second life
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „second life“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „second life“.
8 originaliausi praturtėjimo būdai
Praturėti nėra jau taip ir sunku, kaip gali pasirodyti daugeliui mūsų. Na, bent jau žmonės, turintys turtingą vaizduotę tikrai gali tikėtis sėkmės. Draugų nuoma Mes visi augome kieno nors draugais, tačiau mažai kam ateidavo į galvą iš to užsidirbti. Deja, o gal laimei, tačiau šiandien mes gyvename jau visiškai naujoje epochoje, kurioje iš draugystės galima užsidirbti, ir visai neblogai. JAV tam užtenka kreiptis į „rentafriend.
Darbuotojų skatinimas: meilės mašina, kritika vadovui ir savi priedai
1999 metais Philipas Rosendale'o bendrovė sukūrė didžiausią virtualią realybę pavadinimu „Second Life“. Šiuo metu paslauga naudojasi daugiau nei milijonas vartotojų visame pasaulyje, kurie nori bent retkarčiais pabėgti nuo tikrovės ir įsijausti į svajonių virtualų vaidmenį, rašo „Inc.“
Šiek tiek sunku patikėti, kad šios paslaugos kūrėjas yra itin charizmatiška asmenybė, kuri mielai dalijasi verslo patirtimi.
Pinigai.net, arba verslas virtualiame pasaulyje
Privačioms investicijoms atsirado nauja investavimo rūšis – aktyvai virtualiame pasaulyje.
Žila ševeliūra, nuskuręs kombinezonas ir neskusto veido šeriai – atrodau nekaip. Naujokai, išsilaipinantys „Entropia Universe“, gyvena susispaudę.
Lietuvos sala „Second Life“ pasaulyje – negyvenama
Virtualiame „Second Life“ pasaulyje prieš pustrečių metų atsiradusi pirmoji lietuviška teritorija – Lietuvos pavidalo sala – jau apleista, nebegyvenama ir turbūt daugumos interneto vartotojų visiškai pamiršta.
Pirmosios „Second Life“ įsikūrusios Lietuvos bendrovės – „Omnitel“ – iniciatyva ir lėšomis virtualiame pasaulyje įrengtas lietuviškas kampelis, pagal pirminį sumanymą turėjęs reprezentuoti ir pačią bendrovę, ir Lietuvą, pakartojo daugelio išreklamuotų internetinių projektų likimą.
„Second Life“ gyventojai gaus realius telefono numerius
Virtualaus pasaulio „Second Life“ platformos kūrėja bendrovė „Linden Lab“ pranešė planuojanti išplėsti balso paslaugas ir suteikti galimybę skambinti telefonu bei siųsti tekstines žinutes iš „Second Life“ į „realų pasaulį“ ir atvirkščiai, skelbia „Vnunet.com“.
Šiuo metu testuojama bandomoji „Second Life“ internetinės telefonijos (VoIP) paslaugos versija bus papildyta „AvaLine“ funkcija.
Virtualūs pasauliai užsidaro
Paieškos gigantė „Google“ nusprendė nutraukti savo projekto „Lively“ finansavimą ir uždaryti šį virtualųjį pasaulį. Startavęs vos birželio mėnesį, jis turėjo būti rimtas konkurentas „Second Life“. Tačiau nei vartotojams, nei reklamos užsakovams taip neatrodė.
Anot vienos didžiausių pasaulyje tyrimų bendrovės „Nielsen“, šis „Google“ projektas buvo pernelyg „nišinis“, todėl nebuvo įtraukiamas į jos sąrašus.
Londonas keliasi į virtualybę
Jau sausio mėnesį turėtų startuoti interneto projektas „Near“, galintis dar kartą pakeisti vartotojų pirkimo įpročius, kaip tai padarė „Amazon“. „Near“ – virtualus pasaulis, tiksliai atkuriantis Londono West Endo rajoną. Jame internautai galės ne tik grožėtis šiuo rajonu, tačiau ir apsipirkti.
Anot vieno iš projekto „Near“ kūrėjų Alexo Wrottesley‘aus, naujasis virtualusis pasaulis suteiks daugybę naujų reklamos galimybių.
„World of Warcraft“ žaidėjų populiacija viršija Baltijos šalių gyventojų skaičių
Likus vos porai savaičių iki naujausio interneto RPG „World of Warcraft“ papildymo „Wrath of the Lich King“, „Blizzard“ paskelbė įspūdingus WOW žaidėjų populiacijos rodiklius. Pasak bendrovės, dabar šį projektą žaidžia daugiau nei 11 mln. žmonių visame pasaulyje.
