir kita teorija, kad B. Jelcino atstovė jam davė keistą patarimą: laikrodį segėti ant dešinės rankos, kad nepriekaištingame įvaizdyje atsirastų bent mažytis disonansas. Putinas netruko pasinaudoti šiuo patarimu.

REKLAMA

Dar viena galima priežastis – kad būtų išvengta diskomforto. Kai laikrodis segimas ant kairės rankos, laikrodžio prisukimo karūnėlė trinasi į ranką ir sukelia skausmą. Taip 2002 m. radijo laidoje savo pasirinkimą paaiškino pats V. Putinas. Šią teoriją jis patvirtino ir 2018 m. duotame interviu.

„Jei laikrodis dėvimas ant kairės rankos, karūnėlė įsiremia į riešą, tai labai nepatogu ir skausminga. Štai, kodėl nešioju jį ant kitos rankos“, – interviu sakė Rusijos vadovas.

REKLAMA
REKLAMA

Psichologai mano, kad laikrodis yra aksesuaras, kuris naudojamas ne tik dėl patogumo – jis prisideda prie tam tikro įvaizdžio formavimo. Laikrodis pasirenkamas atsižvelgiant į stilių ir kitus aksesuarus.

Akis patraukė ir Lukašenka

Dažniausiai žmonės nešioja laikrodį ar kitus rankų papuošalus ant rankos, kuri yra priešinga dominuojančiai. Dvasios žinovai teigia, kad ant dešinės rankos laikrodį segi savimi pasitikintys, aktyvūs, atkaklūs ir ryžtingi žmonės. Tai taip pat būdinga kūrybingoms asmenybėms, pavyzdžiui, muzikantams, rašytojams ir dailininkams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Psichologijoje egzistuoja teorija, kad dešinioji ranka susijusi su ateitimi, o kairioji – su praeitimi. Tai reiškia, kad jei laikrodis segimas ant kairiojo riešo, žmogus dažniau prisimena praeitį.

O tie, kurie segi laikrodį ant dešiniojo riešo, žvelgia į laiką kaip į tam tikrą tarpą, skirtą savo minčių ir idėjų įgyvendinimui.

Yra dar viena teorija, paaiškinanti, kodėl V. Putinas nešioja laikrodį ant dešinės rankos. Gali būti, kad jis atidžiai stebi savo sveikatą, remdamasis Rytų medicinos Fukuri srove.

REKLAMA

Pagal Fukuri sistemą, kairiajame rieše yra trys taškai: Chi, Sun ir Guan. Kai šie trys rieše esantys taškai veikia darniai, pagerinama vidaus organų veikla. Tokiu atveju, laikrodžio dirželis gali užspausti šiuos taškus ir sukelti priešingą poveikį.

Beje, Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos ne kartą buvo klausiama, kodėl jis mėgdžioja V. Putiną ir taip pat segi laikrodį ant dešinės rankos. Į tai Batka ironiškai atsakė, kad vaikystėje grojo akordeonu ir jam trukdydavo laikrodžio dirželis, todėl šis įprotis atėjęs iš tų laikų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų