vilniečio kortelė
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniečio kortelė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniečio kortelė“.
Vilniečio korteles nuo šiol bus galima įsigyti ir šiose parduotuvėse: paskelbė sąrašą
„JUDU/Vilniečio korteles viešojo transporto keleiviai jau gali nusipirkti ir pasipildyti daugumoje „AIBĖ“ parduotuvių Vilniuje“. – rašoma SĮ „Susisiekimo paslaugos“ pranešime spaudai.
Šios parduotuvės tampa oficialiu viešojo transporto bilietų platintoju – taip JUDU/Vilniečio kortelių platintojų tinklas išplečiamas dar 12 prekybos vietų.
Pristatyta nauja paslauga Vilniečio kortelėse: šio funkcionalumo vilniečiai laukė seniai
SĮ „Susisiekimo paslaugos“ praneša, jog pagaliau bus galima susigrąžinti JUDU / Vilniečio kortelės e. piniginėje esančias lėšas. Iki šiol tai nebuvo galima padaryti.
„Klientų patogumui pristatome naują funkcionalumą, leidžiantį dar greičiau ir paprasčiau susigrąžinti JUDU / Vilniečio kortelės e. piniginėje esančias lėšas. Taip pat šiuo įrankiu galės pasinaudoti ir tie, kurie bilietą įsigijo, bet dėl vienų ar kitų priežasčių nepanaudojo“, – rašoma pranešime.
Vilniuje nelieka galimybės pildyti JUDU / Vilniečio kortelėse esančios e. piniginės
Nuo sekmadienio Vilniuje nebeliks galimybės pildyti JUDU / Vilniečio kortelėse esančios e. piniginės – į ją buvo galima pasipildytą norimą pinigų sumą, o vėliau važiuojant rinktis tam tikros trukmės kelionės bilietus.
Pavyzdžiui, pasipildęs e. piniginę 5 eurų suma, keleivis komposteryje galėjo rinktis: ar jam žymėti 30 minučių ar 90 minučių elektroninį bilietą.
„Klientų turimos lėšos nedings – jas bus galima išnaudoti per 3 metus“, – feisbuke skelbia JUDU Susisiekimo paslaugos.
Sutriko Vilniečio kortelės veikla
Keliaujantiems viešuoju transportu Vilniuje iškilo rimta kliūtis. Kaip antradienio rytą pranešime spaudai informavo Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“, šįryt laikinai sutriko Vilniečio kortelės veikla. „Vilniečiai negali papildyti savo kortelių įprastose viešojo transporto bilietų platinimo vietose ir įmonės klientų aptarnavimo centruose“, - informuojama pranešime spaudai. SĮ „Susisiekimo paslaugos“ specialistai aiškinasi galimas sutrikimų priežastis.
Senjorų bilietai įvedus eurą galios kaip įprastai
Senjorai, turintys galiojančius 12 mėnesių (365 dienų) autobusų ir troleibusų bilietus, ir nuo sausio 1 d. galės ramiai jais naudotis. Visi įsigyti bilietai išliks Vilniečio kortelėje iki tol kol jie nebus išnaudoti, o naują bilietą bus galima įsigyti už 2,90 Eur (10 Lt). Pasitikrinti, koks turimų bilietų likutis, ar bilietas aktyvintas ir kiek laiko galioja, galima kaskart įlipus į viešojo transporto priemonę ir Vilniečio kortele palietus geltonąjį komposterį.
Kaip Vilnius mėgina tapti išmanus: kas mieste greitai taps istorija
Koks Vilnius galėtų būti ateityje? Ir ar jis pakankamai išmanus? Tokį klausimą penktadienį nusprendė pagvildenti Vilniaus miesto tarybos atstovė tarptautinėje konferencijoje „Login 2014“. „Ateities miestai – kur technologijos palengvina gyvenimą, kur gyvenimas yra efektyvus ir taupantis kaštus“, - taip apie ateities miestų galimybes ir perspektyvas kalbėjo Vilniaus miesto tarybos narė Indrė Jakaitytė. I.Jakaitytės manymu, Vilnių, kaip išmanų miestą, galima pristatyti per interneto svetainę www.
Vilniečio kortelę jau galima papildyti Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose
Vilniečio kortelę nuo šiol galima įsigyti bei papildyti visuose sostinės paštuose. Kortelę papildyti taip pat bus galima ir visuose Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuose. Taip sostinės viešojo transporto elektroninio bilieto platinimo vietų skaičius išplėstas dar 87 naujomis prekybos vietomis – nuo 162 iki 249. „Nuolat siekiame, kad Vilniečio kortelė būtų prieinama kiekvienam vilniečiui ir miesto svečiui.
