skalbimo mašina
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skalbimo mašina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skalbimo mašina“.
Į skalbimo mašiną įdėkite folijos: rezultatas nustebins
Norint, kad po skalbimo drabužiai būtų švarūs ir minkšti, daugelis naudoja įvairiausias priemones, tačiau yra paprastas būdas, kaip pasiekti tą patį rezultatą – tereikia į skalbimo mašinos būgną įdėti folijos.
Kai kurie aliuminio folijos kamuoliukus deda į drabužių skalbyklę arba džiovyklę ir teigia, kad tai veikia daug geriau nei bet kokie skalbinių minkštikliai ir kainuoja pigiau.
Į skalbimo mašiną įdėjo folijos rutuliuką: rezultatas nustebino
Vienas namų ruošos darbas, su kuriuo nuolat susiduriame yra skalbimas. Kol įveiksite kalną skalbinių, atsiras dar viena krūva skalbinių, paruoštų skalbti. Skalbti nėra smagu. Laimei, šį darbą galime šiek tiek palengvinti į skalbimo mašiną įdėdami aliuminio folijos kamuoliuką.
Aliuminio folijos dėjimas į skalbyklę ar džiovyklę negali pakenkti nei vienai iš šių mašinų. Dabar, žinoma, norite sužinoti, kodėl turėtumėte tai daryti, rašo crispbot.com.
Į skalbimo mašiną įberkite šių miltelių: rezultatas nustebins
Norint, kad rankšluosčiai išliktų minkšti, purūs ir gerai sugertų drėgmę, juos skalbti reikia tinkamai ir pakankamai dažnai. Jei norite, kad rankšluosčiai būtų minkšti ir purūs, į skalbimo mašiną įberkite šių miltelių – rezultatas nudžiugins.
Kai kurių daiktų skalbimas yra šiek tiek sudėtingesnis, ypač, kai kalbama apie rankšluosčius.
Netinkamai išskalbti rankšluosčiai gali tapti standūs ir šiurkštūs, todėl jais naudotis vargu ar bus malonu.
Į skalbimo mašiną įdėjo folijos rutuliuką: rezultatas nustebino
Ieškote natūralesnio būdo, kaip sumažinti rūbų sulipimą, suminkštinti audinius ir panaikinti raukšles skalbiant? Andrea Jean pateikė gudrų „pasidaryk pats“ metodą, kaip skalbimo mašinoje naudoti aliuminio foliją.
Leiskite man jus supažindinti su labai paprastu procesu ir pabrėžti šio skalbimo metodo veiksmingumą bei aspektus, rašo thekitchn.com.
Į skalbimo mašiną įpylė šio skysčio: dabar blizga lyg nauja
Skalbimo mašinoje greitai kaupiasi pelėsis ir kalkės, jei reguliariai jos nevalote. Tačiau vieno eksperto teigimu, pelėsį ir kalkes iš skalbimo mašinos galima pašalinti be vargo – jis papasakojo, kaip tai padaryti.
Pelėsis ir kalkės skalbimo mašinoje yra dvi pagrindinės problemos. Pelėsis, susikaupęs skalbimo mašinoje, gali likti ant drabužių, patalynės ir rankšluosčių net po skalbimo, be to, dėl šios priežasties atsiranda nemalonus kvapas.
Pasakė, kas kiek laiko reikia keisti apatinius: kiti to nedaro
Žinome, kaip sunku išsiskirti su mylima apatinių pora, kuri laikoma apatinių stalčiaus gale. Tačiau svarbu žinoti, kada su jomis atsisveikinti. Taigi, kaip dažnai turėtumėte keisti apatinį trikotažą? Tai nėra populiari tema tarp draugų ir tikrai ne ta, apie kurią kalbama važiuojant į mokyklą. Toliau pateikiame viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip dažnai turėtumėte keisti apatinius.
Nėra vieno universalaus varianto, kai kalbama apie tai, kaip dažnai turėtumėte keisti apatinius drabužius.
