veiksniai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „veiksniai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „veiksniai“.
Atskleidė, ar tikrai bėgant metams keičiasi vyrų pasididžiavimo dydis
Medicinos ekspertas atsakė į klausimą, kuris kankina daugumą vyrų: ar jūsų pasididžiavimas iš tikrųjų gali sumažėti bėgant metams? Žinoma, pasaulyje yra svarbesnių dalykų, dėl kurių reikėtų nerimauti, bet tai, matyt, nesutrukdė vyrams pernelyg ilgai nerimauti dėl savo vyriškumo.
Nors techniškai neįmanoma, kad varpos smarkiai sumažėtų, pasirodo, yra daugybė įvairių veiksnių, kurie gali paveikti vyro pasididžiavimo dydį erekcijos metu.
Atskleidė auksinius patarimus, kaip mesti rūkyti: padės daugeliui
Lapkričio 16-ąją minėsime Tarptautinę nerūkymo dieną, o jai artėjant, psichiatras Adomas Bieliauskas pasakoja, kokią žalą ši priklausomybė daro sveikatai bei atskleidžia efektyviausius rūkymo metimo būdus.
A. Bieliauskas sako, kad rūkymas labai neigiamai veikia sveikatą: sutrumpina gyvenimo trukmę maždaug apie dešimt ar daugiau metų.
„Visgi rūkantys žmonės neišsigąsta, kad gali numirti 10 ar daugiau metų anksčiau nei nerūkantys.
Išvenkite kraujo krešulių: pasakė, kaip jiems užkirsti kelią laiku
Iš savo susiformavimo vietos pajudėjęs kraujo krešulys vadinamas embolija, o į smegenis patekusi embolija gali sukelti insultą. Kokie faktoriai padidina tokią riziką?
Dr. Leisa Bailey aiškina, kad kai kraujo krešulys patenka į tam tikras svarbias kūno dalis, tai gali būti laikoma mirtina būkle. Vienas svarbus embolijos rizikos faktorius yra ilgas sėdėjimas.
Jei žmogus daugelį valandų per dieną sėdi toje pačioje pozicijoje, tai gali būti labai pavojinga sveikatai.
Menopauzė: štai, kokie ženklai ją atskleidžia
Menopauzė (klimaksas) – tai moters gyvenimo tarpsnis, kai kiaušidės nustoja gaminti moteriškuosius lytinius hormonus estrogenus, išnyksta kiaušidžių hormoninė funkcija, baigiasi mėnesinės. Menopauzė diagnozuojama tuomet, kai mėnesinių nebūna 12 mėnesių iš eilės, o kitų patologinių jų nebuvimo priežasčių nenustatoma.
Tiesa, pokyčiai vyksta palaipsniui, o ne iš karto, todėl laikotarpis, kai pasireiškia pirmieji vis labiau išsenkančios kiaušidžių funkcijos požymiai, vadinamas premenopauze.
Ši liga kasmet smogia 2 mln. žmonių: ištinka staiga, dažniausiai be jokių simptomų
Nuostatą „Aš per jaunas insultui“ reikėtų pamiršti – kasmet pasaulyje insultą patiria apie 2 milijonai darbingo, 18–50 m. amžiaus žmonių ir šis skaičius nuolat didėja.
Pasak gydytojų, dėl šios nerimą keliančios statistikos reikėtų kaltinti įtemptą ir nepavyzdingą gyvenimo būdą. Be to, neretai žmonės pasirenka moksliškai neįrodytas ar net organizmui žalingas prevencines priemones, rašoma pranešime spaudai.
Šį vitaminą vartokite kasdien: apsaugo net nuo silpnaprotystės
Nejaugi gyventi ilgai ir laimingai galima ne tik pasakose? Klaipėdos universiteto lektorė medicinos mokslų daktarė ir šeimos gydytoja Lolita Rapolienė žino receptą, kaip tai pasiekti realiame gyvenime, ir juo dalijasi. – Atminties susilpnėjimas, išsiblaškymas, nesugebėjimas susikaupti – tai senatvės požymiai. Ar jie neišvengiamai būdingi kiekvienam senjorui? – Pažintinių funkcijų prastėjimas yra viena pagrindinių vyresnio amžiaus žmonių negalios priežasčių.
STT mato korupcijos rizikos veiksnių Vilniuje parenkant daugiabučių administratorius
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) įžvelgia korupcijos veiksnių Vilniaus miesto savivaldybei organizuojant fizinių ir juridinių asmenų, pretenduojančių teikti daugiabučių namų administravimo paslaugas, atranką, vykdant kontrolę.
