Holly Richards yra 56-58 dydžio drabužius nešiojanti moteris, todėl šeštadienio skrydžiui į Melburno Avalono oro uostą nusipirko dviejų vietų bilietus, kad jai ir kitiems keleiviams būtų patogu.
Ji sako, kad po to, kai lipant į „Jetstar“ lėktuvą įvyko nemalonus įvykis dėl jos rankinio bagažo, ji patyrė „nepakeliamą gėdą“, rašo mirror.co.uk.
Aprašydama savo istoriją „Instagram“, australė sakė, kad nusipirko dviejų vietų bilietus, kad išvengtų „nemalonių žvilgsnių ar komentarų iš greta sėdinčio asmens, kad kėsinasi į jo sėdimą vietą“.
Ji taip pat įsigijo papildomą 7 kg rankinį bagažą, kad išvengtų papildomų pigių skrydžių bendrovės mokesčių.
Toliau ji pasakojo: „Turėjau rankinę, nedidelį lagaminėlį ir savo CPAC aparatą, reikalingą dėl miego apnėjos, kuris, bent jau kaip susidūriau anksčiau, buvo laikomas medicininiu prietaisu, todėl į rankinio bagažo svorį neįskaičiuojamas.“
Tačiau du „neįtikėtinai nemandagūs“ oro uosto darbuotojai pasvėrė jos daiktus ir pasakė, kad svoris viršija 3 kg ir kad į saloną leidžiama neštis tik du daiktus.
Ji jiems paaiškino, kad įsigijo papildomą vietą, todėl manė, kad nieko tokio, jei mažiau nei 2 kg viršys leistiną svorį, „nes techniškai papildoma sėdynė suteikia dar 7 kg rankinio bagažo“.
Apsipylė ašaromis
Ji sakė, kad darbuotojai su ja nesutiko, todėl ji apsipylė ašaromis. „Akivaizdu, kad nėra jokių išeičių, kaip patenkinti plius dydžio keleivių poreikius“, – sakė ji portalui news.com.au.
Išsiaiškinus situaciją dėl bagažo, Holly teigia, kad lipant į lėktuvą jai buvo išreikštas pasipiktinimas, kad ji „suklaidino sistemą“ ir kad „daugiau niekada neužsisakinėtų papildomos sėdimos vietos“.
Holly įsitikinusi, kad šios situacijos būtų buvę galima išvengti, jei keleivio įlaipinimo kortelėje būtų nurodyta, kad ji įsigijo papildomą sėdimą vietą.
Ji „Instagram“ rašė: „Buvau priversta laukti eilėje ir susirasti savo vietą verkdama. Neįtikėtinai baisu būti apkūniu žmogumi šiame pasaulyje.
Vengiu rodytis viešumoje, jei žinau, kad mano kūno apimtys gali kelti nepatogumų ar tapti komentarų objektu.“
Socialinių tinklų įraše ji taip pat paaiškino, kaip jos svoris veikia jos kasdieninį gyvenimą ir kiek pastangų ji turi įdėti, kad įrodytų kitiems, kad jos svoris nėra problema.
Restoranuose ji teiraujasi platesnių kėdžių, su savimi nešiojasi saugos diržų ilgintuvą ir vengia važiuoti viešuoju transportu, kad neužimtų kieno nors kito vietos.