Ar žinojote? „Slaptas“ mygtukas skalbimo mašinoje gali atidaryti dureles net jei ši įjungta
Nėra blogesnio jausmo nei skalbti ir prisiminti, kad kažkas yra skalbiamo daikto kišenėje – ką gi tokiu atveju daryti? Tai gali kelti nusivylimą, jau nekalbant apie nerimą, ypač jei tai elektrinis daiktas ar popieriaus lapas, nes durelės paprastai užsirakina iki skalbimo pabaigos, tačiau vienas valymo guru atskleidė, kad yra „slaptas“ mygtukas, kuris jums atrakins dureles, skelbia portalas „Mirror“.
Socialinio tinklo „TikTok“ vartotojas Jeevesas, pasivadinęs Clean Freakz vardu, reguliariai dali...
Pelėsio skalbimo mašinoje neliks nė kvapo: pasinaudokite šia gudrybe
Pelėsis mėgsta plisti drėgnoje aplikoje, todėl atsiranda ir skalbimo mašinoje. Laimei, yra natūralus produktas, kuris jį pašalina ir kartu neleidžia kauptis kalkėms. Pelėsis įsitvirtina visur, kur tik gali, tačiau viena dažniausių atsiradimo vietų – skalbyklės durelių sandariklis.
Pelėsis ne tik atrodo gana niūriai, bet ir gali skleisti kvapą, kuris paveiks jūsų skalbinius.
Pelėsio skalbimo mašinoje atsikratykite be vargo: štai, kas padės
Skalbimo mašina yra vienas iš dažniausiai naudojamų prietaisų mūsų namuose – išnaikinkite pelėsį ir pailginkite prietaiso tarnavimo laiką naudodami šį paprastą valymo įrankį.
Nieko nėra geriau už šviežių skalbinių kvapą. Taigi, kai atidarę skalbyklę pajuntate ne itin malonų kvapą, metas imtis veiksmų.
Reguliariai valyti skalbyklę svarbu ne tik higienos sumetimais, bet ir siekiant prailginti jos tarnavimo laiką, rašo mirror.co.uk.
Niekada nebeskalbs drabužių 40 laipsnių temperatūroje: paaiškino, kodėl
Ar kada susimąstėte, kokia temperatūra yra optimali skalbimui? Statistika rodo, kad dauguma žmonių skalbia 40 laipsnių temperatūroje. Tačiau tai yra sprendimas, kuris gali pasirodyti gana brangus.
Paaiškėjo, kad drabužių skalbimas šiek tiek žemesnėje temperatūroje gali žymiai sumažinti sąskaitą už elektrą. Ar dėl žemesnės skalbimo temperatūros drabužiai bus mažiau švarūs? Pasistenkime išsiaiškinti.
Daugelis iš mūsų mano, kad tai universali temperatūra, kuri veiks visais atvejais.
REKLAMA
REKLAMA
Į skalbimo mašiną įpilkite šio skysčio: rezultatas nustebins
Pastebėjote, kad laikui bėgant rankšluosčiai jau nebėra tokie minkšti ir purūs? Galbūt net nėra malonu juos liesti, o pluoštas tapo šiurkštus?
Dar nebūtina jų nurašyti – padėtį pataisyti galite teisingai juos skalbiant. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, išgelbėti rankšluosčius, o tuo pačiu ir finansus, gali ir tinkamai parinktos skalbimo priemonės.
Į skalbimo mašiną įpylė šio skysčio: rūbai atrodo kaip nauji
Švarūs, gaiva kvepiantys skalbiniai – kiekvieno siekiamybė. Tačiau ne visada prekybos centruose įsigyjamos priemonės duoda geriausią rezultatą. Dėl šios priežasties patariama į skalbimo mašiną įpilti šio skysčio, kurio daugelis jau turi namuose – rūbai kvepės gaiva ir atrodys lyg naujo.
Į skalbimo mašiną įpylus acto pastebėsite ne vieną jo teikiamą naudą – jis balins ar pašviesins skalbinius, išnaikins nemalonius kvapus ir suminkštins drabužius.
Norite, kad skalbiami džinsai nenubluktų? Štai, ką reikia daryti
Labai apmaudu, kai jūsų džinsai išblunka po kelių skalbimų, tačiau ekspertė pasidalino savo patarimais, kaip užtikrinti, kad tamsūs džinsai skalbimo metu neišbluktų.
