Abu vaikus skiria vos 10 mėnesių – dabar jiems penkeri metai. „Pradžia buvo labai sunki. Beveik dvejų metukų mažylė nemokėjo nei kalbėti, nei vaikščioti, nei pati valgyti. Į globos namus ji pateko iš alkoholikų šeimos – apleista ir kone laukinukė.
Atvykusi į mūsų namus mergytė labai daug klykdavo. Kartais net iki alpulio...“ - atvirai pasakoja Šarūnė.
Kaip moteriai sekėsi prisijaukinti mažylę? Ką ji darė ir kaip sugebėjo nepalūžti vienu metu augindama tokius ypatingus vaikus? Šarūnė sutinka, kad ir sūnaus gimimas su triguba 21 chromosoma, ir emociškai traumuotos mažylės atėjimas į šeimą buvo stiprūs lūžiai gyvenime, tačiau ši mama vis tiek trykšta optimizmu, stipria energija ir visus išbandymus priima su šypsena veide.
Visi savo gyvenime esame priėmę kokius nors sprendimus. Bet ar susimąstėme, kuris jų buvo sudėtingiausias priimti? Ir koks gyvenimo lūžis įvyko po to?
Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sunkius sprendimus, kodėl tai tapo svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus?
Visi savo gyvenime esame priėmę kokius nors sprendimus. Bet ar susimąstėme, kuris jų buvo sudėtingiausias arba sunkiausias priimti? Ir koks gyvenimo lūžis įvyko po to, kai galiausiai apsisprendėme?
Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sudėtingiausius sprendimus, kodėl tai tapo tokia svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus?