Moteris nurodė, kad viskas vyko nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio iki šių metų balandžio 23 d.
Gyventojos teigimu, šiuo laikotarpiu ji, būdama Druskininkų savivaldybėje esančiuose namuose, internetu bendravo su būrimo paslaugas teikiančia moterimi. Tuo metu nenustatyti asmenys iš jos apgaulės būdu pasisavino 52 500 eurų.
Parengta pagal Policijos departamento informaciją
Ne pirma apgavystė
Vos prieš kelias dienas Ukmergės rajono policijos komisariatas socialiniame tinkle „Facebook“ taip pat dalijosi galimu sukčiavimu. Įraše gyventojai buvo įspėjami atsargiai elgtis, mat, tokiais atvejais, yra pasitelkiamos manipuliacijos technikos.
„DĖMESIO – GALIMAS SUKČIAVIMAS
Balandžio 22 d. vienas Ukmergės gyventojas sulaukė nerimą keliančio skambučio iš nepažįstamos moters, kuri prisistatė kaip Šiaulių būrėja. Ji teigė, kad po 38 valandų žmogus mirs. Pranešėjas bandė su ja kalbėtis, bet moteris greitai nutraukė pokalbį. Vyras apie įvykį nedelsdamas informavo policiją.
Svarbu žinoti: tai bandymas manipuliuoti žmonių emocijomis, gąsdinti ir taip vėliau išvilioti pinigus ar kitą naudą. Tokie atvejai laikomi psichologinio pobūdžio sukčiavimu.
Ką daryti, jei gaunate panašų skambutį?
- Neatskleiskite jokių asmens duomenų.
- Nebijokite nutraukti pokalbio.
- Užfiksuokite numerį ir informaciją apie skambutį.
- Nedelsdami praneškite policijai numeriu 112.
Būkime budrūs ir perspėkime artimuosius – ypač vyresnio amžiaus žmones.
Pasidalinkite šiuo įrašu – padėkime vieni kitiems apsisaugoti“, – buvo rašoma įraše.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!