Visiems puikiai pažįstamas irzlumo jausmas, kai mūsų mėgstamiausi tamsiai mėlyni ar juodi džinsai išblunka skalbimo metu. Kad ir kokie atsargūs būtume, dažai ilgainiui išblunka ir džinsų išvaizda suprastėja.
Pelėsio skalbimo mašinoje neliks nė kvapo: padės šie patarimai
Skalbimo mašina kiekvieną mėnesį išskalbia tūkstančius drabužių, todėl svarbu, kad skalbiniai būtų švarūs. Buitinės technikos prekės ženklo „Beko“ ekspertai atskleidė geriausią skalbimo mašinos valymo būdą – iš vidaus ir išorės.
Pasak ekspertų, labia svarbu reguliariai valyti skalbimo mašiną. Nors jie siūlo ją kruopščiai išvalyti kartą per vieną ar tris mėnesius, tačiau valymo dažnumas turėtų priklausyti nuo skalbyklės naudojimo intensyvumo.
Į skalbimo mašiną įdėjo folijos rutuliuką: rezultatas pribloškė
Beveik visi naudojame audinių minkštiklius, kad drabužiai būtų minkšti ir skaniai kvepėtų. Tačiau, pasirodo, tereikia į skalbimo mašiną įdėti folijos rutuliuką – rezultatas jus tiesiog priblokš.
Kai kurie valymo fanatikai į skalbimo mašiną deda foliją ir mano, kad ji veikia daug geriau nei jų mėgstami audinių minkštikliai – be to, folija daug pigesnė alternatyva, rašo thesun.co.uk.
Dr.
Atsakė į amžiną klausimą: kodėl po skalbimo dingsta kojinės?
Jei skalbimo mašinoje nėra pradingusi nė viena jūsų kojinė, esate vienas laimingųjų. Tačiau kur iš skalbimo mašinos dingsta kojinės? Ši paslaptis glumina žmones ne vienerius metus. Vis dėlto, yra atsakymas, kas iš tiesų nutinka kojinėms, kurios tiesiog dingsta po skalbimo.
Atsakymas tikrai nėra kokia nors sąmokslo teorija apie kojinių vagis. Pasak „Dyer Vent Wizard“ prezidento Jasono Kapicos, jūsų pradingusios kojinės gali slėptis už skalbimo mašinos, rašo tips-and-tricks.co.
Pasakė, kaip dažnai reikia skalbti rankšluosčius: daugelis to nedaro
Karštomis dienomis dažniau einame į dušą ar vonią, tad natūralu, kad dažniau naudojame ir rankšluosčius. Tad kaip dažnai reikėtų juos keisti ir skalbti, kad šie netaptų bakterijų veisykla?
Maždaug kas tris dienas nešvarius rankšluosčius turėtumėte keisti švariais, tačiau tai nereiškia, kad juos reikia iš karto skalbti. Jie gali būti laikomi skalbinių dėžėje iki skalbimo dienos, tačiau pirmiausia reikia padaryti kelis veiksmus.
Moteris perka indaplovės tabletes, nors jos neturi: štai, kam naudoja
Skalbimo mašina gali pradėti skleisti nemalonų kvapą, jei nėra reguliariai valoma. Ponios Hinch gerbėja pasidalino neįprastu skalbimo mašinos valymo būdu – ji prisipažino, kad neturi indaplovės, tačiau indaplovės tabletes perka vien tam, kad jos skalbimo mašina kvepėtų gaiva.
Ponios Hinch gerbėja ir valymo entuziastė Kay Lecia pasidalino gudrybe, kaip lengvai išvalyti skalbimo mašiną naudojant indaplovės tabletes, rašo express.co.uk.
Pasakė, kas kiek laiko reikia skalbti patalynę: nerizikuokite savo sveikata
Reguliarus patalynės skalbimas yra svarbi švaros palaikymo dalis, tačiau dažnai patingime dažnai skalbti patalynę, ypač, jei jos daug. Tačiau artėja vasara, kai dar svarbiau reguliariai ją skalbti – tad kaip dažnai reikėtų tai daryti?
