• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gavęs nepažįstamo anonimo žinutę vyras nustėro – žinutėje atskleista paslaptis apie jo žmoną gali sugriauti jo santuoką ir jis net svarsto apie skyrybas.

Gavęs nepažįstamo anonimo žinutę vyras nustėro – žinutėje atskleista paslaptis apie jo žmoną gali sugriauti jo santuoką ir jis net svarsto apie skyrybas.

REKLAMA

Vos viena žinutė socialiniuose tinkluose gali sugriauti santuoką. Jei iš anonimo gautumėte žinutę, kurioje teigiama, kad jis žino didelę paslaptį apie jūsų partnerį, ar patikėtumėte?

Dauguma mūsų norėtų tikėti, kad mūsų partneriai niekada mūsų neįskaudintų ir neturėtų paslapčių, tačiau tai pasėtų daug abejonių, ar tikrai viską žinome, rašo mirror.co.uk.

Gavęs anonimo žinutę nustėro

Į tokią situaciją pateko vyras, kuriam kažkas parašė žinutę per „TikTok“ išdavė sukrečiantį faktą apie jo paties žmoną. Ir jei tai, kas jam buvo pasakyta, yra tiesa, tai gali lemti skyrybas – apie jas jis jau svarsto.

„Reddit“ paskelbtame įraše vyras paaiškino, kad kai jis perskaitė žinutę, paskyra, iš kurios ji buvo išsiųsta, jau buvo ištrinta, todėl jis nežino, kas ją siuntė.

REKLAMA
REKLAMA

Jis negali matyti naudotojo vardo, o jo paskyroje yra nulis sekėjų ir nulis įrašų, tačiau trijų žodžių žinutė, kurią jam atsiuntė, pasėjo stiprias dvejones dėl santuokos.

REKLAMA

Atsiųstoje žinutėje paprasčiausiai rašoma: „[Jo žmonos vardas] tau neištikima.“

Žinutę gavęs vyras pridūrė: „Paskyra buvo sukurta tik tam, kad atsiųstų man šią žinutę. Jis žinojo mano žmonos vardą, taigi tai kažkas, ką greičiausiai pažįstu, arba kažkas, kas pažįsta ją.

Iki šiol ji man nesuteikė jokios priežasties abejoti jos ištikimybe. Ar turėčiau nekreipti į tai dėmesio? Ar tai gali būti tiesiog bandymas pakenkti?“

REKLAMA
REKLAMA

Savo įrašo komentaruose vyras patikslino, kad neturi galimybės susisiekti su žmogumi, kuris jam siuntė žinutę, ir paprašyti daugiau informacijos. Vis tik teigė svarstantis, ar tai gali tapti pagrindu skyryboms.

Jis teigė, kad vien šis faktas jį suglumino, nes jei tas asmuo „norėjo padėti“, jis būtų atsiuntęs kokį nors įrodymą, kuris suteiktų priežastį abejoti žmonos ištikimybe, užuot atsiuntęs žinutę, kuri nieko neįrodo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentatorių nuomonės išsiskyrė – patarimai, kaip elgtis šioje situacijoje, taip pat. Kai kurie teigė, kad jis neturėtų kaltinti žmonos neturėdamas jokių įrodymų, nes jai bus lengva tai paneigti ir jam greičiausiai teks tiesiog patikėti jos žodžiais.

Vis tik kiti teigė, kad jiems yra tekę atsidurti panašioje situacijoje ir jie sakė, kad tokios žinutės – netikros, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad jos buvo „labai tikros“ ir viskas, kas jose parašyta, buvo tiesa.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų