žolininkė jolanta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žolininkė jolanta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žolininkė jolanta“.

Žolinininkė Jolanta išdavė aukso vertės augalus: apsaugo nuo ligų, kurių labai bijo lietuviai

Spalis – laikas, kuomet dar galima prisirinkti rudeninių gėrybių ir taip pasiruošti žiemos sezonui. Apie tai, į kokias uogas ir augalų šaknis vertėtų atkreipti dėmesį, papasakojo „Mano žolelės“ tinklaraščio įkūrėja, žolininkė Jolanta. Pasak jos, visos šios uogos ir šaknys – tikri sveikatos ir energijos šaltiniai, kurie gali padėti sustiprinti imunitetą.
2024-10-15

Žolininkė Jolanta išdavė aukso vertės žoleles: apsaugo nuo ligų, kurių labai bijo lietuviai

Vasaros sezono metu keliaujantys automobiliu neretai pastebi pievose žydinčius augalus. Jie ne tik leidžia pasigėrėti savo grožiu bei užuosti malonų žolelių aromatą, bet ir yra naudingi sveikatai. Apie žoleles, dėl kurių verta trumpam padaryti pertrauką kelionės metu ir sustojus jų prisirinkti, papasakojo „Mano žolelės“ tinklaraščio įkūrėja žolininkė Jolanta. Čiobreliai Čiobreliai – pirmoji žolelė, kurią, kaip vertą dėmesio, paminėjo pašnekovė.
2024-07-12

Iš žolininkės lūpų – auksinis natūralus energijos šaltinis: kūną užlies šiluma

„Tamsu? Šalta? Ir dirbti nesinori? Net ir eiti kur nors tingisi, ką jau ten su draugais susitikti... O gal reikia idėjų originalioms, suvalgomoms Kalėdų dovanėlėms? Dalinuosi patirtimi“, – sako tinklaraščio „Mano žolelės“ autorė, žolininkė Jolanta ir atskleidžia „Karštų triufeliukų“ receptą. Ji į šį receptą sudėjo tokį prieskoninių augalų mišinį, kad tuoj pat visą kūną užlieja šiluma. „Patariu valgyti tik vieną per dieną ir pirmoje dienos pusėje.
2020-11-26

Žolininkė Jolanta pasidalino natūralaus skalbiklio receptu: tiks ir šilkui, ir vilnai

„Gebenės lapais skalbiu jau seniai. Ir, tiesa pasakius, esu labai patenkinta, taigi, kitos priemonės kaip ir nereikėjo. Bet, smalsu išbandyti ir kitus augalus su saponinais: kaštoną ir muilažolę/putoklį. Kaštonams dar anksti. Dar jie nekrenta. O muilažolę (saponarija officinalis) bandau dabar. Beje, sako, kad tai puiki priemonė šilkiniams ir vilnoniams skalbiniams“, – rašo tinklaraščio „Mano žolelės“ autorė Jolanta.
2020-08-17
Į viršų