„MattressNextDay“ generalinis direktorius ir miego ekspertas Martinas Seeley paaiškino: „Idealiu atveju patalynę turėtumėte skalbti kiekvieną savaitę.
Kiekvieną naktį žmogus vidutiniškai išprakaituoja mažiausiai 200 ml skysčio, kuris įsigeria į patalynę.
Patarė, kaip sutaupyti pinigų: atskleidė naudingus patarimus
Padidėjus kainoms daugelis žmonių stengiasi sutaupyti pinigų. Tačiau kai kuriems tai padaryti yra ganėtinai sunku, nežino, kaip tai reikėtų padaryti. Pasirodo, kad pakeitus kelis įpročius namuose galima sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir energijos.
Energetikos ekspertai pasidalino keliais būdais, kaip namuose galima sutaupyti pinigų. Nors pasirodęs pavasaris pamažu ir džiugina šylančia oro temperatūra, tačiau pakloti nemažus pinigus už šildymą vis dar tenka.
Įspėja audinių minkštiklių gerbėjus: nekartokite šių klaidų
Audinių minkštiklis dažnai reklamuojamas kaip itin populiarus produktas, tačiau švaros ekspertė atskleidė didžiausias jo naudojimo klaidas.
„TikTok“ tinkle populiari turinio kūrėja Ann Russell, @annrussell03, pasidalijo vaizdo įrašu, paaiškinančiu savo susirūpinimą dėl šio produkto.
Į skalbimo mašiną įpilkite šį naminį mišinį: rezultatas nustebins
Skalbiklis ar audinių minkštiklis gali susikaupti skalbimo mašinoje, todėl gali atsirasti pelėsis ir nešvarumai – dėl šios priežasties svarbu palaikyti skalbimo mašinos švarą.
Skalbimo mašinos paskirtis – palaikyti drabužių švarą ir gaivą, tačiau daugelis pamiršta, kaip svarbu palaikyti švarą pačioje skalbyklėje, rašo mirror.co.uk.
Viena ekspertė paragino nepamiršti šio nemalonaus darbo, nes neišvalius skalbyklės joje gali atsirasti pelėsis ir nešvarumai.
Į skalbimo mašiną įdėjo folijos kamuoliuką: rezultatas pribloškė
Jeigu iki šiol manėte, kad skalbiant drabužius juos suminkštinti gali tik skalbinių minkštiklis – klystate. Pasirodo, po skalbimo drabužiai bus itin švelnūs ir minkšti, jeigu į prieš tai į skalbimo mašiną įdėsite kelis folijos kamuoliukus.
Dauguma žmonių iki šiol manė, kad turėti minkštus skalbinius gali padėti tik skalbinių minkštiklis. Visgi, pasirodo yra ir kitas, daugeliui nežinomas būdas, rašoma thesun.co.uk.
Pasakė, kurie buitiniai prietaisai naudoja daugiausiai energijos: sutaupykite
Manoma, kad namų buityje bene daugiausiai elektros energijos sunaudoja elektrinė skalbinių džiovyklė, tačiau pasirodo, kad tai nėra tiesa. Teigiama, kad ne ką mažiau jos sunaudoja indaplovė ar orkaitė.
Dauguma gyventojų išaugus energijos kainoms ieško įvairiausių būdų kaip sutaupyti. Žmonės stengiasi namų buityje kuo mažiau naudoti įvairius prietaisus, vengia jungti šviesas.
Pelėsį iš skalbimo mašinos gumos pašalinkite be vargo: štai, ką reikia daryti
Palaikyti skalbimo mašinos švarą nėra lengva užduotis, nes durų tarpinėse dažnai ima kauptis pelėsis. Tačiau, pasak ponios Hinch gerbėjų, yra pigių ir paprastų būdų užkirsti tam kelią ir atsikratyti pelėsio.
Valymo guru ponios Hinch gerbėja socialinių tinklų grupėje paklausė, kaip išlaikyti skalbimo mašinos durų tarpines švarias, rašo express.co.uk.
