Tarologas savo įgūdžius tobulina daugelį metų. Jis skaito specialią literatūrą ir nuolat praktikuoja. Jūs neturėtumėte galvoti, kad jis atliks kokius nors magiškus veiksmus ar atliks triukus iki dangaus.
Kiekvienas žmogus pasąmonėje „gyvena“ savo unikaliais vaizdais. Ir jei teisingai „perskaitysite“ šiuos vaizdus, galėsite ne tik suprasti situaciją, bet ir padaryti tikrą stebuklą.
Ar Tarologas gali pasakyti laimingus loterijos skaičius?
Nereikėtų manyti, kad tarologas yra aiškiaregis, žvelgiantis į ateitį ir galintis išspręsti problemas kažkokiais magiškais metodais. Tarologas tokių gebėjimų neturi. Jis dirba su Taro kortomis ir, pasitelkęs kortas, bando išspręsti problemą ar rasti atsakymą į klausimą.
Prieš pradėdamas darbą specialistas pasikalba su klientu ir ieško atsakymų į jam užduodamus klausimus. Kortelės turi užduoti aiškius klausimus ir nenutolti nuo savo pasąmonės. Tarologą patartina skirti situacijai ir šiek tiek pakalbėti apie rezultatą. Žinoma, niekas nesako, kad reikia atskleisti visas savo paslaptis, bet vis tiek verta apibūdinti situaciją keliais žodžiais.
Kai kuriais atvejais specialistas ateina užuominos ir paprašo padėti rasti situacijos sprendimą. Jei klientas tiesiog nori pasikonsultuoti, o jam reikia informacijos apie tolesnį apmąstymą, tai reikia pasakyti iš karto. Jei ne, o jūs norite gauti atsakymą į konkretų klausimą, tai šis klausimas turėtų būti suformuluotas teisingai.
Iš esmės specialistas dirba su dabartimi ir praeitimi, o tai analizuodamas jau gali numatyti tam tikėtinas ateities prognozes ir pateikti jas žmogui.
Kas yra taro kortos?
Šiomis dienomis taro kortos yra kur kas populiaresnės nei prieš keletą dešimtmečių. Pačios kortos jau nesiasocijuoja su neigiamais dalykais kaip anksčiau buvo manyta.
Nors jo istorinė kilmė nėra aiški, taro kortos greičiausiai atsirado XIV amžiuje , į Vakarų Europą atvežtos iš Turkijos. Pirmieji Taro kaladžių įrašai datuojami 1440 m. Standartinės žaidimo kortos buvo papuoštos rankomis pieštomis iliustracijomis ir vadinamos triumfo kortomis, kurias dabar vadiname koziriais.
Taro kortų kaladę sudaro 78 kortos su kultūrinėmis reikšmėmis, kurias galite naudoti dvasingumo, meno ir pasakojimo sumetimais.
Kaip reikia naudoti taro kortas teisingai
Ištisas kartas žmonės kreipėsi į organizuotą religiją, norėdami rasti savo gyvenimo tikslą ir stiprybės neramiais laikais.
2017 metais daugiau nei ketvirtadalis Lietuvos suaugusiųjų teigė save laikantys dvasingais, bet ne religingais. Tai 8 procentais daugiau nei 2012 m.
Taro kortos tinka šiai tendencijai, tai galima traktuoti kaip dvasinę praktiką, kuri padeda žmonėms geriau suprasti save.
Kartais, kai žmonės nerimauja ir yra prislėgti , tai yra ženklas, kad jų sielą reikia puoselėti. Taro glaudžiai siejasi su siela. Tai tikrai geras sūkurys pasąmonei ir kolektyviniam nesąmoningam protui atverti...
Jūs neturite rinktis tarp apsilankymo pas terapeutą , vaistų vartojimo ar taro kortų skaitymo. Tai turėtų būti tiesiog papildomas komponentas visame įdirbyje kurį žmogus investuoja į geresnį rytoju.
Ar tai tinka kiekvienam?
Kai kurie žmonės kreipiasi į Tarologus, kad palaikytų savo psichinę sveikatą. Taro kortos gali padėti užmegzti pokalbį su vidiniu savimi, padėti ir pagreitintį atsigavimą iš psichologinių traumų, rasti gyvenimo aplinkybių prasmę ir rasti sprendimus.
Taro kortose yra dvasinis komponentas, kuris gali patikti tiems, kurie nori patirti dvasinį apsivalymą - katarsį.
Taro kortos nėra nėra terapijos pakaitalas, nors gali ją papildyti. Kadangi kortos turi kelias reikšmes, gali kilti pagunda pamatyti tai, ką norite pamatyti. Ekspertai teigia, kad antrosios nuomonės gavimas gali padėti sumažinti patvirtinimo šališkumą.
Esmė? Jei taro kortos leidžia jaustis ramiau ir padeda jaustis geriau, jos gali būti geras energijos šaltinis.
Taro kortų būrimo demonstracija
Na ir pabaigai galite patys pamatyti kaip gi vyksta Taro kortų būrimas. Būrimą atlieka Tarologė ir būrėja: Svetlana Kūgienė. Būrimo klausimas ir problema apie tai kaip Jūsų partneris mato Jūsų santykius?