per usb
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „per usb“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „per usb“.
Paskelbtas pavojingiausių spalio mėnesio virusų sąrašas
Nuolat atsinaujinantis tinklo kirminas „Conficker“ neužleidžia pirmosios dažniausiai aptinkamų kompiuterių grėsmių dešimtuko vietos. Pradėjęs plisti naudodamasis „Windows“ operacinės sistemos spraga jis sklinda ir per mobiliąsias laikmenas ar tinklo katalogus. Spalį šis kenkėjas rastas 8,85 proc. užkrėstų kompiuterių. ESET populiariausių mėnesio virusų dešimtukas sudaromas remiantis unikalios grėsmių stebėjimo sistemos „ThreatSense.Net“ duomenimis.
Sukurtas pirmasis kištukinis kompiuteris
Bendrovė „Marvell“ pranešė pradėjusi gaminti vadinamąjį tinklo kištukinį kompiuterį, kuris skirtas įstatyti į elektros tinklo kištukinį lizdą.
49 dolerius kainuojantis „SheevaPlug“ įrenginys turi 1,2 GHz „Marvell Sheeva“ procesorių su 256 KB antrojo lygmens spartinančiąja atmintimi, 512 MB DDR2 atminties ir 512 MB „Flash“ atminties kaupiklį. Kompiuteryje yra USB 2.0, „Mini USB“ ir „Gigabit Ethernet“ jungtys bei SDIO kortelių lizdas.
Videolaikrodis
Šis laikrodis su OLED ekranu 128x128 taškų raiška rodo į 8 GB talpos atmintį įrašytus filmus ir groja MP3/WMA įrašus. Be to, gali veikti kaip diktofonas ir, savaime suprantama, įprastas laikrodis. Per USB įkraunamos baterijos pakanka iki 4 val. trukmės kino seansui.
Naujos televizorių mados
Didieji LCD ir PDP technologijų televizorių gamintojai, ilgą laiką tarpusavyje konkuravę technologijomis ir techniniais duomenimis, šiemet metė pajėgas į dizaino varžybas.
Madingas televizorius madingam interjerui! Vartant naujausius katalogus, pristatančius TV įrangą, akys bėgioja po spalvingus puslapius su svetainės, miegamojo ar net virtuvės vaizdais, kuriuose tik tarp kitko pavaizduoti LCD (arba plazminiai) televizoriai.
Marius Dikčius: Kompiuterinė prabanga vienai rankai
Gyvenimo tempas toks pašėlęs, kad nebėra kada dirbti abiem rankomis. Laimė, gelbsti naujoviškos klaviatūros ir pelės, kurios stengiasi užtikrinti maksimalų komfortą.
Abiejų tipų manipuliatorius kompiuterijos technologijų evoliucija išoriškai pakeitė mažiausiai: tiesa, keitėsi klavišų ir mygtukų skaičius, atsirado patogesnės, ranką mažiau varginančios formos, bevielis ryšys leido atsisakyti laidų - bet iš esmės dviračio išradinėjimas didelių permainų nepadarė.
“ElanzaWebphone”: telefonas internete
Apie ką pirmiausia pagalvojate išgirdę žodžius “internetinis telefonas”? GPRS ar EDGE galimybę turintį mobilųjį? 3G vaizdo konferencijas? Kompiuterį su balso perdavimu per IP? Šiaip ar taip, bet tikrai ne apie laidinį telefoną, prijungtą prie fiksuoto ryšio tinklo.
Prie interneto jungiami įrenginiai (internet appliances) kažkodėl labiausiai asocijuojasi su WWW naršančiais šaldytuvais, mikrobangų krosnelėmis ir panašia buitinės technikos egzotika iš “dotkomų” bumo laikų.
Kietieji diskai su biometrine apsauga
Kanados bendrovė “Memory Experts International” (http://www.memoryexpertsinc.com) San Franciske vykusioje RSA konferencijoje pristatė naujus išorinius kietuosius diskus su biometrine prieigos kontrole. Kitą savaitę abu pademonstruoti kaupiklių modeliai bus pradėti tiekti rinkai. Jie skiriasi tik savo talpa: 20 GB talpos kietasis diskas kainuos 450, o 60 GB - 650 JAV dol.