Ji rašė: „Trečiadienį gausiu naują skalbimo mašiną ir norėčiau gauti patarimų, kaip išlaikyti durų tarpines švarias.
Į skalbimo mašiną įdėkite indaplovės tabletę: rezultatas nustebins
Neretai tenka susidurti su problema, kuomet ką tik išskalbti rūbai atsiduoda nemaloniu kvapu ar lieka nešvarūs. Pasirodo, visa bėda slypi skalbimo mašinos durelių tarpuose, kuriuose nešvarumai per laiką vis kaupiasi, o dažnai lieka ir nepastebėti. Sužinokite, kokie geriausi valymo būdai yra norint sutvarkyti problemą.
Rankšluosčiai skleidžia nemalonų kvapą? Štai, kas padės to išvengti
Vėstant orams ir aplinkoje tvyrant vis daugiau drėgmės, nenuostabu, kad storesni skalbiniai, tokie kaip rankšluosčiai ar patalynė, nedžiūsta. O netinkamai išdžiovinti skalbiniai gali skleisti nemalonų kvapą.
Ypač sudėtinga džiovinti rankšluosčius, kurie dažnai ima skleisti nemalonų kvapą, jei tinkamai neišdžiūsta arba yra netinkamai skalbiami, rašo express.co.uk.
Naudodami skalbimo mašiną sutaupykite pinigų: štai, ką reikia padaryti
Skalbimo mašina – tikras išsigelbėjimas namuose. Visgi už šį patogumą reikia susimokėti ne tik perkant prietaisą, bet ir kas mėnesį mokant sąskaitas už elektros energiją bei vandenį. Kadangi dauguma mūsų kiekvieną savaitę skalbia bent kelis kartus, verta žinoti kelis nesudėtingus ir paprastus būdus sutaupyti. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad raktas į taupymą yra ir ilgas skalbimo ciklas?
„Augančios elektros energijos kainos ir infliacija visiems kelia daug susirūpinimo.
Rusai vėl tokią techniką mato pirmą kartą? Ukrainoje nufilmavo, ką okupantai vagia iš apšaudyto namo
Socialiniame tinkle „Twitter“ plinta kuriozinis vaizdelis, kuriame užfiksuota, kaip rusų okupantai iš vieno apšaudyto namo Ukrainoje nusprendė išsinešti skalbimo mašiną.
Vaizdelyje matyti, kaip du rusų okupantai iš apšaudyto namo bando išnešti skalbimo mašiną ir ją įdėti į savo transporto priemonę.
Šios skalbyklės vietos daugelis nevalo: štai kodėl būtina tai daryti
Tvarkantis namus, retas pagalvoja, kad reikia išvalyti ir skalbimo mašiną, o tai – itin svarbu. Tai ne tik prailgins skalbimo mašinos veikimo laiką, bet ir užtikrins, kad drabužiai bus išskalbti švariai.
„Interneto močiutė“ Babs, „Instagram“ pasivadinusi @brunchwithbabs, parodė, kaip išvalyti skalbimo mašinos filtrą. Jį būtina valyti kas tris mėnesius, rašo express.co.uk.
Štai, kas kiek laiko reikia skalbti patalynę: kiti to nežino
Yra daiktai, kuriuos naudojame kiekvieną dieną ir be jų nė neįsivaizduojame savo gyvenimo. Kempinės, kuriomis plauname indus, rankšluosčiai, kuriais juos šluostome, patalynė, kuri suteikia jaukumo, taip pat ir pižama, be kurios neiname miegoti.
Sutaupykite pinigų naudodami elektrą: išdavė auksinius patarimus
Orams vėstant ir artėjant šildymo sezonui, daugelis susimąsto, kaip namų ruošą vesti ekonomiškiau ir sutaupyti. Skaičiuojama, kad maždaug 13 proc. visos suvartojamos elektros energijos sudaro virdulio, elektrinės kaitlentės, orkaitės ir kitų buitinių prietaisų naudojimas.
Laimei, pasitelkus paprastus patarimus galima ne tik sumažinti elektros sąskaitas, bet ir išsiugdyti aplinkai draugiškesnių įpročių.
