slate
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „slate“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „slate“.
Naujoji feisbuko politika: grupės išsislapstė, baiminamasi sankcijų
Pastarosiomis dienomis įvairiose „Facebook“ grupėse galėjo išvysti neįprastą sujudimą: dešimtys jų paskelbė, kad keičiamas privatumo lygis. Vartotojai yra perspėjami dėl feisbuke pradėtos nulinės tolerancijos politikos bet kokiems negatyvumą skatinantiems įrašams.
Ką daryti su Krymu? Nieko
Pasauliui vis dar sprendžiant sudėtingą Krymo ir Ukrainos ateities klausimą, Vakarų ir Lietuvos žiniasklaidoje dominuojant antirusiškoms nuotaikoms, o Rusijos – propagandiniams paistalams, pateikiame kiek kitokią publikaciją. Čikagos universiteto teisės profesorius Ericas Posneris savo straipsnyje kviečia realiau pažvelgti į Ukrainos padėtį.
Niujorko meras pradėjo maitinimo krūtimi kampaniją
Niujorkiečių sveikata besirūpinantis miesto meras Michaelas Bloombergas, jau uždraudęs rūkymą viešose vietose ir limonadą dideliuose buteliuose, pradėjo kampaniją, skatinančią motinas žindyti. Kaip praneša „New York Post“, nuo šių metų rugsėjo daugumoje Niujorko ligoninių bus žymiai sumažintas buteliukų skaičius, o motinos bus drąsinamos maitinti krūtimi.
Ar „Skype“ jau atrakino slaptas duris šnipinėtojams?
Bendrovė „Microsoft“, vykdydama naujus elektroninio sekimo įstatymus, gali suteikti techninę galimybę specialiosioms tarnyboms sekti įtariamų asmenų bendravimą „Skype“ tinkle.
Išskirtys: kodėl tik išrinktieji pagauna laimės paukštę? (2)
„Prestižinės teisininkų firmos ieškojo studentų, kurie būtų kilę iš „tinkamos“ socialinės aplinkos“, – Ervinas Smigelis.
Džo Flomas yra paskutinis gyvas „vardinis“ teisinių paslaugų įmonės „Skadden, Arps, Slate, Meagher and Flom“ partneris. Jis žemas ir šiek tiek susikūprinęs. Turi stambią galvą ir eidamas šiek tiek krypuoja.
Flomas užaugo Didžiosios depresijos metais Bruklino Borou parko kvartale. Jo tėvai buvo imigrantai žydai iš Rytų Europos.
Su „Gulago archipelagu“ lyginama knyga pasirodė ir Lietuvoje
Anne Applebaum (En Eplbaum, g. 1964), amerikietė publicistė (šiuo metu dirba „Washington Post“ ir „Slate“), savo darbuose Vakarų skaitytoją supažindina su Lietuvos ir kitų Rytų bei Vidurio Europos tautų istorine patirtimi.
Stambiausi JAV laikraščiai atsidūrė ties bankroto slenksčiu
Finansų krizė meta naują iššūkį Jungtinių Valstijų laikraščių pramonei, kuri ir taip priversta grumtis dėl išlikimo interneto epochoje. Tuo tarpu Europos žiniasklaidos pramonei krizė beveik neatsilieps, pirmiausia dėl europiečių skaitymo tradicijų, rašo verslo portalas VFM.ru.
Per pastaruosius dvejus metus Jungtinėse Valstijose bankrutavo apie 40 laikraščių, pranešė „New Yrk Times“ direktorė Jill Abramson.
Ilga sadistiškų CŽV kankinimų istorija (I)
XX amžiuje buvo praktikuojamos dvi pagrindinės modernaus „švaraus kankinimo“, kuris nepalieka ant kankinamojo kūno jokių žymių, tradicijos. Pirmoji tradicija yra prancūziška ir joje daugiausiai buvo naudojamas kankinimas vandeniu ir elektra. Tuo tarpu anglosaksiškoji tradicija dažniausiai praktikuodavo kaslikinius metodus – neleidimą miegoti, visišką judėjimo apribojimą, staigų temperatūrų kaitaliojimą, triukšmą ir mušimą.
5 mitai apie JAV prezidento rinkimus
Saugokitės išankstinių komentarų, skubotų išvadų, o labiausiai – drąsinančių stereotipų, kurie skambės šiandien ir rytoj.
Taip JAV dienraščio „The Washington Post“ skaitytojams pataria apžvalgininkė Anne Applebaum. Ji primena, kad rinkimų diena kaip visuomet susijusi su pavojais. Ji ragina vengti visuomenės nuomonės apklausų, kurios gali paskatinti daryti klaidingas išvadas, pagundos, ir dar didesnio balsavusių rinkėjų apklausų, taip dažnai pateikdavusių neteisingus rezultatus, patrauklumo.
Milijonai propagandai: Rusija siekia gerinti savo įvaizdį Vakaruose
Dėka augančių naftos bei dujų kainų praturtėjusi Rusija negaili dešimčių milijonų dolerių savo įvaizdžiui Vakarų pasaulio akyse formuoti. Kas tai – gerai suplanuota viešųjų ryšių akcija ar betikslis pinigų švaistymas, bandantis paslėpti į autoritarizmą grimztančios valstybės ydas.
REKLAMA
REKLAMA
Kodėl Ronaldinjo neturi pavardės?
Turbūt pats galingiausias pasaulio futbolo čempionato žiūrovų dėmesio magnetas – Brazilijos rinktinė, kurioje žaidžia FIFA Pasaulio metų žaidėjas Ronaldinjo (Ronaldinho) ir ne mažiau ryškios futbolo žvaigždės Ronaldo, Cafu ir Fredas. Kodėl tiek daug brazilų futbolininkų vadinami tik vardais?
Todėl, kad toks brazilų paprotys: vardai ir pravardės šioje šalyje vartojami kiekviena proga, laisvai ir nesidairant į titulus.