Šis skaičius yra gerokai didesnis nei bet kurio kito interneto žaidimo, įskaitant „Second Life“, „Age of Conan“ ir kitus.
JAV žaidimus žaidžia 99 proc. jaunuolių
Kiekvienais metais JAV atliekami tyrimai, kuriais siekiama išsiaiškinti žaidimų paplitimą šalyje. Šių metų tyrimų rezultatai daug ką šokiravo pademonstruodami, jog net 97 proc. paauglių žaidžia kompiuterinius žaidimus.
„Entertainment Software Association“ atliktas tyrimas tyrimas parodė, kad 65 proc. namų ūkių žaidžia kompiuterinius žaidimus. Tuo tarpu apklausus 1102 12-17 metų paauglius, paaiškėjo, kad iš jų žaidimus žaidžia net 97 proc.
Internetas nebūtinai turi būti „plokščias“
Autralijos kompanija pristatė nemokamą programą, kuri, autorių teigimu, pirmąkart suteikia galimybe matyti interneto svetaines trimatėje erdvėje.
Melburne įsikūrusios bendrovės „ExitReality“ atstovai teigia, kad jų programa leidžia vartotojams bet kurią įprastinę svetainę paversti trimate aplinka, kurioje žmogaus susikurtas virtualus antrininkas (avataras) gali vaikščioti ir susitikti su kitais tos svetainės lankytojais.
REKLAMA
REKLAMA
Politikai spraudžiasi į internetą
Pradėjus riboti politinę reklamą televizijose, prieš artėjančius rinkimus vis daugiau politikų atranda internetą, kur rašo dienoraščius, skelbia filmukus.
„Google“ atidarė 3D socialinį tinklą
Bendrovės „Google“ programuotojai, pasinaudoję bendrovės darbo taisyklių nuostata, kad 20 proc. viso darbo laiko galima skirti asmeniniams projektams, sukūrė erdvinį socialinį tinklą „Lively.com“, primenantį virtualųjį „Second Life“ pasaulį.
„Lively.com“ galima naudotis kompiuteryje su „Windows Vista“ ar „Windows XP“ OS ir „Internet Explorer“ arba „Firefox“ interneto naršyklėmis. Šio tinklo vartotojai, įsidiegę naršyklėje „Lively“ įskiepį, gali pradėti kurti savo 3D avatarą.
Estai moka didžiuotis savo mažumu
Estija - puikus pavyzdys, kad galima džiaugtis ne tik dydžiais, mastais, dideliais užmojais. Maža tauta kartais nustebina tokiais laimėjimais, kad slapčia jai net pavydime.
Pirmiausia Taline nustebina, jog nėra automobilių spūsčių, rašo „Lietuvos žinios“. Mūsų gidas džiaugiasi mažo miesto ir mažos tautos pranašumais: „Tai kad mūsų sostinėje gyventojų nedaug, nė pusės milijono nesiekia.
Pirmasis A. Mamontovo „Geltona, žalia, raudona“ koncertas įvyks „Second Life“
Pirmasis Andriaus Mamontovo koncertinio turo, skirto pristatyti albumą „Geltona, žalia, raudona“, koncertas vyks virtualioje „Second Life“ erdvėje – Lietuvos formos saloje, kurią sukūrė telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“. Tai pirmasis lietuviškas koncertas „Second Life“ erdvėje. Videoreportažas iš A. Mamontovo albumo pristatymo straipsnio pabaigoje.
„Tai bus ne tik virtualus koncertas, bet ir pokalbis, taip pat ir su žmonėmis, gyvenančiais ne Lietuvoje.
Airiai džiaugsmingai pasitinka Šv. Patriko dieną
Šimtai tūkstančių žmonių visoje Airijoje pirmadienį renkasi švęsti Šv.Patriko dienos, o didžiausias paradas įvyks Dubline, kur prie 3 tūkst. dalyvių eisenos miesto centre prisidės 16 orkestrų iš Airijos, Japonijos, Italijos ir JAV.
Prezidentė Mary McAleese, kuri priims eiseną, sakė, kad šiemetinis renginys ypač jaudina, nes yra pirmasis po vyriausybės grąžinimo į Šiaurės Airiją praėjusią gegužę.