Purvinas skalbimo mašinos stalčius blizgės lyg naujas: tereiks 1 gudrybės
Skalbimo mašina neretai ima skleisti nemalonų kvapą, viena to priežasčių – pelėsis, besikaupiantis skalbimo priemonių stalčiuje. Tačiau yra paprasta gudrybė, kuri greitai ir lengvai panaikina pelėsį.
Kenksmingas juodasis pelėsis dažnai atsiranda skalbimo priemonių stalčiuje ir gumose. Kaip praneša „Daily Record“, šias vietas būtina kruopščiai išvalyti, kad pašalintumėte pelėsį.
Šie prietaisai namuose suvartoja daugiausia elektros: pasakė, kaip sutaupyti
Ekspertas pasidalijo labiausiai „elektrą ryjančiais prietaisais“ namuose. Išaugus energijos kainoms, ekspertas taip pat pasidalino keliais būdais, kurie padės sutaupyti pinigų.
Dauguma žmonių, nerimaudami dėl didelių sąskaitų už sunaudotą energiją, visais įmanomais būdais bando sumažinti galimas išlaidas, pradeda taupyti. Nors daugeliui tai padaryti yra sunku, tačiau ekspertas pasidalino keliais paprastais būdais, kurie padės sumažinti sąskaitą už elektrą.
Skalbimo mašina moterį „išvadino“ k***e: nesuprato, kaip tai įvyko
Palikusi skalbtis krūvą skalbinių, grįžusi jų patikrinti, ar skalbimo mašina gerai veikia, moteris liko šokiruota. Socialinio tinklo „Tik Tok“ vartotoja teigia, kad ją pasitiko keturių raidžių įžeidimas, šviesdamas ryškiai raudona spalva.
Moteris liko apstulbusi po to, kai skalbimo mašina ją nebyliai pavadino „k***e”. Sudėjusi skalbtis skalbinius ir grįžusi jų patikrinti, moteris pamatė, kad ekrane žybsi ryškiai raudona spalva nusidažęs pavadinimas.
Atskleidė, kam reikalingi 3 stalčiai skalbimo mašinoje: tą žino ne visi
Nepaisant to, kad skalbimas yra vienas iš dažniausiai atliekamų namų ruošos darbų, pasirodo, ne visi žino, kaip tinkamai naudotis skalbimo mašinoje esančiais stalčiais.
Muzikanto Martino Kempo sūnus, „Capital FM“ didžėjus Romanas Kempas praėjusią savaitę socialiniame tinkle „Twitter“ atskleidė, kad, nors jam 29-eri, jis vis dar nesupranta, kaip naudotis trimis skalbimo mašinos stalčiais.
Paaiškino, kam reikalingi 3 stalčiai skalbimo mašinoje
Tačiau jis nėra vienintelis.
Pelėsio skalbimo mašinoje neliks nė kvapo: padės 1 gudrybė
Tam, kad skalbimo mašina tarnautų ilgiau ir efektyviau, būtina ją reguliariai išvalyti. Pasak valymo gudrybes mėgstančių išbandyti entuziastų, tą lengvai padarysite naudodami seną dantų šepetėlį.
„Google“ dažniausiai ieškoma valymo užklausa – 56 000 per mėnesį – apie tai, kaip tinkamai išvalyti skalbimo mašiną. Nešvari skalbimo mašina gali būti priežastis to, kad kambaryje tvyro nemalonus kvapas, rašoma express.co.uk.
Į skalbimo mašiną įpylė 1 populiarų produktą: rezultatas kaip reikiant nustebino
Norite, kad jūsų skalbiniai gaiviai kvepėtų ir būtų švelnūs neišleidžiant daug pinigų ir nenaudojant audinių minkštiklio? Yra paprastas natūralus būdas tą padaryti.
Tam jums prireiks bene kiekvienuose namuose turimos priemonės – acto. Tačiau, prieš griebdamiesi bet kokio acto, turimo lentynose, turite įsitikinti, kad naudojate distiliuotą baltąjį actą. Šiame acte nėra taninų (augalinių dažiklių), kurie nudažytų drabužius.
