Vienoje (Austrija) vykstančiame Europos vyrų 3x3 krepšinio čempionate fiasko patyrė Latvijos rinktinė.

Nors latviai į čempionatą atvyko be dviejų ryškiausių žvaigždžių (Naurio Miezio ir Karlio Lasmanio), jie vis tiek buvo aiškūs mačo su Didžiąja Britanija favoritai. Visgi, mūsų kaimynams išvengti sensacingo pralaimėjimo rezultatu 20:21 nepavyko – pergalingą tolimą metimą pataikė Dwayne‘as Lautier-Ogunleye.

Britai į Vieną atvyko kaip žemiausiai reitinguota turnyro komanda. Jie pirmą kartą šalies istorijoje laimėjo mačą Europos 3x3 čempionate. Latviai savo gretose turėjo pusę olimpinės rinktinės narių – Francį Lacį ir Zigmarą Raimo.

Kituose grupės mačuose britai 14:22 pralaimėjo prancūzams, o latviai tiems patiems prancūzams nusileido rezultatu 15:21. Prancūzai tapo grupės nugalėtojais ir kartu su antrą vietą užėmusiais britais žengė į ketvirtfinalį.

Būtent prancūzai tapo Lietuvos rinktinės varžovais ketvirtfinalyje.

Mūsiškiai B grupėje 19:21 nusileido šveicarams ir 17:14 įveikė kroatus. Vėliau paskutiniame grupės mače šveicarai nugalėjo kroatus ir tapo grupės nugalėtojais, o lietuviai į kitą etapą žengė kaip antra grupės komanda.

Ketvirtfinaliai vyks šeštadienį, o pusfinaliai ir finalai – sekmadienį.