Dani Sordo užfiksavo greičiausią laiką Portugalijos ralio kvalifikaciniame greičio ruože. Čempionato lyderis Sebastienas Ogieras liko antroje vietoje.
„Citroen“ pilotas praėjusį šeštadienį laimėjo „Fafe“ ralį – laikomą pasiruošimu WRC Portugalijos raliui – ir ketvirtadienį (04-11) toliau demonstravo puikią formą.
D.Sordo buvo septyniomis dešimtosiomis sekundės dalimis greitesnis nei „Volkswagen“ pilotas S.Ogieras ir 1.3 sek. greitesnis už komandos draugą Mikko Hirvoneną.
„Man nelabai patiko šis kelias, tačiau bolide jaučiuosi labai, labai gerai. Esu patenkintas savo laiku“, - teigė D.Sordo.
Gripu sirgęs S.Ogieras buvo priverstas praleisti „Fafe“ ralį. Atsižvelgęs į aplinkybes, jis liko patenkintas antrąja vieta.
Kitas „Volkswagen“ pilotas Jari Matti Latvala liko trečioje vietoje, prieš praėjusių metų Portugalijos ralio nugalėtoją Madsą Ostbergą.

13 Denisas Kuipersas Qatar WRT Ford Fiesta RS WRC +12.2

Kadangi Portugalijos ralio metu lietaus nėra laukiama, teisę pirmam rinktis startinę poziciją įgijęs D.Sordo nusprendė startuoti paskutinis tarp WRC techniką pilotuojančių pilotų - tryliktas. Kiti lenktynininkai pasekė ispano pavyzdžiu, todėl penktadienio greičio ruožų starto tvarka yra atvirkštinė kvalifikacijos rezultatams.
Pirmasis Portugalijos ralio greičio ruožas startuos rytoj (04-12) 11 val. 28 min. Lietuvos laiku.