Yra daugybė puikių būdų, kurie gali pakelti tai į kitą lygį ir daugelis renkasi į ją įpilti eterinių aliejų. Jie nuostabiai kvepia ir kiekvienas iš jų pasižymi savitomis gydomosiomis savybėmis.
Tačiau prieš lašinant eterinius aliejus reikia atkreipti dėmesį į vieną svarbų dalyką: ne visi eteriniai aliejai tinka voniai, rašo mindbodygreen.com.
Galite sau pakenkti
Kai kurie jų gali sudirginti odą, akis ir kitas jautrias vietas. Dr. Mariza Snyder atskleidė, kokių aliejų negalima naudoti vonioje, kad sau nepakenktumėte.
Vienas gerai žinomas būdas, kaip išvengti odos dirginimo, yra naudoti eterinį aliejų su kitu neutraliu aliejumi, pavyzdžiui, kokosų ar simondsijų. Bet ar tai veiksminga, kai kalbame apie vonią?
Pasak dr. M. Snyder, viskas nėra taip paprasta: „Niekada nelašinkite vieno eterinio aliejaus į vandenį, nes jis gali sudirginti odą. Vos dėlto, ne visada į vonią lašinant eterinių aliejų reikalingas kitas neutralus aliejus.
Taip pat galite naudoti Epsomo druską ir kastilijos muilą, kad apsaugotumėte odą ir išsklaidytumėte vonioje esančius eterinius aliejus.“
Taip pat yra tam tikrų eterinių aliejų, kurių negalima lašinti į vonią, net jei naudojami ir kiti aliejai.
Pasak dr. M. Snyder, negalima naudoti šių eterinių aliejų:
Juodųjų pipirų;
Pipirmėtės;
Kasijos;
Mėtos;
Cinamono;
Gvazdikėlių;
Isopų;
Kamparo;
Darželinio dašio;
Raudonėlio;
Čiobrelio.