tikėti
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tikėti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tikėti“.
35 melagingi faktai, kuriais turėtume nustoti tikėti (III)
Tęsinys 25. Stručiai neslepia galvos smėlyje, jei juos kas nors išgąsdina. Tiesą sakant, jie griūna ant žemės ir apsimeta negyvi.
26. Vasarą Šiaurės pusrutulis tikrai nėra arčiau Saulės. Tuomet yra šilčiau, nes pusrutulis būna pasviręs į Saulę.
27. Deimantai iš tikrųjų nėra suspausta anglis. Jie suspaudžiami ir kaitinami apie 145 km gylyje, o tuo tarpu anglis randama apie 3 km gylyje.
28. Organinis maistas nėra visiškai be pesticidų.
29. Katės ir šunys nemato pilkų pustonių.
35 melagingi faktai, kuriais turėtume nustoti tikėti (II)
Tęsinys 13. Pirštų sąnarių laužymas tikrai nesukels artrito. Galimybė susirgti artritu didėja dėl amžiaus, nutukimo, genų.
14. Toli gražu ne visi, turintys Tureto sindromą, keikiasi. Tai daro tik nedidelė dalis. Jiems būdingesni kiti nevalingai leidžiami garsai arba judesiai.
15. Jei skusite plaukus, jie dėl to tikrai netaps storesni. Plaukai gal ir atrodo stambesni, bet tik dėl šviežiai nuskustų galiukų.
16. Išmestas iš „Empire State Building“ pastato pensas tikrai jūsų neužmuštų.
Talismanai mokyklinukams
Kaip padėti savo vaikams ir kokie talismanai juos gali apsaugoti?
Jei kabinsite talismaną savo mokyklinukui ant telefono arba ant kuprinės, puikiai tiks papūga arba arkliukas. Kalbantis paukštis padės rasti teisingus atsakymus į mokytojų užduodamus klausimus ir padės bendrauti su savo bendraklasiais. Apskritai plunksnuotoji tauškutė yra atsakinga už oratoriškus gebėjimus, todėl papūgėlė ypatingai reikalinga tiems, kurie pasirinko aktorinį ar literatūros būrelį ar papildomas pamokas.
Idėjomis tikėti verta?
Pirmiausia įsivaizduokime situaciją prieš kokius penkiasdešimt metų. Mobilieji telefonai, internetas, visas verslas internete, skaitmeniniai fotoaparatai, kameros, LCD televizoriai ir daugelis kitų dabar plačiai naudojamų dalykų galėjo būti tik kažkieno galvoje, o gal net ir ten tuo laiku nebuvo. Visi šie atradimai atsirado dėl vienos paprastos priežasties – kažkas nepatikėjo, kad tai neįmanoma.
Prietarai ir jų slapta jėga
Tikėti ar netikėti prietarais? Net jei jie – tik pajuokavimai, kartais įsiklausyti verta. Ypač jei taip pataria tavo vidinis balsas! Jei juoda katė perbėgo kelią – nesiseks.
Penktadienį vakare nesijuok, nes šeštadienio rytą verksi.
Nesėdėk ant stalo – diena baigsis blogai.
Nenešk šiukšlių vakare – išneši iš namų pinigus.
Neskolink pinigų po saulėlydžio – jų neatgausi.
Jei sutiksi nėščią moterį – lydės sėkmė.
Nevalgyk nuo peilio – turėsi piktą anytą.
Prietarai nėščiosioms ir kūdikiams: tikėti ar ne?
Nėštumas – ypatingas laikotarpis moters gyvenime. Daugelis mūsų tuomet tampa įtarios ir imlios įspūdžiams. Mes dažnai esame linkusios tikėti, atrodytų, absurdiškiausiais dalykais. Mūsų sąmonė lyg kimba už tų blogybių, kurios galėtų nutikti su mumis arba mūsų mažyliu. O veltui! Juk tai, kas „veikia“ arba „neveikia“ vieni ar kiti prietarai, priklauso išskirtinai nuo mūsų, nuo to, kaip yra nusiteikusi mūsų pasąmonė – taip mano psichologai.
Afrodiziakai: tiesa ar mitas?