Vilniečio kortelę galima įsigyti ir paštuose
Vilniaus miesto viešojo transporto elektroninį bilietą – Vilniečio kortelę – nuo šiol galima įsigyti ir papildyti visuose Vilniaus miesto paštuose. „Vienas iš pagrindinių Lietuvos pašto tikslų yra tapti vieta, kur gyventojai galėtų naudotis kasdienėmis paslaugomis. Džiugu, jog nuo šiol vilniečiai paštą galės atrasti ir kaip viešojo transporto elektroninių bilietų pardavimo kanalą“, – sakė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.
Abonentinis Vilnius ant ratų
Vilnieti, tinklaraštininkas praranda kantrybę Savivaldybės pardavimų skyriaus darbuotojai - Jūs esate genijai. Jūs pirmieji sugebėjote savo siūlomas transporto paslaugas internetu parduoti brangiau, negu įprastuose prekybos taškuose. Įsigydamas internetu du bilietus ne tik sumokėjau 4,40 lt SĮ SP, bet ir Swedbankui 0,80 lt už pavedimą. Tai buvo tas nuostabus jausmas, kai supranti, kad tau ką tik žuvimi užvožė per veidą.
Vilniečio kortelė – praktiniai patarimai
Nors elektroninis bilietas sostinės viešajame transporte galioja jau nuo praėjusių metų rugpjūčio 15-osios, keleiviams vis dar kyla klausimų, kaip juo naudotis. Pardavimo vietose nelikus popierinių važiavimo bilietų, vilniečiai pratinasi aktyviau naudotis 30 ar 60 minučių galiojančiais bilietais. Šįkart pabandysime atsakyti į keletą dažniausiai sostinės viešojo transporto keleivių užduodamų klausimų apie Vilniečio kortelę bei naudojimosi ja būdus.
REKLAMA
REKLAMA
Vilniečio kortelės problemos: sistemos rengėjų aplaidumas ar sunkiai įveikiami vartotojų įpročiai?
Pirmadienį, balandžio 2 d., viešojoje erdvėje kilo triukšmas dėl Vilniečio kortelės funkcionavimo nesklandumų − pusantros valandos dėl serverio sutrikimų keleiviai negalėjo pasipildyti e. bilietų. Nors sutrikimai buvo pašalinti šiek tiek po 10 val., ypatingo dėmesio sistemos darbo nesklandumai susilaukė dėl sutapusių aplinkybių, mat nuo vakar Vilniuje nebeprekiaujama viešojo transporto vienkartiniais popieriniais bilietais.
Vilniečio kortelė jau veikia be sutrikimų
Vilniečio kortelė jau veikia be sutrikimų – pusantros valandos trukę serverio sutrikimai, dėl kurių keleiviai negalėjo pasipildyti e.bilietų, jau visiškai pašalinti. „Atsiprašome keleivių, kurie šį rytą patyrė nemalonumų. Dėjome visas pastangas, kad techniniai serverio nesklandumai būtų kuo greičiau pašalinti ir visi keleiviai viešuoju transportu galėtų važiuoti be jokių sutrikimų“, – sakė SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Elektroninių paslaugų skyriaus vadovas Mindaugas Žironas.
„Vilniečio kortelę“ bus galima pasipildyti ir MAXIMA parduotuvėse
"Vilniečio kortelėmis" šiuo metu jau prekiaujama ir jos pildomos visuose Vilniaus MAXIMA XX ir MAXIMA XXX parduotuvių informacijos skyriuose. Planuojama, kad per artimiausius keturis mėnesius ši paslauga bus teikiama ir "Maxima" tinklo prekybos kasose. Tikimasi, kad "Vilniečio kortelės" prekybos tinklas bus išplėstas dar 500 naujų prekybos vietų. "Pirmą kartą Vilniuje įsigyti viešojo transporto bilietus bus galima ne tik spaudos kioskuose ar perkant iš vairuotojų, bet ir kitose prekybos vietose.