Apklausa: įmonės finansus sieja su išorės veiksniais
Verslininkai įmonių finansinę situaciją vis dar yra linkę susieti su išorės veiksniais. Tačiau daugėja tokių, kurie finansinėms problemoms pirmiausia priežasčių ieško vidiniuose įmonės procesuose bei priimamuose sprendimuose. Šias tendencijas atskleidžia „Danske Bank“ užsakymu atlikta įmonių savininkų ir vadovų apklausa. Per metus reikšmingai – nuo 9,9 proc. iki 17,9 proc. – daugėjo verslininkų, apyvartinį kapitalą siejančių su gebėjimu planuoti ir jį kryptingai valdyti.
Ko reikia gerai interneto svetainei?
Nuo pat atsiradimo dešimtojo dešimtmečio pradžioje, internetas palaipsniui gaudavo vis daugiau visuomenės bei žiniasklaidos dėmesio. llgainiui internetas taip paplito, jog patys sau tapome įkaitais ir dabar esame priklausomi nuo jo. Čia bendraujame, dirbame, ilsimės ir juokiamės!
Kiekvienas savo gerbiantis verslas turi savo internetinį tinklalapį, o kiekvienas save gerbiantis XXI a. vartotojas naudojasi elektroniniu paštu.
Klimato kaita: kaip vertinti prognozes?
Šiuo metu žmonija susirūpinusi klimato šilimu, stebimu pastaraisiais dešimtmečiais. Šis akivaizdus reiškinys imamas sieti su kitais jau ne tokiais akivaizdžiais reiškiniais, kaip žemės drebėjimų dažnėjimas, ugnikalnių aktyvėjimas, vėjų, liūčių ir potvynių stiprėjimas, taip pat ir pasaulio pabaigos idėja. Tačiau net ir sinoptikai nesiima numatyti orų daugiau kaip penkioms dienoms, o ką jau kalbėti apie žemėdrebas ir ugnikalnius, kurie susiję su reiškiniais, trunkančiais milijonus metų.
REKLAMA
REKLAMA
TOP 11: veiksniai, lemiantys nutukimą
Patys naujausi duomenys rodo, kad 34 proc. Amerikos gyventojų yra nutukę. Per pastaruosius 30 metų tokių žmonių skaičius padidėjo visu 100 procentų. Vis dėlto, žmonės dažnai nežino tikrųjų priežasčių, lemiančių jų kūno svorio augimą.
Charles L. Baum ir Shun-YiChou atliko tyrimą apie socialines ir ekonomines priežastis, lemiančias žmonijos nutukimą. Jie atsižvelgė į tokius veiksnius kaip rasė, socialinė klasė ir užimtumas.
Pramonininkai: ryškaus atlyginimų didėjimo prognozuoti dar negalime
Statistikos departamento duomenimis, antrąjį 2011 m. ketvirtį, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, vidutinis mėnesinis darbo užmokestis Lietuvoje padidėjo 2,5%. Atlyginimai viešajame sektoriuje ūgtelėjo 3%, o privačiame sektoriuje – 2,6%.
Per metus darbo užmokestis padidėjo visuose ūkio sektoriuose, išskyrus vandens tiekimą ir nuotekų valymą (-1,2%) bei meninę, pramoginę ir poilsio organizavimo veiklą (-0,3%).
„Tokios tendencijos rodo, kad tvirtėjantis šalies ūkio atsigavi...
Europos šalių vairuotojai vairuoja rizikingai
„Goodyear Dunlop“ atlikta apklausa atskleidė, kaip skiriasi Europos vairuotojų įpročiai kelyje. Skirtingų šalių vairuotojai nevienodai suvokia kelionės saugumą ir, nors numano apie saugumą lemiančius veiksnius, ne visi vairuotojai vienodai jų paiso.
Dauguma europiečių pripažino alkoholį stipriausiu rizikos veiksniu kelyje, tačiau tai ne visus sustabdo. Pavyzdžiui, net pusė apklausoje dalyvavusių Belgijos vairuotojų prisipažino linkę vairuoti automobilį po kelių taurių alkoholio.
Kas mus skatina įsimylėti?
1 veiksnys − atvirumas
Jei esate atviri ir norite bendrauti, jūsų dėmesio objektas veikiausiai atsakys tuo pačiu. Tokia jau žmogaus prigimtis: tiek už atvirumą, tiek už slapumą paprastai atsimokame tuo pačiu, todėl visos legendos apie „moterį mįslę“ ir kitas moteriškas gudrybes iš tiesų yra tik legendos. Žinoma, pirmam sutiktajam iškloti visas savo paslaptis neverta, perdėtas atvirumas taip pat gali išgąsdinti.