Afrodiziakas yra valgis, gėrimas, vaistas, kvapas ar kitas įrankis, kuris, anot propaguotojų, sužadina ar padidina seksualinį geismą, libido, bei pagerina seksualinius santykius. Pavadintų Afroditės - Graikų meilės ir grožio deivės - vardu, tariamų seksualinių stimuliatorių poveikis yra paremtas ne moksliškai, o specialiais potyriais, pagerinančiais seksualinę potenciją. Šiuo metu nėra jokių moksliškai žinomų receptinių vaistų, kurie iš tiesų padidina seksualinį geismą.
Kai baimė sukausto rankas ir kojas
Pasak psichologų, baimė - visiškai normalus jausmas, padedantis žmogui apsisaugoti. Tačiau paradoksalu, kad daugelis bijo baimės, esančios vienu iš 4 adekvačių jausmų (pyktis, liūdesys, džiaugsmas, baimė), kurių trys įvardijami kaip negatyvūs. Iš tikrųjų visi jausmai žmogui reikalingi ir jam padeda. Jei žmogus nebijotų, dažniau rizikuotų, keldamas grėsmę savo gyvybei.
TOP 10 keisčiausių prietarų
Kad ir kokie būtų išsilavinę ir protingi šių laikų žmonės, tiesa ta, kad kasdieniame gyvenime be prietarų vis dėlto neapsieinama. Štai keletas pačių įdomiausių ir keisčiausių.
Jeigu nešiositė su savimi gilių, išliksite jauni. Galite pamiršti jauninamuosius kremus. Nuo seno britės, norinčios išsaugoti savo grožį ir jaunystę, kišenėje nešiodavosi gilių. Manyta, kad taip ąžuolas perduoda žmogui savo jėgas ir padeda atsikratyti ligų.
Ketinate susilaukti vaikų – nevalgykite salotų.
Pirštų ilgis išduoda Tavo ligas
Medikai teigia, kad rankos pirštų santykis gali atskleisti žmogaus polinkį į tam tikras ligas. Svonsio universiteto (Jungtinė Karalystė) biologijos profesorius Johnas Menningas neseniai išleido monografiją apie diagnostiką remiantis žmogaus pirštų ilgiu.
Mokslininko teigimu, skirtingas bevardžio ir rodomojo piršto santykis indikuoja skirtingas ligas.
REKLAMA
REKLAMA
Apie ką kalba sapnai?
Jie gali būti traktuojami kaip mūsų patirties komentarai arba priminti dalykus, su kuriais vengiame susidurti. Jie tarsi stengiasi priminti apie pasąmonėje slypinčią problemą, kurią turime kaip nors išspręsti. Pateikite sau penkis klausimus, jie padės suprasti, ką sapnas stengiasi jums pasakyti. 1. Ar pažįstu žmones, kuriuos sapnuoju? Jei sapne pasirodo artimas žmogus, prasminga būtų pasvarstyti - gal sapnas nori pasakyti ką nors apie jūsų tarpusavio santykius.
Žiedo magija
Senovėje buvo tikima, kad bet koks mazgas įrištas rūbuose, plaukuose apsaugo žmogų nuo blogio. Apsibrėžus aplink save žiedo formos apskritimą, buvo galima apsisaugoti nuo piktųjų dvasių, kurios nedrįsdavo peržengti šios ribos. Senovėje mūsų protėviai vertino apskritą žiedą – šiandieninį ištikimybės ir santuokos simbolį – pirmiausia, kaip apsaugos ženklą.
Kad nuvytų nuo naujagimio ligas, jį maudant į vandenį įmerkdavo sidabrinį žiedą, o migdant kūdikį – padėdavo žiedą po pagalve.
Įspūdžiai TS-LKD sąskrydžiui pasibaigus. P. Saudargas: Pergalės dvasia sąskrydyje
Rugpjūčio 22-24 d. Obuolių saloje (Molėtų rajone, Žalvarių kaime) vyko TS – LKD partijos vasaros sąskrydis Vasaros sąskrydžiai - tai reiškinys, kai arčiau gamtos pašurmuliuoti suskrenda bendražygių būrys. Kai dušą pakeičia natūralus vandens telkinys, greito maisto kavinę – kaimyninės palapinės vaišės, darbingą individualizmą – ugningas bendruomeniškumas.