Skaitytojo naujiena: neveikianti „Vilniečio kortelės“ sistema – ne pasiteisinimas važiuoti „zuikiu“
Prieš kelis mėnesius sostinės transporto sistemoje startavusi „Vilniečio kortelė“ neapsieina be nesklandumų. Iki šiol kartas nuo karto kortelės sistema stringa, o vartotojai piktinasi negalėdami pasipildyti nuolatinio bilieto. Šią savaitę su tokia problema susidūrę vartotojai tvirtina, kad negalėjo įsigyti net ir vienkartinių važaiavimo bilietų, nes jų „Lietuvos spaudos kioskuose“ tiesiog nebuvo. Balsas.
Vilniuje siūloma dar pratęsti vienkartinių bilietų galiojimą
Vilniaus miesto taryba trečiadienio posėdyje planuoja pratęsti vienkartinių bilietų įsigijimo laiką dar trims mėnesiams - iki kovo 31 d. Be to, juos, pagal svarstomą Tarybos projektą, bus galima išnaudoti dar per šešis mėnesius - iki birželio 30 d. Anksčiau skelbta, kad vienkartiniai bilietėliai galios iki sausio 1 dienos. Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad vienkartinių popierinių bilietų kainos nesikeis, jos išliks be nuolaidos 2 Lt (taikant 50 proc.
Siūloma pratęsti popierinių bilietų galiojimą
Ar iki Naujųjų metų galiojantys popieriniai autobusų ir troleibusų vienkartiniai važiavimo bilietai galės galioti dar pusę metų, sostinės savivaldybės tarybą svarstys artimiausiu metu, praneša naujienų portalas delfi „Delfi“. „Atsižvelgę į vilniečių prašymus, kad jie turėtų daugiau laiko išmokti naudotis Vilniečio kortele, nusprendėme artimiausiame tarybos posėdyje, gruodžio 12-ą, teikti siūlymą, kad vienkartinių bilietų pardavimas būtų pratęstas 3 mėnesiams, t.y. iki kovo 31 d. Bilietus bus gal...
Vilniečio kortelė: vieni pripažįsta trikdžius, kiti giriasi pardavimais
Kuriozai su naująja Vilniaus miesto viešojo transporto sistema, akivaizdu, nesibaigia. Penktadienio popietę Balsas.lt redakciją pasiekė susirūpinusio skaitytojo laiškas. Vyras piktinosi, kad jam nepavyko įsigyti naujosios Vilniečio kortelės, maža to, „Lietuvos spaudos“ kiosko pardavėja atsisakė papildyti ir turimą senąjį elektroninį bilietą.
Papildyti neįmanoma
„Neveikia sistema. Niekuo negalime padėti“, – tokį atsakymą išgirdo Balsas.lt skaitytojas.
Vilniečiai raginami pasikeisti korteles
Siekiant išvengti eilių bilietų platinimo vietose rugsėjo pirmosiomis dienomis, nutarta senąsias elektroninio bilieto korteles, kuriose yra mėnesio bilietas rugpjūčiui, jau dabar keisti į naująsias Vilniečio korteles. Keleiviai, keičiantys kortelę su bilietu rugpjūčiui ir papildę naująją kortelę 30 dienų bilietu, gali bilieto neaktyvinti iki rugsėjo 1 dienos.
„Dažniausiai keleiviai bilietą naujam mėnesiui perka paskutinėmis dienomis.
Iš „Vilniečio kortelės“ dingusius pinigus žadama sugrąžinti
Nauja Vilniaus viešojo transporto sistema vis dar kelia nepatogumų keleiviams. Sudėtingai veikiančios informacinės sistemos rezultatas – iš „Vilniečio kortelės“ keleivio pinigai dingo nepasiekus kelionės tikslo.
„Vilniečio kortelė“ buvo papildyta 15 litų suma – pagal naują sistemą – šešiais pusvalandiniais bilietais.
„Atpigęs“ Vilniaus viešasis transportas, arba 2+2=5
Tai štai pagaliau sulaukėme kai kas nors ėmė ir atpigo.
Straipsnis iš Skirmanto Tumelio tinklaraščio „Vieno Tėvo įspūdžiai“.
Aš čia jau gyriausi, kaip vaikštau į darbą pėsčiomis ir kaip tai yra naudinga tiek sveikatai tiek mintims. Į darbą eiti patogu – nuo kalniuko, bet va užtai atgal, po darbo dienos ne visada drįstu ir važiuoju autobusu 3–4 stoteles.
Dabar, kai vyresnysis eina į darželį, planuoju autobusu važiuoti į darželį bei darbą ir grįžti taip pat.