„Šiemet labiau nei bet kada džiaugiamės švente, - sakė ji.
Bus paskelbti labiausiai Lietuvą garsinantys žmonės
Vilniuje penktadienį bus paskelbti ir apdovanoti daugiausiai prie Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje prisidėję visuomenės veikėjai. „LT tapatybės“ rinkimų laureatai bus pagerbti Seime vyksiančios ceremonijos metu. Jiems bus įteikti diplomai ir menininko Eimanto Ludavičiaus sukurtos lašo formos statulėlės. Kandidatus „LT tapatybės“ apdovanojimams siūlė Lietuvos ambasadų kitose šalyse darbuotojai, užsienio lietuvių bendruomenės bei Lietuvos gyventojai.
Dėl „LT tapatybės“ apdovanojimų toliau varžysis 14 pretendentų
Dėl „LT tapatybės“ apdovanojimų, teikiamų labiausiai Lietuvą užsienyje garsinusiems žmonėms, toliau varžysis 14 pretendentų. Pasibaigus pirmajam balsavimo etapui, kurio metu visuomenė galėjo siūlyti savo kandidatus, komisija atrinko nominantus keturiose kategorijose - pagrindinėje „LT tapatybės“, taip pat sporto, turizmo ir kultūros srityse.
„Omnitel“ įžengė į virtualų „Second Life“ pasaulį
Lietuvos mobiliojo interneto rinkos lyderė bendrovė „Omnitel“ save ir Lietuvą pristato apie 10 mln. vartotojų turinčiame virtualiame pasaulyje „Second Life“. „Omnitel“ tapo pirmąja šalies bendrove, įžengusia į „Second Life“.
Virtualią „Omnitel“ čia galima rasti adresu http://slurl.com/secondlife/Omnitel/99/97/21. „Second Life“ yra sparčiai besiplečianti virtuali erdvė, kurioje apsigyvena vis daugiau pasaulio žmonių.
„Second Life“ tikrovėje
Virtualios tikrovės pasaulyje „Second Life“ kiekvienas gali susikurti savąją realaus pasaulio alternatyvą : pasikeisti savo asmenybę, bendrauti su kitų „alternatyvomis“, pirkti ir parduoti tai, ko paprastai neturi, išlaisvinti vaizduotę ir elgtis taip, kaip to nedaro fizinėje tikrovėje. Tačiau ne mažiau įdomu pamatyti, kaip „Second Life“ tikrovė atrodo perkelta į fizinę.
Estija atidaro ambasadą virtualiame pasaulyje
Estija rengiasi oficialiai atidaryti savo pasiuntinybę virtualiame „Second Life“ pasaulyje, - rašo „Postimees“. Trimatis „Second Life“ pasaulio modelis, kuriame dabar yra 6,6 mln. gyventojų, jau seniai nebėra tik pasilinksminimas ir virto puikia reklamos priemone. Estijos užsienio reikalų ministerija ketina pažymėti savo gimimo dieną lapkričio 11 atidarydama ambasadą sparčiai augančiame virtualiame „Second Life“ pasaulyje.
Britų orkestras atliks pirmą koncertą „Second Life“
Britų orkestras pirmasis atliks profesionalios muzikos koncertą virtualiame „Second Life“ pasaulyje. Tai bus Liverpulio filharmonijos orkestras, kurio atliekamą muziką publika klausys „sėdėdama“ trimatėje virtualioje jo salėje Anglijos Šiaurės vakaruose. Rugsėjo 14 d. koncerte bus atliekami Rachmaninovo, Ravelio ir šiuolaikinių Liverpulio kompozitorių Johno McCabe ir Kennetho Hesketho kūriniai. Diriguos orkestro pagrindinis dirigentas Vasilijus Petrenko.
Seksas ir internetas: pornografijai gresia impotencija
Geidulingas turinys internete tradiciškai buvo paklausiausias, bet, iš visko sprendžiant, susidomėjimas juo mažėja. O gal taip tik atrodo? – klausia savaitraštis „The Economist“ (www.economist.com). Kai prieš penkiolika metų prasidėjo sparti interneto plėtra, jis buvo koneveikiamas kaip pornografijos platinimo įrankis. Priekaištai iš esmės buvo teisingi: dėl pasaulinio tinklo pornografija paplito ir tapo pasiekiama labiau, nei bet kada anksčiau.