Įpilkite šį mišinį į skalbimo mašiną: liksite maloniai nustebę
Kuo daugiau naudojate skalbyklę, tuo ji tampa nešvaresnė. Nors gali atrodyti, kad joje nuolat naudojamos valančios priemonės drabužiams skalbti išvalo, vis dėlto ją vis tiek reikia reguliariai išvalyti.
Galbūt pastebėjote pelėsių kvapą, sklindantį iš skalbyklės? Tikėtina, kad jį sukelia bakterijos ir pelėsis, kurie susikaupė nuo vandens ir skalbiklio, užsistovėjusio mašinoje tarp skalbimų.
Laimei, kad šis kvapas išnyktų ir skalbyklė būtų kruopščiai išvalyta, jums tereikia dviejų ingredientų.
Purvinas skalbimo mašinos stalčius blizgės lyg naujas: tereikia 1 gudrybės
Jei kada nors esate ištraukę skalbimo mašinos skalbimo priemonės stalčių, puikiai žinote, kad tai puiki vieta kauptis pelėsiui. Ir jei niekada nesate jo valę, tuomet pats laikas tai padaryti.
Tačiau koks yra geriausias būdas išvalyti skalbimo priemonės stalčių, bet neišleisti krūvos pinigų brangioms priemonėms?
Anot Mrs.
Įpilkite šio skysčio į skalbimo mašiną: rezultatas kaip reikiant nustebins
Vonios rankšluosčiai, net ir patys brangiausi, ilgainiui gali tapti šiurkštūs ir nepatogūs naudoti. Tačiau viena priemonė, kurią kiekvienas gali rasti savo namuose, padeda išspręsti šią problemą ir padaryti rankšluosčius minkštus ir purius.
Priežastis, kodėl rankšluosčiai nebesugeria vandens taip gerai kaip anksčiau ir nebėra tokie purūs, gali būti tai, kad naudojate per daug skalbimo priemonių, rašoma express.co.uk.
Į skalbimo mašiną įdėkite šią tabletę: drabužiai bus kaip nauji
Kad ir kiek stengtumėtės tinkamai išskalbti baltus skalbinius, jie vis tiek atrodo papilkėję? Pasirodo, jūsų vaistinėlėje yra slaptas ginklas, padedantis pašalinti šią problemą.
Penkias aspirino tabletes ištirpdykite dubenyje karšto vandens. Taip pat galite suskaldyti tabletes, kad jos greičiau ištirptų.
Aspirinas pašalina pilką atspalvį ir dėmes
Dabar įdėkite pilkšvus drabužius į tirpalą ir palikite mirkti aštuonias valandas arba tiesiog per naktį.
Atsikratykite pelėsio skalbyklėje: tereiks 1 priemonės
Skalbimo mašinos yra būtinos palaikyti drabužių švarai, tačiau jose gali kauptis pelėsis, ypač skalbimo priemonės stalčiuje. Laimei, ponios Hinch gerbėjai socialiniuose tinkluose pasidalijo, kaip naudojant baltąjį actą išvalyti skalbimo priemonės stalčių ir pašalinti pelėsį.
Ten, kur yra drėgna, kaupiasi pelėsis, todėl nenuostabu, kad jis gali atsirasti ir skalbimo mašinoje, ypač stalčiuje, kur kaupiasi skalbiklio likučiai ir atsiranda juodasis pelėsis.
Mama įspėja dėl 1 prietaiso namuose: sukėlė gaisrą
Kerry Charnley patyrė „pražūtingą gaisrą namuose“, kai įjungė indaplovę ir išėjo iš namų. Dabar ji ragina kitus nedaryti tos pačios klaidos.
Sielvartaujanti mama įspėjo kitus, kad naktį nesinaudotų prietaisais po to, kai jos namuose įsiplieskė pražūtingas gaisras, sunaikinęs „viską“, rašo mirror.co.uk.
Pasidalinusi savo istorija populiarioje „Facebook“ grupėje ji paaiškino, kad klaida nebuvo lemtinga tik todėl, kad tuo metu ji buvo namie.