Ekspertai: keleiviams e. sistemos žala turi būti kompensuota
Vartotojų teisių apsaugos tarnybos specialistų teigimu, keleivių patirta žala dėl turėjusios startuoti, bet sklandžiai neveikusios viešojo transporto e. bilietų sistemos turi būti kompensuota.
Vilniaus miesto savivaldybei pakeitus viešojo transporto bilietų rūšis, keleiviai nuo trečiadienio iki savaitgalio tik kai galėjo įsigyti „Vilniečio korteles“ ar e. bilietais pasipildyti senojo tipo e. korteles.
Vilniuje kyla protesto banga prieš stringančią naujo e. bilieto sistemą (papildyta 16.13)
Vilniuje didžioji dalis besinaudojančių viešuoju transportu vis dar negali pasikeisti senojo pavyzdžio e. bilietų į naująsias Vilniečio korteles bei pasipildyti mėnesiniu bilietu senųjų, jei to nepadarė iki rugpjūčio 15 dienos. Taigi vienintelė išeitis – pirkti vienkartinius bilietus. Kioskuose jie parduodami senąja kaina – bilietas be nuolaidos kainuoja 2 litus, su nuolaida – 1 litą.
Kioskuose sutrikusi e. bilieto prekyba, galima įsigyti popierinių bilietų (apklausa)
Nors, kaip skelbė Vilniaus miesto savivaldybė, nuo trečiadienio turėjo pradėti veikti nauja elektroninio bilieto sistema, „Lietuvos spaudos“ atstovas Nerijus Orvidas patvirtino, kad ketvirtadienio rytą buvo prarastas ryšys su „Susisiekimo paslaugų“ serveriu ir šiuo metu yra atkurtas tik iš dalies. Tai reiškia, kad dauguma klientų negali pasikeisti senųjų e. bilietų į naująsias Vilniečio korteles ir jas papildyti.
„Vilniečio kortelė“ – ne visiems norintiems
Nuo trečiadienio sostinėje pradėjo veikti nauja elektroninių bilietų sistema – senąjį elektroninį bilietą pakeitė „Vilniečio kortelė“. Tačiau pirmąją dieną ne visuose spaudos kioskuose buvo galima ją įsigyti.
Programinę įrangą atnaujino ir jau nuo ryto naujuosius elektroninius bilietus platino daugiau kaip pusė spaudos kioskų. Likusiems, kuriuose kol kas nėra galimybės įsigyti naujųjų bilietų rūšių, leista platinti popierinius bilietus.
Kaip Vilniuje veiks elektroninio bilieto sistema?
Trečiadienio rytas vilniečius pasitiks kitokia viešojo transporto važiavimo sistema. Iki šiol galiojusią e. bilieto kortelę keičia Vilniečio kortelė. Ją pasikeisti bus galima nemokamai spaudos kioskuose iki šių metų pabaigos. Neturintiems senosios kortelės naujoji kainuos 4 litus.
Vilniečio kortelę bus galima papildyti keleto rūšių skirtingais bilietais. 30 dienų mėnesinis bilietas kainuos 100 litų, studentams – 20 litų, pensininkams 50 litų.
Nauja važiavimo viešuoju transportu tvarka
Sostinėje rugpjūčio 15 dieną pradės veikti naujoji elektroninių bilietų sistema, todėl senosios e. bilieto kortelės nemokamai bus keičiamos naujomis Vilniečio kortelėmis. Naująją kortelę bus galima papildyti norima pinigų suma arba pasirinktais elektroniniais bilietais.
Kortelėje esančius pinigus bus galima panaudoti perkant 30 arba 60 minučių bilietą sostinės viešajame transporte. Tam reikės kortele paliesti geltonąjį komposterį ir pasirinkti norimą bilieto rūšį.
Kioskuose, pritrūkus popierinių bilietų, žadamas jų pildymas
Likus vos vienai dienai iki naujosios vilniečio transporto kortelės įvedimo, dalis viešojo transporto naudotojų plūstelėjo į spaudos kioskus paskutinių popierinių bilietų.
Dalyje kioskų jų pritrūkta, todėl Vilniaus miesto savivaldybė informavo, kad trūkstamas vienkartinių bilietų kiekis jau pasiekė dalį sostinės kioskų, likusius pasieks per 2 valandas.
„Į sostinės spaudos kioskus, kuriuose mažėja vienkartinių bilietų atsargos, papildomi bilietai bus atvežti per artimiausias kelias valandas.