Matote šį skalbimo mašinos tarpelį? Išdavė, kaip jį lengvai išvalyti
Dažniausia skalbimo mašinos vieta, kurioje kaupiasi didžiausi nešvarumai ir pelėsis yra guminė dalis, kurios tarpeliuose būtent ir užsipildo minėtos sankaupos. Taip nutinka todėl, kad dauguma pamiršta pasirūpinti šia vieta, kuomet valo skalbimo mašiną. Laimei, yra trys paprasti būdai, kurie padės lengvai atsikratyti šių nešvarumų.
Nors guminė dalis yra svarbi skalbimo mašinoje dėl savo užpildymo funkcijos, tačiau dauguma pamiršta, kad jos tarpuose taip pat gali susikaupti nešvarumai.
Į skalbimo mašiną įdėjo folijos rutuliuką: tokio rezultato nesitikėjo
Ne paslaptis, kad visi naudojame audinių minkštiklį ir kvapnias servetėles džiovyklei, kad mūsų drabužiai atrodytų gerai ir skaniai kvepėtų, tačiau, kaip paaiškėjo, šių priemonių galima atsisakyti – tam yra puiki alternatyva.
Kai kurie valymo fanatikai naudoja aliuminio foliją skalbimo mašinose bei džiovyklės ir mano, kad tai netgi duoda geresnį efektą nei mėgstamos kvapnios skalbimo priemonės. Be to, tai žymiai pigesnė alternatyva.
Puiki alternatyva turintiems jautrią odą
Dr.
Šiukštu nedėkite šio daikto į skalbimo mašiną: galite ją sugadinti
30 metų buitinę techniką remontavęs meistras, atskleidė, kodėl bloga mintis dėti vonios kilimėlius į skalbimo mašiną. Pasak jo, tai gali baigtis brangiu skalbyklės remontu.
Dažnai vonios kilimėliai skalbiami tiesiog skalbimo mašinoje, tačiau vienas meistras taisantis buitinę techniką, įskaitant skalbimo mašinas, paaiškino, kad iš tikrųjų nėra taip paprasta išvalyti vonios kilimėlį.
Sutaupykite pinigų naudodami skalbimo mašiną: atskleidė kelias gudrybes
Norėtumėte sumažinti elektros sąskaitas? Skalbimo ekspertas ir „Laundryheap“ generalinis direktorius Deyan Dimitrov pasidalijo septyniais patarimais, kaip sumažinti energijos suvartojimą.
Tad kaip ir kada geriausia skalbti?
Skalbimo mašiną naudokite vėlai vakare arba anksti ryte
Manoma, kad 16–19 val. yra pats brangiausias laikas skalbti ar džiovinti drabužius, nes dėl padidėjusio poreikio šiomis valandomis elektra gali būti brangesnė, atsižvelgiant į jūsų tarifą.
1 skalbimo mašinos klaidą daro beveik visi: įsidėmėkite ir nekartokite
Skalbti drabužius atrodo įprastas ir paprastas procesas, nes visi žino, kaip reikia visą tai atlikti: įdėti nešvarius skalbinius, įpilti ar įberti pasirinktą skalbiklį ir leisti mašinai atlikti savo darbą. Bet ar žinojote, kad galite daryti vieną klaidą, kurią atliekate skalbdami?
Skalbimas dažnai gali atimti daug laiko, o daugelis iš mūsų kartais net atidėlioja šį darbą iki kol skalbinių krūva tampa didžiulė ir nebėra, ką apsirengti, kad toliau visą tai galėtume ignoruoti.
Sužinokite: ši gudrybė skalbiant padės neįelektrinti sintetinių skalbinių
TV3 žaidimas „galvOK“ patikrino jau ne vienos Lietuvos garsenybės praktines žinias ir intelektinius sugebėjimus, o čia išgirstus patarimus galima lengvai pritaikyti ir kasdienėje buityje.
Šiame žaidime jėgas išbandė grupės „Biplan“ nariai – vokalistas Maksas Melmanas ir gitaristas Olegas Aleksejevas, o kartu su Marijonu Mikutavičiumi vienoje komandoje žaidęs Maksas rinkosi klausimą apie skalbinius.